Kniha džunglí (komiks)

Kniha džunglí (komiks) https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198981/kniha-dzungli-198981.jpg 5 22 5

Slavný příběh lidského mláděte Mauglího začíná, když jako malé batole unikne ze spárů lidožravého tygra Šér Chána. Je zachráněn rodinou vlků a později je přijat i za člena vlčí smečky. Jak Mauglí dospívá, jeho zvířecí přátelé, mezi něž patří především odvážný černý panter Baghíra, moudrý medvěd Balú a lstivá krajta Ká, jej učí životu v džungli.. Nedaleko Mauglího se však neustále potlouká tygr Šér Chán, který si umínil, že chlapce přeci jen uloví. Jednoho dne se ale role obrátí a z lovce se stává kořist. Chlapec nakonec odvěkého nepřítele vláká chytrým plánem do léčky a zabije ho. Mauglí si také postupně hledá cestu k lidem. Přijmou ho zpět mezi sebe?... celý text

Dobrodružné Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Grada

The Jungle Book

Booky84
08.05.2023 5 z 5

Milé čtení pro děti i dospělé, i když příběh na mě působí strašně smutným dojmem. Ilustrace jsou opět povedené - Balú a Ká jsou skvělí kamarádi.

alekis
27.11.2020 5 z 5

Pořízeno jako vánoční dáreček pro předškoláčka.
Je to opravdová pravá nesmrtelná nádherná Kniha džunglí, tak jak ji známe, jenomže v obrázcích a s částmi textu z originálu. Žádné "úpravy" a podobně, aspoň myslím
Jsem nadšená ze zpracování, z obrázků, z celé knížky... a doufám, že příjemce bude nadšen stejně jako já - jako kdysi při prvním čtení, tak i teď.
Doporučuji pro malé i velké :-).

bookwoman
09.06.2018 4 z 5

I když se mi tato kniha nejdřív nechtěla číst, tak jsem ráda, že jsem se nakonec přiměla k tomu si ji přečíst. Komiks se navíc čte rychle, a úžasné ilustrace Vás donutí k tomu otočit stránku a číst dál :D .K tomu ten příběh, který je taky skvělý. Doporučuji všem.

DancerJaneBooks
01.05.2018 5 z 5

Jelikož je tenhle příběh žánr komiks, tak jsem si ho přečetla. Samotný obrázek na obálce téhle knížky je podle mě strašně roztomilý. Moje oblíbené postavy byly Baghíra, Balú, Ká a samozřejmě Mauglí. Tuhle knížku jsem dostala myslím, že na narozeniny (už nevím) asi tak před pěti nebo šesti lety. Každopádně jsem si ji nepřečetla hned (jak bývávalo mým zvykem). Ale ať už je tahle knížka určená pro jakýkoli věk, tak mě i teď moc bavila. Byla hodně napínavá, místy i dojemná, někdy i smutná... Prostě moc krásná knížka. Viděla jsem i film a jak jsem byla malá, tak jsem ho taky měla moc ráda. Taky jsem se díky téhle knížce dozvěděla, že Kniha džunglí byl poslední film produkovaný samotným Waltem Disneyem, který během jeho natáčení zemřel.

JanaOnd
09.02.2016 4 z 5

Přečetly jsme s 6letou dcerkou. Moc se nám líbila.
Styl komiksu nás nejdříve trochu zarazil - knihu jsme koupily po internetu a nevšimly si, ale příběh byl napínavý a dobře se četl. Mladší dítě ocení zajímavé obrázky.