Kopyto, Mňouk a únos policajtovy ženy

Kopyto, Mňouk a únos policajtovy ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28467/bmid_kopyto-mnouk-a-unos-policajtovy-zen-XuP-28467.png 4 38 4

Kopyto a Mňouk série

Žena nadporučíka Hojera byla unesena. Její manžel nedávno vyhrál velkou částku peněz... To jsou skutečnosti, které rámují další příběh slavných detektivů, a dávají jim mnoho příležitostí, jak prokázat bystrost a důvtip.

Amneris
19.01.2024 5 z 5

Opět skvělý příběh žáků Kopyta a Mňouka. Tentokrát pátrají po zmizelé manželce nadporučíka Hojera. Nakonec se ukáže, že to s tím únosem bylo celé jinak, že to byla jen kamufláž... Tyto příběhy mám moc ráda, jsou zárukou vtipného počtení :-)

dájavídek
24.05.2023 5 z 5

Vzrušující díl Mopyta a Mňouka.

n.ezn.amy
25.10.2021 5 z 5

Nadporučík Hojer vyhraje velkou částku peněz a vzápětí zmizí jeho žena. A protože policie v Posázaví je v koncích, musí na scénu opět nastoupit žáci Kopyto a Mňouk a záhadu vyřešit, protože jedině oni spolu s Baskervilem to mohou dokázat

Sisi11
14.04.2013 4 z 5

Příběhy žáků Kopyta a Mňouka a jejich psa Baskervila jsou mé oblíbené knihy z dětství. Pamatuji si, jak jsem je četla s velikým nadšením. Kolikrát nechybí ani napětí a parádní zápletka.