Konec vlka samotáře

Koniáš na stezce pomalu, ale jistě stárne. Přibývají zkušenosti, jizvy, vzpomínky i ztráty a samozřejmě nepřátelé. Jednou ho všechny přízraky minulosti dostihnou a on se s nimi musí vypořádat. Je otázkou, zda tentokrát bude břitká mysl spolu s břitkým ostřím stačit. Jedno je jisté – řez půjde opravdu hluboko. Přežije osamělý vlk?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/14674/konec-vlka-samotare-lm3-14674.jpg 4.6191

Koniáš (4.)

Novely, Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, Triton

Kniha Konec vlka samotáře

tomas2677

Dle me Luxusni konec serie, dost me potesilo ze konias je dal zminovan v novem pribehu o baklym. Jen by me zajimalo kolik lidi uhadlo z jakeho rodu je a kdo je jeho otec. Coz me dostalo rozesmalo a o to vic mam celou serii rad, ikdyz jsem to cele musel precist asi 5krat nez jsem zjistil co a jak.

hanzmb

Vždycky jsem měl raději tichého zabijáka Koniáše, než hromadu svalů Baklyho. Bohužel na každého jednou dojde. Takovýhle strašný osud si ale chudák Koniáš opravdu nezasloužil...

tonysojka
20.11.2018

Western v zamaskovaný v obleku fantasy,příběhy s Koniášem jsou podle mne krapet kvalitnější než příběhy o Baklym

hanpari
22.12.2017

O něco lepší a o hodně kratší než díl minulý. Co dodat?

Janadvorackova
22.12.2017

V pětačtyřiceti teda už žádný mladík, ale furt mu to jde, klukovi jednomu, zjizvenýmu :).

Námět novely je trochu pohádkový. Takový ten scénář o záchraně krásné panny. Ale je to plné překvapení. No a znáte tu báji o hledání panny v kupce sena, žejo :)?

JohnyR
07.11.2017

Takové volnější pokračování je v povídce (tak 100 stran) Cesta domů https://www.databazeknih.cz/povidky/cesta-domu-13153

- Fuksinka, myslím že to někde zmiňoval ale nebylo to v sérii s Koniášem, možná v Baklym...

Bediczek
18.10.2017

Nevím jak může středověká postava používat přirovnání jako např. "protáhnul jsem se jak gymnasta", přijde mi to poněkud nedobové.

Finskej
24.05.2016

Zřídkavěji vídaný exemplář moderní literatury, kdy hlavní hrdina – a, nedej bože, dokonce hlavní hrdina ságy – neskončí a la Sean Bean, tedy špatně až kurevsky špatně, anóbrž naopak. A co je na tom nejlepší, napsáno je to vtipně a s humorem. Jakkoli mívají nešpatné konce dost často ulepenou pachuť sladkého sirupu, tady to neplatí a čte se jedním dechem. Bravo.