Věž

Věž https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518163/bmid_vez-Arv-518163.jpeg 3 208 44

Koncovka série

< 3. díl

V té slonovinové věži, kterou pro mě Gabriel Miller vystavěl, jsem v bezpečí. Alespoň on to tvrdí. Nic mi tu neschází. Hlídá mě ta nejlepší ochranka, jaká se dá za peníze koupit. Tam venku číhají na každém kroku nepřátelé, připraveni zaútočit. Celá nepřátelská armáda, před kterou mě chrání tyhle tlusté zdi. Jenomže jakýsi zvířecí instinkt mě varuje, že nebezpečí číhá ještě mnohem blíž. Možná přímo uvnitř těch zdí. Už je tady. Na dosah. Slyším ho ve snech, jenomže jsou to skutečně sny? Není to skutečnost? Je Gabriel Miller skutečně můj ochránce? Nebo můj největší nepřítel? Je tenhle dům nedobytná pevnost, nebo klec? Nebylo by bezpečnější odsud utéct, dokud to jde? Jenomže já nemám kam jít, nemám nikoho, komu bych mohla věřit. Jsem lapená v pasti věže, ze které není úniku. Před minulostí, odhodlanou získat svou kořist, není úniku.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Red

The Castle , 2017

B.Garden
14.08.2023 2 z 5

Miluju tě každičkým kouskem svého těla. Miluju tě každou temnou myšlenkou, každým násilným nutkáním. Miluju tě dost na to, abych opustil zdi domu, který jsem si postavil, svou rafinovanou železnou klec, svůj vlastní hrad.
Zakončení koncovky sem čekala asi jiny, a nebo je to tim jak sem na konec dlouho čekala a mezi tim četla jiné knížky. V deji jsem se ztracela a nebo to nedavalo smysl. Konec to ale zachránil.

Verresa
09.08.2023 4 z 5

Tak závěrečný díl přečtený a líbil se mi. Dozvěděli jsme se odpovědi na otázky z předešlých knih. Děj byl čtivý, zajímavý a Gabriela jsem si hodně oblíbila. Celá série je hodně oddechová a ráda si jí přečtu znovu.

LenkaNovotna32
08.08.2023 1 z 5

Zbytocna tretia cast, totalne nudna kniha. Strasne dlhy dej bez ničoho. Autorka keby trochu poracovala na knihe tak by to bola bomba, lebo to malo velmi dobry potenciál. Bludila som v knihe a neveda jej prist na chuť. Absurdné popisovanie erotickych scen, ktorych tam bolo prehnane. Tato kniha bola strasne zbytočná.

Mamka_cte
08.08.2023 2 z 5

Závěrečný třetí díl série Koncovka. Za mě byla tato knížka dost velký propadák. Autorka by udělala lépe, kdyby tu všechnu ,,akci a konec přidala do druhého dílu. Zbytečné prodlužování konce a neustálé popisování sexu.

To jak kniha skončí, už jsem snad věděla na začátku příběhu. Autorka umí psát čtivě, což jsou její plusové body a nakonec tolik nebolela ta nuda.

Série jako celek + šachy + starověká mytologie mě dohromady moc bavila! První díl byla bomba (1*), druhý už trochu pokulhával (3) a třetí byl propadák až na ten konec (4-).

I tak sérii doporučím, protože všechny díly dohromady jsou pěkné čtení plné erotiky, tajemství a intrik.

Dela90
08.08.2023 2 z 5

(SPOILER) Avery je zavřená v bezpečí u Gabriela Millera. Venku číhá nepřítel, který ji chce pro sebe. A Avery začíná pomaloučku šílet. Slyší hlasy. Uteče na svobodu nebo zůstane?

Tohle fakt ne. Z prvního dílu jsem byla rozpolcená, druhý díl se mi oproti tomu opravdu líbil, ale třetí ne. Co to sakra bylo?

Plácání od ničeho k ničemu. Oslovování malá panno už mě opravdu vytáčelo. Však si její panenství už dávno vzal.

Druhý díl nabízel spoustu otázek, ale ve třetím mi přišlo, že jsme se prakticky nic nedozvěděli.
Jen ji chtěl někdo zabít. Ona začala šílet.
A konečné rozuzlení mě tedy zklamalo.

