Druhý břeh

Druhý břeh https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231395/bmid_druhy-breh-231395.jpg 4 292 67

Kočár do neznáma série

Sestry Hermína a Stefanie, které po revoluci uprchly z Francie, nacházejí po dlouhé a dobrodružné cestě Evropou nový domov v Čechách. Život na malém panství však komplikuje nenávist příbuzných, kteří se všemožně snaží připravit je o majetek. A tak obě nakonec z existenčních důvodů uzavírají sňatek. Stefanie ale záhy ovdoví a ani Hermína se nevyhne komplikacím – ve Florencii je konfrontována s minulostí...... celý text

Monika164
30.07.2019 5 z 5

Otevřete svůj dům slunci a svoje srdce radosti.....všichni máme svůj čas vyměřený......Jak pravdivé....v každé době....jsem dojatá ,tahle sága je neuvěřitelná....Děkuji za krásný zážitek......

Jirinamac
01.07.2019 5 z 5

Tento díl byl skoro detektivní. Další smrtelná nemoc, která se v té době těžko léčila. A další intriky, kterým se sestry musí bránit. Už mám připravený 4. díl a v závěru knížky je naznačeno, že to bude opět dobrodružná cesta

Barbara182
11.06.2019 3 z 5

Trochu mi vadil roztříštěnější děj, který se rozdvojoval mezi Stefanii a Hermínu a taky mě mrzelo, jak to dopadlo mezi Hermínou a Andrém, ale jinak opět příjemně odpočinkové čtivo, byť není tak pohádkově bezstarostné, jak býváme u paní Körnerové zvyklé :-)

LéňaM
14.05.2019 5 z 5

Opet strhujici příběh.
Nadherne napsano.uzasne téma

ivca84
20.02.2019 5 z 5

další neuvěřitelné osudy Herminy a Stefanie je zavedli zase zpět do slunné Itálie a pak zpět do Čech

pip11
19.12.2018 5 z 5

Skvělé, opět přečteno jedním dechem. Doporučuji.

hapac
12.09.2018 4 z 5

Série je pěkná, takže ani další díl mne nezklamal a jdu na další.

EvikU.
23.05.2018 5 z 5

Moc se mi tahle série líbí. Je to napínavý a hezký se to čte. Těším se na další díly.

helenah
14.04.2018 5 z 5

Celá modrá série Kočár do neznáma se krásně čte. Jako všechno od této skvělé autorky:-)

Pet007
08.04.2018

Ráda jsem se vrátila ke starým známým. Naštěstí autorka předchozí díly na začátku stručně připomíná, tak jsem se chytla dobře. Kňiha přečtená za večer.

Toňula
12.02.2018 4 z 5

Stejně jako předchozí díly čtivé, napínavé, plné zvratů a nečekaných situací, ve kterých nejen Hermína,ale i její sestra Stefanie projeví nejen nečekanou odvahu i bystrý úsudek, ale i cit pro spravedlnost a smysl pro čest.

Janis97
23.01.2018 5 z 5

Opět přečteno jedním dechem ☺ tato série mě neskutečně baví.

Evišťátko
24.10.2017 5 z 5

Mě prostě autorka baví! Píše čtivě a i když některé pasáže zavánějí červenou knihovnou, nic to neubírá na celkovém dojmu z románu. Škoda jen, že tenhle byl pro mě v dané sérii první a tak si předcházející dva musím dočíst.

perpe2a
17.07.2017 5 z 5

Úžasné, stejně jako předchozí díly. Nemůžu se odtrhnout a vrhám se po 4. dílu :-)

Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Autorka nezklamala. Tak jako její všechny knihy i tato byla skvělá. Nic v knize nechybělo - napětí, láska, zklamání. Kniha se četla sama.

maru3342
15.05.2017 5 z 5

Další naprosto skvělý díl. Nemám slov.

ivulka15
28.11.2016 3 z 5

Historická romantika,tohle paní Kornerová prostě umí.

Vlastina67
27.07.2016 3 z 5

RPŽ moc nemusím, ale knížky H. M Körnerové jsou takové lehké letní čtení, při kterém se nemusí vůbec přemýšlet. Faktem je, že autorka píše poutavě a knížky jsou i napínavé.

VladkaBU
05.05.2016 5 z 5

... moc se mi do knížky nechtělo, z minulého dílu si toho moc nepamatuju. Začetla jsem se ale velmi brzy, děj mě zaujal natolik, že jsem knížku stěží odkládala. A zjistila jsem, že je další díl, těším se na něj

mariva
29.03.2016 5 z 5

Třetí díl jsem zvládla nejrychleji, děj dostal takový spád, že jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Obdivuji autorčinu fantazii, s jakou hrdinky vystavuje nejrůznějším životním zvratům. Podle mého názoru opravdu výborně napsané knihy. Jen mě mrzí, že čtvrtý díl ještě nevyšel a na pokračování si tedy musím počkat.