Král přehled

Král
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535660/bmid_kral-660efed86558d.jpg 5 2 2

Nejvyšší sázka. Můj otec noc co noc hraje, čím dál víc propadá své závislosti a dluhům. Když narazí na dno, vsadí to poslední, co mu zbývá – svou dceru. Jsem jeho sázka v nelegální pokerové hře. Po sametem potaženém stole krouží tolik nebezpečí, ale já se chvěju jen z jediného muže. Princezna z přívěsu a syn krále podsvětí. Nepatříme k sobě, ale jsme zapletení do zvrácené hry. Podívá se na mě s temným příslibem v očích. A když vyloží karty, vím, že jsem prohrála víc než jen svoje tělo. Prohrála jsem úplně všechno. Příběh Damona a Penny je temný a syrový. Každý po svém bojuje s děsivou minulostí a velkým věkovým rozdílem. Král je první kniha v duologii Masterpiece – příběh o riskování srdce a nalezení sebe sama. Jedná se o nový příběh ze světa trilogie bestsellerů USA Today (Koncovka), který je možné číst samostatně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

The King

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Král. Přihlašte se a napište ho.

monika0181
předevčírem 5 z 5

Pro Skye Warren mám slabost. Její příběhy jsou vždy plné emocí.
Tady bolest, zlo, touha a odhodlání z knihy přímo čiší. Je to temný příběh, kde si budete přát něco hezkého, pozitivního, láskyplného a nikde to není.
V té temnotě občas probleskne paprsek naděje, světla, očekávání lásky.
Penny i Damon jsou zlomení, plní bolesti, zrady ale i podprahové touhy po tom druhém. Zda se jim podaří překonat jejich věkový rozdíl a všechny nástrahy a vlastní zlomenou duši se dozvíme bohužel až v druhém díle.
Každopádně mě kniha tak pohltila, že jsem ji přečetla na jeden zátah.

Související novinky (1)

Sluneční král, Ursulina a další knižní novinky (28. týden)

07.07.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Král v seznamech

Autorovy další knížky