Čtvrtá kniha krve

Knihy Krve nejsou pro citlivé nátury. Jestli už máte dost příběhů na dobrou noc, které jen čerpají z o mnoho kvalitnějších autorů, tak pak vás zajisté potěší, že jste objevili mistra hororu Cliva Barkera, který se v posledních letech ukázal jako autor v tom nejlepším slova smyslu šokující. Kdo však okusí jeho bizarní světy, pro toho už není návratu......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/4742/kniha-krve-4742.jpg 463

Knihy krve 4.

Literatura světová, Horory, Povídky
Vydáno · Laser-books (Laser)

Clive Barker´s Books of Blood, Vol. IV · 1985

Počet stran:206
Jazyk vydání:český
Překlad:Milan Žáček
Edice:Horor (11.)
Ilustrace/foto:Juraj Maxon
Autor obálky:Juraj Maxon
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:80-7193-205-1

Kniha Čtvrtá kniha krve

GOD-Complex
24.01.2014

V porovnani napr. s prvni koleci Books of Blood je tohle uz o uroven niz, ale stale kvalitni povidky, ktere jsou vzhledem k mensi rozsahlosti stale ctive. Minimalne ta revoluce rucicek za to stoji! Na treti povidku "Revelations" je velmi dustojne odkazovano v klipu How To Destroy Angels - The Space in Between. 6/10

messi@h

4. Kniha krve se mi četla ze všech Barkerových knih krve asi nejlépe. Zdálo se mi, že tady už konečně vystupují postavy z masa a krve, které mají své problémy, úzkosti a obavy. V předchozích knihách krve postavy spíš připomínaly nereálné archetypy, které jednají tak, jak autor potřebuje, ale jejichž motivace je neznámá. I tak ale Barker zůstává Barkerem, nic příliš nevysvětluje, na všechno se dívá nezúčastněným pohledem pozorovatele.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Clive Barker
britská, 1952

všech 24 knih autora

Kniha Čtvrtá kniha krve je v

dalších seznamech2x