Kontrakt 2

Kontrakt 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427684/bmid_kontrakt-2-dXs-427684.jpg 4 388 86

Kontrakt série

Příběh Richarda a Katy pokračuje a zamotá se tak, jak by nikdo nečekal. Kontrakt se změnil a zdá se, že život už nikdy nebude jako dřív. Richard VanRyan měl všechno. Milující ženu, báječnou rodinu se dvěma úžasnými holčičkami, skvělé přátele i kariéru v reklamním byznysu, v níž vynikal. Láska ho změnila z chladného bezcitného tyrana v láskyplného muže, plného citu a pochopení. „Před ní jsem nebyl nic. S ní, díky ní, jsem našel svůj svět.“ Teď však stojí znovu na osudové křižovatce. Stačila vteřina a dopravní nehoda mu převrátila život doslova vzhůru nohama. Bezstarostný život plný lásky, smíchu a pohody je pryč. Richard ochrnul a jeho postižení ničí nejen jeho, ale život celé rodiny a především jejich vztah s Katy. Jako by se znovu stával tím mužem, jímž býval, a jímž už nikdy nechtěl být. Zvládne Richard dosud největší výzvu svého života? Najdou spolu s Katy opět cestu k sobě a prožijí zase vášnivé chvíle plné erotiky? Odpověď najdete v další knize oblíbené autorky Melanie Moreland, která vypráví o síle lásky a odpuštění i o ceně rodiny, přátelství, humoru a naděje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Amendment , 2019

petulkapeta
01.07.2020 5 z 5

Vau,tak tomu řikam Zamilovany přiběh...tato kniha obsahovala všechny emoce co jen mohla a souhlasim s tim,že první měli vyjit cela serie Vested Interest. Jinak to propojeníé bylo užasne stejne jako to videt co znamena Přatelství!!!

jani.ruzicko
01.07.2020 5 z 5

Moc nemám ráda tyhle dodělávané díly... většinou nestojí za nic a postavy, které jste měli rádi se Vám zprotiví... naštěstí tohle ale bylo jiné a já si to moc užila =)
celé jsem to teda brobulela, ale i tak super =)

Evka3814
29.06.2020 5 z 5

No tak musím říct že tento díl byl povedenej. Sice jsem to ořvala, ale stálo to za to. Je super vidět jak je potřeba mít kolem sebe takovou podporu,obvzlášť po takovém neštěstí. Příběh byl hodně emotivní a tak trochu povzbuzující. Prostě se hned nevzdávat. Obálka povedená a vystihuje příběh
OS:na můj vkus zbytečně mockrát opakující mořská hvězdice;)

rampapa
29.06.2020 5 z 5

Tohle sem si hnedka zamilovala. Krásně se mi to četlo. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku o Maddoxovi a Aidenovi. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

ElikaS
28.06.2020 5 z 5

Podle mého názoru se jedná o dosud jednoznačně nejlepší dílo od Moreland. Knížka se mi moc líbila. Osobně mám navíc hodně ráda propojení s jinými knížkami, takže jsem moc ráda narazila na Betleyho, Aidena a Maddoxem, ale na druhou stranu mě mrzelo, že se děj odehrává až po jejich knížkách, které v češtině mají teprve vyjít a dopředu nám vlastně tato knížka odhalila část děje. Jediné co mě na knížce opravdu rozčilovalo, bylo chování Katy v nemocnice. Jako máma si její chování absolutně neumím představit. Naopak chování Richarda mi přišlo pochopitelné a líbily se mi jeho pokroky. Rozhodně doporučuji.

Ryorka
26.06.2020 2 z 5

jestli to měla být opět jen růžová variace na první díl, tak ano. Fajn. Ale podle anotace jsem čekala něco trochu psychologičtějšího, dramatičtějšího. No, dostalo se mi opět jen nehynoucí lásky, objetí a slziček, cukrkandlu, že s ním vystačím do Vánoc. Ale asi to je fakt účel. Takže...." Jdi se vojet, VanRyane"

láska rodina

2019  80%Kontrakt