Bouře přichází

Bouře přichází https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354377/bmid_boure-prichazi-18N-354377.jpg 5 97 17

Ohnivousův největší nepřítel byl vyhnán z Hromového klanu, ale Ohnivous se nemůže zbavit pocitu, že se ukryl v nedaleko a v nestřeženém okamžiku zaútočí. V lese panuje dusná atmosféra a kočky cítí, že bouře již přichází...

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Rising storm , 2005

E-liška2013
25.09.2023 5 z 5

Hezký. Bohužel jsem brečela. Ty války sou moc krutý.

šárofka
19.09.2022 5 z 5

Série kočičích válečníků se mi strašně líbí a přála bych si aby byla nekonečná. Tenhle díl se mi hrozně líbil a těším se na další.

Fany123
12.09.2021 5 z 5

Série Kočičí válečníci je skvělá! Jedna z mých nejoblíbenějších sérií a autorek. Hlavně ať píše pořád dál.

lucie.8
12.09.2021 4 z 5

Příběh sám o sobě mě pořád baví, těžko se od knihy odtrhnout. Ale v případě čtvrtého dílu musím jednu hvězdičku ubrat za téměř neexistující korekturu - to mě u tak dobré a čtivé knížky vážně mrzelo.

Nora759
16.03.2021 5 z 5

Já to nečetla , ale kámoška jo.A líbilo se jí to.

Lusa
31.01.2021 5 z 5

Tak tohle byla zatím nejnapínavější kniha z celé série, čtivá od začátku až do hořkého konce.

Knihomolka223
03.01.2021 5 z 5

(SPOILER) Pozor SPOILER!
Trošku mě mrzí, že Modrá Hvězda přestala věřit v Hvězdný klan. Snad z ní bude zase ta stará dobrá velitelka. Ale musím uznat, že Ohnivous si vede skvěle. Mrak byl otravný, ale jsem ráda, že to s ním nakonec dobře dopadlo. Jinak jako obvykle 5* (kdybych mohla, dala bych jich klidně i 10)

lucifree91
11.10.2020 5 z 5

Úžasné, jako vždy. Konec mě dokonale navnadil na další díl :)

Alena_S
12.08.2020 4 z 5

Další zajímavý vývoj. Mrak - náš milý štvanec puberty a mistr kacířských řečí - se konečně poučí a Stínový klan o pět liščích délek zvítězí v soutěži o největšího zoufalce v lese.
A bohužel opět umře několik sympatických čičin.

Cynickýholub
09.08.2020 3 z 5

(SPOILER) Tento díl Válečníků není jeden z mých nejoblíbenějších hned kvůli několika věcem. Prvně třeba smrt Žlutozubky, která byla velmi dojemná, ale tak to hold někdy je, to neberu zase za takový "problém".
ALE. Neuvěřitelně mě dopálilo, kolik jsem v knize našla chyb, překlepů a obrácených slovosledů. Kde korektoři udělali chybu? Respektive, byli vůbec na tento překlad použiti korektoři? Kniha je skvěle napsaná, ale bohužel musím dát mínus za ten otřesný překlad, škoda.

allita99
10.07.2020 5 z 5

supeeeeeeer!!!!!!!!!

Abukšákul
25.06.2020 5 z 5

Dáváme 5* ale s komentáři ostatních čtenářů se neztotožňujeme. Tento díl se nám líbil, ale přišel už takový natahovaný. Opět bylo v knize velké množství chyb a překlepů. Závěr byl famózní a ač jsme už další díl číst nechtěli a chtěli jsme se pustit do něčeho jiného, nedá se nic dělat, ale budeme si ho muset přečíst =)

Bára2003
29.06.2019 5 z 5

Tento díl mě mile překvapil ale byl i smutný :(, hodně jsem si dělala starosti o Modrou Hvězdu. Překvapilo mě že se Hvězda začala zlobit na Hvězdný klan. Hodně jsem se zlobila na na Marka, a bála se Drápa. Bylo mi líto všech co zemřeli :(, nejvíce Žlutozubky. Ale šokující překvapení na konci stálo za to. 5 hvězd :D

Paj-Inka
22.04.2018 5 z 5

S každým novým dílem Kočičích válečníků se příběh stává napínavějším a rozhodně vás nepustí. Řekla bych, že tohle byl zatím vážně nejlepší díl celé série i přes všechny chyby, které v knize nasekal Albatros. Příběh vás úplně pohltí a vy musíte číst dál. Kniha byla napínavá až do konce, který všem čtenářům vyrazí dech a zaseje do nich touhu po okamžitém pokračování. Některé pasáže byly drsné a i mě dohnaly k slzám, ale stojí to za to. A to je to prý knížka pro děti! Dobrodružství, přátelství, láska, nepřátelské intriky a plány... a mnohem víc, tahle série má prostě duši :)

anid
22.04.2018 5 z 5

A ta si stále říkám, zda ti překladatelé a korektura je na drogách nebo se řídí myšlenkou. Jsou to děti- pojdme to odfláknout. Kniha jako taková je fakt super, ale česká verze vapadá jako kdybych ji prekládala já a ani si to po sobě nepřečetla. Překlepy, chybějicí písmena na konci slov, přejmenování klanů a to sakra i v tom pitomém "obsahu"
Fakt jestli můžete běžte si číst anglicku verzi

Wheezer
23.01.2018 5 z 5

Čtvrtý díl jedné z mých nejoblíbenějších série dopadl velmi dobře. Měla jsem knihu rychle přečtenou. Konec byl napínavý ale
SPOILER
je škoda že některé mé oblíbené postavy se už v dalších dílech neobjeví.

rarášek
30.11.2017 5 z 5

Opět povedené pokračování. Ohnivous si vede dobře, Mrak měl namále, ale vypadá to, že z něho přece jen něco bude. Zajímá mě, jak se to bude vyvíjet mezi Ohnivousem a Bouří. Modrá hvězda mi dělá starosti a celkově budoucnost celého Hromového klanu.
Znovu jsem se neudržela a párkrát si u knížky pobrečela. Mísilo se ve mě vzrušení a pocity štěstí, když se zrovna zadařilo. Události ke konci knížky byli opravdu napínavé a konec byl velkým překvapením (i když jsem přece jenom něco tušila :)). Právě konec mě nutí nedočkavě vyhlížet další díl. Už aby to bylo. :)