Koruna nenávisti

Koruna nenávisti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397193/bmid_koruna-nenavisti-CEF-397193.jpg 4 375 82

Koruna série

Někdo by řekl, že jako dcera současného prezidenta USA mám skvělý život. Bohatá, slavná a všechno to, co by si některé holky mohly přát. Jenomže já sním o obyčejném životě, v němž bych nebyla nucena provdat se za nejděsivějšího muže, co jsem kdy potkala. Myslela jsem si, že jsme se právě seznámili, jenže se ukázalo, že toho o sobě spoustu nevím. A to vinou tak zvrácené, tak pokřivené minulosti, že ji nemůže vymazat ani hromada peněz, ani status prezidenta. Jsem rebelka, podle některých spíš zklamání. Nikdy mi nezáleželo na drahých svatebních šatech nebo na tom, kolik kdo utratí za oblek šitý na míru. Je mi fuk, jestli máte šaty ze supermarketu, nebo od luxusní módní návrhářky. Tak proč se vdávám za ďábla v obleku za tisíce dolarů? Zjistím, jak se mi to přihodilo. Proč si beru jednoho z nejmocnějších mužů v zemi. Jenže abych to zjistila, musím se vydat do temnoty, na cestu pokrytou krví nevinných, která mě zavede přímo do pekla. Tohle peklo je však milionové apartmá v New Yorku, kde na trůnu sedí Bryant Saint Royal.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Crowned by Hate , 2018

JennieeW
06.05.2019 3 z 5

Ok, what the hell was that?
Co to bylo za konec? Mám pocit, že si z nás autorka dělá srandu...
(zajímalo by mě na čem ujížděla a kde by se to dalo sehnat :d)

Jinak ke knize: nuda připomínající 50 odstínů s nesympatickými postavami. Původně bych tomu dala maximálně 2 hvězdičky..
Až do toho již zmiňovaného masakrálního (existuje vůbec takové slovo? :d) konce, který mi udělal v hlavě nehorázný zmatek a donutil mě se do příběhu ,,zamilovat"

Takže v konečném důsledku (poté co jsem si musela zklidnit nervy po té emocionální explozi, kterou ve mě vyvolaly všechny knihy od této autorky) přicházím s vervou, že asi miluju naprosté magořiny tohoto stylu a co nejdřív potřebuji další díly a hlavně další knihy od úžasné Amo Jones. Konec hlášení.

*kika*
21.04.2019 3 z 5

Ok, takze... co to jako bylo? :-D
U Kralu se taky chaoticky skakalo sem a tam ale prece jen to vicemene nejaky dej melo.
Ale tohle.. pochopil nekdo aspon trochu ten konec?
Masakr :-D

Knihomolka97
17.04.2019 4 z 5

Tak jo..teď fakt nevím jestli se mi to líbilo nebo nelíbilo. Ale spíš líbilo. Rozhodně líbilo. :-D
I když ten konec jsem musela přečíst několikrát, abych ho pochopila a stejně jsem zmatená a nevím nic. :-D Budu si muset knihu přečíst ještě jednou a tentokrát se soustředit na všechny detaily, i když pochybuju, že to nějak extra pomůže. :-D
Postavy byly fajn, Bryant mi dost připomínal Bishopa.
Mám ale problém s délkou knihy. Je prostě strašně krátká! Aspoň pár stránek by to ještě chtělo, nemám ráda takové chaotické a useknuté konce. Navíc to čekání na další díl, který je momentálně v nedohlednu..achjo.

Kukicka
15.04.2019 3 z 5

Tato autorka je hodne zvlastni :-D. Chtela jsem dat o hvezdicku mene, ale ten konec muj nazor zmenil. Nekdo tu psal, ze pribeh byl chaoticky a jako by kapitoly chybely, coz je zvlastni, protoze me vse navazovalo a davalo smysl. Pak se tu psalo, ze to bylo samy sex, coz je taky zvlastni, protoze podle me tam v popisech vlastne skoro zadny nebyl. V dalsich dilech vidim potencial, tak uvidime co si na nas autorka chysta. Je to ale Amo Jones, takze predpokladam, ze to bude nekonvencni :-D

Majuš333
11.04.2019 5 z 5

1) Kniha má krásnu obálku! Baronet má naozaj tie najkrajšie obálky kníh :)

2) Keď sa mi kniha dostala do rúk, myslela som, že sa niekde stala chyba a niekto mi vytrhal takých 100 strán! Toto je čo za "MINI" knihu?

