Bajky Barda Beedleho

Sbírka pěti kouzelnických pohádek spjatých se slavnou sérií příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera. Který správný kouzelník by je neznal? Prastaré pohádky, které pro kouzelnou společnost sesbíral a uspořádal bard Beedle. Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec zachránila život v boji tváří v tvář nejstrašnějšímu černokněžníkovi všech dob – lordu Voldemortovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/361/bajky-barda-beedleho-sJ9-361.jpg 4.23672

Knihy k sérii Harry Potter

Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-00-02284-0

Kniha Bajky Barda Beedleho

Pauvka

Krasna sbirka pohadek ze sveta HP :)

chaera

Jsem velkým fanouškem Harryho Pottera (jakby taky ne, jmenuji se Hedvika), proto byla tato kniha pro mě nutností. Krásná pohádková jednohubka! Jednu hvězdičku ale ubírám, protože až tak nadšená jsem z knihy nebyla. 4/5

LucaR8

Moc milá sbírka temnějších pohádek z kouzelnického světa. Přečteno jedním dechem.

Taralcielle

Milé pohádky z kouzelnického světa :) Potěší jako doplňující informace k HP sérii.

meowth

Kouzelnické pohádky, které se objevují v knihách o Harry Potterovi. Skvělé doplnění k příběhu. Trochu temné příběhy, ale zajimave

Kashi

Velmi pěkné a kouzelné pohádky ze světa HP.

Bauriska

Kouzelné :)