Za mě to byla fakt nuda.

monishek
08.08.2023 4 z 5

Závěrečný dil, co se tyce Avery a Gabriela, se mi libil. Bylo to akcni a takove vysvětlující. Jak to tenkrat vlastne bylo. Erotické sceny samozrejme nechyběly. I kdyz jsem mela obcas pocit, obzvlast v zaveru, ze je tam zbytecne moc omáčky. Ale prijemny pribeh na 4 hvezdy. Stranky se cetly jedním dechem. Kapitoly jsou kratke a ctive, takze za 2 večery precteno v klidu. Pribeh ma spad. Doporucuji. Jsem zvedava, jak to bude dal s Damonem a Penny.

dam.si.knihu
06.08.2023 3 z 5

Třetí díl série Koncovka mohl být vynikajícím zakončením, které bych hodnotila poměrně vysokým hodnocením. Jenomže v průběhu čtení jsem se cítila jak na houpačce, kdy na začátku jsem byla mírně znechucená, v půlce knihy nadšená vývojem a gradací příběhu, kde nám autorka ukázala, že dokáže skvěle psát děj, který není o neustálém sexu, má pořádnou šťávu, ale pak to bohužel trochu zabila tím koncem. Celková eskalace příběhu byla skvělá měla dobrou myšlenku, která mě ani vlastně vůbec nenapadla, ale bohužel jak skvěle to začalo, tak nepochopitelně to skončilo. Škoda, mohla to být pecka.

Jestli ale něco Skye Warren umí, je to psát svižný a dobře čtivý příběh, který přečtěte ani nevíte jak. Bohužel ani ve třetím díle jsem si na to úchylné oslovení hlavní hrdinky nezvykla.

Mishaacka
05.08.2023 4 z 5

Poslední díl se mi zdá nejslabší z celé série. Sérii jako takovou bych dala 4*, líbilo se mi šachové téma se starověkou mytologií. V tomto dílu se 50% knihy nic moc nedělo, pak mělo přijít vyvrcholení série a to mi přišlo fakt divné, čekala jsem více. Ale určitě si sérii někdy v budoucnu zase přečtu

le21nka
03.08.2023 3 z 5

Nejslabší díl z celé trilogie.

rampapa
01.08.2023 5 z 5

Na poslední díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluji tuhle sérii. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

tereza9371
15.07.2023 3 z 5

Věž je třetím a posledním dílem ze série Koncovka. Stejně jako u předchozích dvou knih ani tentokrát nechyběla čtivost, což je super. Byla jsem zvědavá, jak to s Avery a Gabrielem dopadne a konec příběhu jsem také dostala.

Kdybych knihu začala číst až od poloviny, o nic bych nepřišla. Kromě toho, že většina dialogů mezi hlavními hrdiny končila erotickou scénou a Avery se nemohla rozhodnout, jestli chce zůstat nebo odejít, se nic nedělo. Někomu to může vyhovovat, mně ne.

Zbytek knihy jsem si naopak užila. Dočkala jsem se očekávané akce a napětí. Také tajemství začala vyplouvat na povrch a dílky do sebe začaly zapadat. Některé "skutečnosti" mě fakt překvapily.

Přestože je Věž nejslabším dílem, svůj účel splnila a celý příběh dostatečně uzavřela. Série jako celek se mi líbila a určitě byste ji měli vyzkoušet.

IG: vesnicka_knihomolka

proni
12.07.2023 3 z 5

Doufám, že těch kníh v sérii neni víc..jde to od 10 k 5..1.díl - super,2.ušel a 3.škoda peněz..

Andrejka91
10.07.2023 3 z 5

První díl mě nadchnul, druhý díl mě zklamal a třetí díl mě zklamal ještě víc. Bylo to nudné, nebavilo mě to, nemohla jsem se začíst. Do dalšího dílu nejdu.

Bryel
05.07.2023 4 z 5

"V tu chvíli, když se dívám do těch velikých očí, vím, že jednou to správné místo bude. A čas. Nedokážu ji nechat být, ne teď, když jsem ji viděl, dotýkal se jí. Bude moje. Bez ohledu na to, kolik starožitných váz bude zapotřebí.
Klidně skoupím celé město, abych vlastnil jednu mladou ženu."

Byla by velká škoda skončit u druhého dílu, který působil poměrně uzavřeně.. Věž mě velmi mile překvapila. Nečekala jsem, že má příběh ještě tolik co nabídnout. Ze všech tří knih mě tato oslovila nejvíc. Je plná temna, romantiky i akce. Plus za šachovou analogii, mínus za přezdívku (kterou už jsem ignorovala).
Gabriel se více otevřel a hned příběh dostal pořádné grády. Na povrch vyplouvají tajemství minulosti obou hlavních postav.
Mě se finále Koncovky líbilo..

"Královna má svobodu, jakou král nemá. O svém osudu rozhoduje sama."