3) Amo, to ako vážne? Takto zakončiť príbeh a nikde na nete ani ťuk z druhej časti? ...ale aj tak ťa zbožňujem, aj napriek tomu, že sama asi budeš mať rozdvojenú osobnosť, lebo normálny človek toto asi vyprodukovať nedokáže :)

Merrit999
10.04.2019 4 z 5

Kniha mě od začátku strašně bavila,nevím proč,ale stále jsem čekala nějaké propojení se stříbrnou labutí.Vztah hlavních postav byl až povážlivě poklidný vzhledem k autorce,což mě překvapilo.Konec totální masakr,který jsem nepochopila ani zbla a budu muset počkat na pokračování.

wennu
09.04.2019

Po pár kapitolách jsem si začala kontrolovat jestli sedi ocislovani stranek,az tak zmatene to bylo...Králové byli zvrhlí a sileni, ale tohle bylo pro me téměř necitelne. Ani nevím jak hodnotit...

maca5449
09.04.2019 3 z 5

Jakože... cože?!

Nevím, zda mám knížce dát jednu nebo pět hvězd. Co to kruci bylo?!

happy19
06.04.2019 5 z 5

To jako myslíš vážně Amo???:-D..Masakr!!
Totálně s***š na naše pocity:-D..čekat na další díl...ámen

werush
04.04.2019 5 z 5

Já si tuhle knihu vybrala náhodně a udělala sem dobře.Po přečtení chci další díl!!!

Pedruska01
04.04.2019 4 z 5

Tuhle autorku jsem si dost oblíbila, proto jsem neváhala a skočila po její další knize, na kterou jsem se mimochodem hrozně těšila. Opět dokázala napsat příběh, který je přímo natřískaný zvráceností, bizardností a ten její styl mi nehorázně sedí, včetně sprostých slov.
První, co mě však trochu nemile překvapilo byla délka knihy. Proč tak málo stránek? Ale vrhla jsem se do toho s chutí.
Hlavní hrdinku, byť žila dost divoce a nevázaně jsem si oblíbila. Trochu mě zaráželo, že se na samém začátku vůbec nezajímala, proč a z jakého pošahaného důvodu se jí to celé vůbec děje - vstup Bryanta do jejího bohémského života. Druhý hlavní hrdina Bryant byl parchant vyššího kalibru. Royal - to mluví taky za hodně. Byl krutý, ale bavil mě. Trochu se začal lámat, a to si mě získal zcela.
Měla jsem taky ráda Devona, říkala jsem si, jo, nejlepší kamarád a zůstal se zlomeným srdce, to k podobnému příběhu patří. Ale pak - lusknutím prstů - se všechno změnilo.
Kompletně všechno.
Přestávala jsem tomu rozumět. Chaos.
A to se blížil konec knihy a místo pochopení a "klidu"... tohle! Myslela jsem, že vyskočím s kůže. S povytaženým obočím jsem nechápavě četla dál.
V tomhle příběhu, jak už někdo přede mnou zmínil, něco chybělo. Něco podstatného. Informace okolo, které by to vysvětlily, učesaly a daly tomu řád - byť chápu, že je fajn napínat čtenáře sám čtenář si to svým způsobem užívá, pakliže aspoň ke konci dostane smysluplné odpovědi. Jenže tady nic nebylo.
Četla jsem útržky vytržené z kontextu, neměla jsem ani páru, kam to vlastně zařadit. Skákání v čase stylem - čtenáři zorientuj se sám. Z reálného příběhu jsem chvíli měla co dočinění s fantas kravinou přitaženou dost za vlasy. Tohle mě zklamalo a nelíbilo se mi to. Trochu si myslím, že si tím autorka uškodila - ačkoliv obecně i v předešlé sérii byla v průběhu děje na informace skoupá. Samozřejmě mě to nehorázně láka na pokračování, na které už teď s krvácejícím srdcem čekám, ale především tomu chci porozumět. Co se tam sakra vlastně stalo? Co byla pravda a co výplod fantazie?
Když bych to měla shrnout, do 3/4 knihy mě to bavilo a užívala jsem si to, se vším všudy, a to fakt na maximum. Pak obrat o 180° a blížilo se to nepovedený "katastrofě". Obrovská škoda. :-/

