Kočár do neznáma

Kočár do neznáma https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216022/mid_kocar-do-neznama-216022.jpg 4 456 108

Kočár do neznáma série

V červenci roku 1789 vyhnala Francouzská revoluce z domova tisíce příslušníků šlechtických rodin. Mnozí přišli o všechen majetek a sotva uhájili holý život. Na nejistou cestu se vydávají i dvě sestry, které hledají útočiště u příbuzných v cizině. Zamíří nejprve do Říma, později na italský jih.

Tylinka
29.08.2016 5 z 5

Moc hezká knika, přečetla jsem jí za odpoledne... a hned zítra vyhledám další.

Vlastina67
04.08.2016 3 z 5

letní čtení u kterého se vůbec nemusí přemýšlet :-)

evago
11.04.2016 4 z 5

příjemné čtení...letím do knihovny pro další díl

mariva
29.03.2016 5 z 5

Kniha mě zaujala už od začátku. Mám ráda historické romány a tento se navíc odehrává na některých místech, která tak trochu znám, takže mě čtení tím víc bavilo a cestování hrdinek Evropou jsem si opravdu užívala. Těším se na další díly.

Channach
05.02.2016 4 z 5

Recenze v záložkách.

Klarv
28.12.2015 3 z 5

Od knihy jsem očekávala trochu více. Děj plynul, nenudila jsem se, ale nadšená taky nejsem. Prostě taková oddychovka.

anah1
17.11.2015 5 z 5

Prostě odpočinková, romantická kniha k podzimní plískanici.

edimka
15.11.2015 3 z 5

Kniha se dobře četla, ale na mě moc romantiky, další díl už číst nebudu. Proti Heřmánkovému údolí je to zklamání.

ritz
14.10.2015 5 z 5

Hezká knížka, příjemné téma, čtivě zpracované. Historické knihy mám ráda, autorka je moje oblíbená. Doporučuji.

zamiokula
08.10.2015 4 z 5

autorka opět nezklamala!historické prostředí jí velmi svědčí!vřele doporučuji!

TaLu
21.07.2015 5 z 5

Tak tenhle příběh se opravdu povedl.
Přečetla jsem s velikou chutí.
Zápletka, osoby, vztahy.
Díky, že to má další pokračování.
Autorka opravdu umí příběh podat tak, že je radost číst.
A před akční babičkou smekám, jak dokázala rychle nacpat vše, na čem záleží, do kočáru :o)
Doporučuji.

Sobotikova
28.12.2014 5 z 5

Körnerovou já prostě můžu a tahle knížka patří ještě k těm jejím povedenějším.
Hurá na další díl !!!!

Antoaneta
19.11.2014 4 z 5

Pěkné nenáročné čtení taková oddechovka na dovolenou proč ne.

hlina
01.08.2014 3 z 5

Příjemná oddychovka, která mi v době dovolené sedla. Jednoduše napsaná, žádné složitosti. Dle mého otevřený konec nahrává tomu, že bude další díl. Určitě si ho ráda přečtu.

Michaela91
24.07.2014 4 z 5

Bála jsem se děje ale mile mě překvapil a kniha byla velmi čtivá a pro mě zajímavá. Mám ráda knihy z této doby takže za mě spokojenost.

orinka3
05.06.2014 4 z 5

Mé první setkání s autorkou a musím přiznat, že velmi příjemné. Kniha se dobře čte, nejsou v ní nesmysly, vyprávěno pěknou češtinou. Doporučuji všem, koho baví historie a je aspoň trošku romantický.

Marika Vanova
01.05.2014 5 z 5

Pěkná knížka, někdy povrchní, ale já jí dávám 5 hvězdiček za čtivost.

Ranuncul
18.03.2014 2 z 5

Nebyla to špatná knížka,ale trochu jednoduše napsaná.Nejlepší z toho vždy bylo vyprávění staré babičky.Třeba jak ikdysi dávno překonávali Alpy na sáních.Tak trochu mi to připomnělo pohádku S čerty nejsou žerty.Stefanie/Angelina.

BeruškaB
01.03.2014 5 z 5

Další krásný dobový příběh z konce 18.století,klidně by to mohlo mít i pokračování, přečetla jsem velmi rychle.

Evik30
27.01.2014 3 z 5

Taková historická oddechovka. Není to vyloženě historie ani červená knihovna. Něco mezi tím. Prostě takový klasický historický román. Kniha se dobře četla. Nemusela jsem nad dějem moc uvažovat a to je pro mě hlavní. Určitě si přečtu i nějakou další knihu této autorky.