Jita160
03.07.2023 3 z 5

No sakra co to jako bylo???
Předešlé díly se mě docela líbily byli žhavé a hodně sexy no prostě dávali trochu smysl I když bylo jasné, že za vším je nějaké velkě tajemství.
Ale tento díl byl psycho, naprostá zvrácená fantasmagorie. Nečetlo se mě to dobře pořád mě to nedávalo smysl. Mozek mě jel na plné obrátky ,nechápala jsem to. A pak když přišlo rozuzlení a odhalení všech tajemství a důvodů proč se jak kdo dochoval mě to.... rozsekalo.
Avery žila jako ve snu nic nebylo skutečné byla pouhou figurkou na šachovnici. Až Gabriel ji dokázal probudit tím když si sám přiznal své city k ní, zformuloval ji a udělal z ní ženu.

dooky
30.06.2023 3 z 5

První díl mě hodně bavil. Druhý díl mě lehce zklamal a v tomto duchu se vlastně vezl i třetí díl. Přečtené jsem to měla za pár hodin, ale vlastně mám pocit, že se tam nic extra nedělo. Pár věcí se vysvětlilo, něco do sebe zapadlo, ale jinak nic zvláštního.

Ešína
30.06.2023 3 z 5

Tak třetí, závěrečný díl byl pro mě obzvlášť creepy. Od druhého dílu jsem čekala velké odhalení, nicméně přišlo trochu zklamání a oslovení malá panno už mě trochu iritovalo. Celou sérii hodnotím ovšem kladně.

Ketfl
23.06.2023 2 z 5

Je tu velké finále série Koncovka. Od Věže jsem měla poměrně velká očekávání, protože jsem byla moc zvědavá, jaká tajemství se konečně dočkají odhalení. Místo toho na mě čekalo jedno velké zklamání.

Hned na úvod si dovolím říct, že autorka přišla rozhodně se zajímavým námětem. Mně osobně šachová tématika opravdu zaujala a musím říct, že i první dva díly série mě poměrně dost bavily. Jasně, jedná se o erotickou literaturu, takže člověk nemůže očekávat mistrovské literární dílo, ale rozjezd byl poměrně zajímavý. Bohužel s každým dílem šlo zpracování od desíti k pěti a nezachránil to ani jinak celkem čtivý styl autorčina psaní.

Hlavní problém vidím v samotných hlavních postavách. Avery mi od začátku úplně nesedla a předchozí díly hodně táhl Gabriel, nicméně i v tomto díle jsem si několikrát ťukala na hlavu, jestli jsou obě postavy normální. Jejich rozhovory byly úplně na hlavu, plné neustálého protiřečení. Navíc, na to, že se jedná o erotickou literaturu, tak se nedá říct, že by autorka byla zrovna úplná přebornice v psaní sexuálních scén. Věčné oslovení Malá Panno opravdu žádný rajc neudělá.

Nejhorší je, že tyto směšné debaty a niterné myšlenky musí čtenář protrpět pomalu polovinu knihy. Když už se konečně chystá odhalení velkého tajemství a vy se začnete těšit, jak celý příběh dopadne, autorka vše vyřeší tak směšným způsobem, že se nestačíte ani podivit a je všemu konec. Aby toho nebylo málo, snažila se to občas ozvláštnit řeckou a římskou mytologií. Proč ne, říkáte si? Já s tím taky normálně nemám problém, ale tady to bylo použito úplně zbytečně.

Nejlepší mi přišla hláška Gabriela, že Avery je nejchytřejší žena, kterou kdy poznal. Chudáček malý, fakt mi ho bylo líto, protože podle mého názoru je Avery jedna z nejhloupějších hlavních hrdinek, o kterých jsem v poslední době četla.

Pochvalu si rozhodně zaslouží námět knihy a již zmíněná šachová tematika. Zpracování sice není nejpovedenější a pokud odhlédnu od věcí, které mi na knize vadily, tak se to četlo celkem dobře. Bohužel to knihu nezachrání a za mě je tak Věž poměrně velkým zklamáním.

Hodnotím 2/5

Moc děkuji @sberatelka.knih a @knihydobrovsky za poskytnutí recenzního výtisku a možnost si knihu přečíst.

Fidibus
22.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Poslední díl je takový zvláštní, spíš už jen psychologie. Ona neví, koho a čeho se vlastně bojí. Užívá si sex, ale zároveň chce svobodu. On se jí, údajně, snaží chránit a tají jí informace. Tak se v tom oba plácají, jí se opět ozývají hlasy, objeví se vsuvka s Penny a pak následuje celkem rychlý konec. Dle mého ne moc překvapivý.
Čte se to celkem rychle, ale moc oddechové to není a asi mi to jednou stačilo. Nápad se šachy hezký, ale až moc zdůrazňovaný. Téma řecké mytologie a paralela ke vztahu.
Umím si z těch tří dílů představit jednu slušnou knížku. V závěru upozorňuje autorka, že vydá knihu k dalším postavám.

petulkapeta
21.06.2023 5 z 5

"Mohl jsi mít kohokoliv."
"Ale nikoho, pro koho bych umřel."

V závěrečném díle bylo hodně vysvětleho, nechyběla ani akce, napětí a scény, při kterých ztuhnete. Cela serie je čtivá a stránky ubýhají rychle. Avery se od prvního dílu změnila, ale změna musela nastat, kor po tom co spolu s Gabrielem prožili.

Skye Warren
americká