lusitta05
02.04.2019 3 z 5

Aj mne sa zdá, akoby mi niekto vymazal tretinu knihy, stále som čakala, že sa stane niečo... a nič. Strašne krátke a ten koniec blbosť. Neviem čo si môže vyfantazírovať autorka ako pokračovanie. Aspoň že vek hlavných postáv je vyšší, takže je to ako-tak uveriteľné.

rampapa
02.04.2019 5 z 5

Asi jsem se do téhle knížky a do autorky opět Zamilovala. Nejen že autorka mě velmi překvapila. Ale jí se opět podařilo aby spadla čelist. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.
Knížku velmi doporučuji.

Nessa
01.04.2019 2 z 5

Tak, kniha dočtená.. a musím říct že byla šíleně zmatená a osekaná, jako kdyby si autorka sama vybírala jen ty kapitoly, které se jí tam líbí. To rači mohla vydat nějakou knihu sexualních příběhů a vyšlo by to nastejno. Takže ve finále je to hrůza.. Kolikrát věty nedávají žádný smyls (nevím zda je to chyba překladu). Jinak se tam řeší stále sex , uvítala bych víc děje a víc toho příběhu. Ne jen zmatené kapitoly, kde se vše přeskakuje.
Konec byl hrozný.
Takže od téhle knihy žádnou kvalitní četbu nečekejte..
Bohužel Elitní klub králů byl celkem fajn, ale tohle.. nemám slov. O další díl téhle série asi vážně nemám zájem.. celkem lituju tech peněz které sem za tuhle knihu dala.. :/ Smůla.

Nikkaa
31.03.2019 5 z 5

Wow,no luxus Amo nikdy nezklame tohle je 50 odstínů,ne žádné báchorky...no prostě za mne zase top kniha...já ji prostě žeru... rozhodně knihy od ní nepatří dětem do ruky...:-P

domina
30.03.2019 2 z 5

Kniha nemá hlavu ani patu. Snůška blábolů a nesmyslů. Naštěstí byla krátká ..jenže jak se znam, neodolám dalšímu dílů, nesnáším nedočtené série

Š.Ala
30.03.2019 2 z 5

Kniha je naprosto chaoticky napsaná. Měla jsem často pocit, že tam chybí snad i celé kapitoly. Bohužel je konec tak zajímavě napsaný, že si asi přečtu i další díl :-(

Evka3814
30.03.2019 5 z 5

No,kruci! To byl konec,jsem z něj trochu zmatená a zklamaná,ale o to víc se nemůžu dočkat pokračování. Tuto autorku mám ráda ,jelikož to vždy udělá napínavé od A až po Z a rozhodně se u jejich knih nenudím. Opět jsem ji dala na jeden zátah

mysanda20
30.03.2019 1 z 5

Kniha má pouze krásnou obálku.Zbytek je děs!postavy nesympatické, nelogické.Isa se mi vůbec nelíbila,její chování bylo taky otřesné,myslí jen na sex nic jiného a ten konec to jsem teda nepochopila.Pro mě škoda času,i když Klub králů se mi líbil tak tady mě autorka velmi zklamala.Další díl si nekoupím

Kristyna.20
30.03.2019 1 z 5

Celý příběh je jeden velký zmatek, postavy šílené, Isa extrémně nesympatická a naprosto pitomá (hodně mi připomínala Madison z Elitního klubu králů). Amo má hodně zvrácenou představivost, tohle nemůže vyprodukovat člověk při smyslech :D Obsahově jsou její knihy choré a střelené, ale mají nádherné obálky... a to je asi tak všechno :)

romance

Amo Jones