Komunikační pasti v medicíně

Komunikační pasti v medicíně https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405895/bmid_komunikacni-pasti-v-medicine-Le6-405895.png 4 5 2

Praktický manuál komunikace lékaře s pacientem. Publikace je zpracována z hlediska lékaře. Často podceňovaná součást práce zdravotníka - umění naslouchat, slyšené analyzovat, umění klást otázky.

PaulaHortensie
30.10.2019 5 z 5

Honzák nesklamal

marcela6183
18.08.2015 4 z 5

Četla jsem jen díky tomu, že ji vytáhla z knihovny mamka. To, co bylo před 15 lety jako zázrak a zjevení dnesa učí manažerské a jiné "-ské" kurzy jak na běžícím páse. I proto jsem ráda, že o tématu samém i knize vím už dávno a pohled na ni nezkreslují cizí výklady.
Vlastně je to sonda tak trochu ve stylu ryze československé lékařské školy a s trochou nadsázky bychom mohli říct, že nejlepšího československého doktora známe z podání p. Hrušínského. Nám, narozeným v té době tak někdy ke konci, majícím odstup od startého a ne dokonalý pocit sžití s novým přináší pohled na duši člověka, který mnohdy doslova i obrazně drží naše srdce a jiné orgány na dlaních a na špagátě.
Mám ráda i styl psaní pana doktota.
I doktor je jen člověk - i když chytřejší, než většina z nás.
A já vám, páni lékaři, tenhle úděl nezávidím. Je to čtyřka, ale pěkná čtyřka, Mlho!