Klikatá cesta

Klikatá cesta
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439198/bmid_klikata-cesta-EPG-439198.jpg 5 416 416

Frost Easton série

< 3. díl

Cesta ke spravedlnosti dokáže být někdy hodně klikatá. Zvlášť vede-li nejzakroucenější ulicí San Francisca. Jmenuje se Lombard Street. A slovo „Lombard“ je jediné a poslední, které vyřkne Denny Clark, než zemře v náručí svého přítele, inspektora Frosta Eastona, před prahem jeho domu. Může Dennyho smrt nějak souviset s úmrtími několika lidí, poblíž nichž byl objeven obrázek červeného hada? Řádí tu sériový vrah? A kdo nebo co je „Lombard“, záhadné jméno, které se mezi sanfranciskou smetánkou vyslovuje pouze šeptem? Bude-li se chtít Frost tentokrát dobrat pravdy, nemůže věřit vůbec nikomu – jeho protivník totiž zná každý Frostův krok a číhá za další zatáčkou, aby mohl znovu udeřit.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The Crooked Street , 2019

Hella
11.07.2020 3 z 5

Čekala jsem víc, přece jen předcházející díl byl docela pecka. Jenže já se nudila a bylo mi docela jedno, jak to bude s Lombardem. Malinko to vylepšil úplný závěr, jenže na druhou stranu si zase říkám: "To jsou všichni ti chlapi úplně blbí?". Ale ano, další díl už kvůli tomu konci určitě dám a věřím, že bude zase lepší.

TerezaaBaarova
01.07.2020 5 z 5

(SPOILER) SPOILER!
Tohle se prostě nedělá! Panebože, otevřený konce, a když tušíš, že bude srdce bolet, to se nedělá!
Každopádně, abych to shrunula, první díl dobrej, nalákal na druhý díl. Druhý díl topsuper, musíš číst třetí. Třetí díl bombatopsuper!
Psala bych prostě samá superlativa, není co víc dodat. Kdo má Frosta rád, tento díl prostě nezklamal..a počkáme si na další...

SimonaP
30.06.2020 3 z 5

Tak asi půjdu proti proudu. Zdejší nadšení nesdílím. Knížka mě moc nebavila, neudržela mojí pozornost. Divný motiv vražd. Čekala jsem něco jiného.

petrapruh
26.06.2020 5 z 5

Super čtení!!!!
K nálepce "světový bestseller" jsem po několika zkušenostech skeptická, ale tohle se tedy sakra povedlo....

Dumicek
24.06.2020 5 z 5

Opět skvělá kniha, kterou nechcete odložit dokud ji nedočtete..čte se naprosto sama, vše krásně plyne..kniha o tom, že nevíte kdo je a není váš přítel, komu můžete či nemůžete něco svěřit a taky o tom, jak žít v neustálém stresu, že vás někdo sleduje na každém vašem kroku a mít strach nejen o sebe, ale i o své nejbližší..Frost je prostě skvělej chlap kterého chcete mit doma i s jeho kocourem a tak mu vše přejete a když už to vypadá,tak dostanete facku a říkáte si: " jako vážne pane Freemame? To snad nemůže být pravda! A dožadujete se dalšího dílu, protože potřebujete nutně vědět co bude dál. Takže ano, jste pane Freemane opravdu skvělý spisovatel!

Nuttelka
19.06.2020 5 z 5

No to snad ne... bohužel se mé podezření potvrdilo a strašně mě za Frosta už teď bolí srdce :-( Ale i tak, to jako vážně??? Briane, co nám to děláš? Já věděla, že mám počkat, až bude další díl, takhle se užeru a navíc, když na pokračování prý teprve pracuje. Frost je prostě top, Shack je třešničkou na dortu a já prostě potřebuju pokračování!!!

Denisa232623
19.06.2020 5 z 5

Tahle série s Frostem Eastonem je naprosto dokonalá!! Opravdu knihy, které právem nesou název “světový bestseller”!!
Když začnete číst tak nepřestanete až do poslední stránky. Dokonale propracovaná kniha o tom že nikdy nevíte komu smíte a nesmíte věřit. Někdy vás mohou zradit i nejbližší a vy o tom ani netušíte. Prosím pane Freemane, nikdy nepřestávejte psát takové úžasné knihy!!

Didi15
15.06.2020 5 z 5

Některé knihy jsou prostě dokonalé. Tahle série dokonalá je. Přečteno na jeden zátah. Tento díl mě bavil možná nejvíce. Takovy závěr jsem výjimečně nečekala, takže bravo, chci další díl.

Zrzavá_Tereza
11.06.2020 5 z 5

Jestli mě něco děsí (kromě klaunů, tmy, nedostatku sladkostí, strmých schodů , atd atd...), tak situace kdy člověk nemůže nikomu věřit. Ale vůbec nikomu. A přesně tohle je krásně zpracovaný v Klikaté cestě a teda všechna čest Brianovi. Tohle se fakt povedlo. Napnutá jsem byla až do konce, zdál se mi sen o obrovským hadovi, večer jsem se bála jít ven a furt jsem se rozhlížela, jestli na mě někde za rohem někdo nečíhá (jo, trošku to prožívám). Šupa tohle, fakt. A na konci jsem tu knížku měla chuť prohodit zavřeným oknem, takže očekávám 4.díl, kurde!
(Jo a myslím, že Voldemort má docela slušnou konkurenci.)

Mandlevest
08.06.2020 5 z 5

Tato série prostě nemá chybu, je opravdu jedna z nejlepších, možná úplně nejlepší,co jsem četla. Placku na obalu sice najdete, ale reklamu má minimální. Na druhé straně nejlepší reklamou jsou nadšení čtenáři, kteří si multi sympaťáka Frosta Eastona našli i tak. Všechny tři případy, které prozatím vyšly, a jsou opravdu čím dál lepší, se Frosta nějak osobně dotknou a vyprávění sviští , bez hluchých míst a bez sadistických popisů scén ke konci, který mnoho z Vás těžko vydýchá. A tak jen jedno povzdechnutí, kdy bude napsán další díl?? Neodložitelná knížka, báječná série. Komu prozatím utekla, nečekejte a napravte to.

zuzana2599
08.06.2020 5 z 5

Cesta za spravedlností bývá klikatá. Stejně tak je to i v tomto třetím příběhu ze série s detektivem Frostem a jeho koucourem Shackem. Kocourka jsem si i já zamilovala, ale i Frost je tedy sympaťák. Vynikající čtení od první stránky. A konec ? Ten mě tedy dostal, ach jo. To jsem Frostovi tedy nepřála. Budu číst i další díl, těším se. Nelze nepokračovat !

Petraxxx
07.06.2020 5 z 5

I třetí kniha s detektivem Frostem stojí za přečtení.

veronika6239
06.06.2020 5 z 5

Naprosto dokonalé. Vtažená do děje hned na začátku a na konci rozmrzela, že už je konec. A hlavně, ten konec!!! Není nic, co bych vytkla, za mě super. Úžasná krimi, kterou řadím na stejnou úroveň, jako ty od Nesba. Kdo sáhne po této knize, neprohloupi a znamenitě si děj užije. Doporučuji!!

Pípasek
06.06.2020 5 z 5

Nebudu se opakovat, přečteno na jeden zátah. Tato kniha si opravdu zaslouží označení bestseller

jahlina
06.06.2020 5 z 5

Tak tohle byla jízda od začátku do konce. A konec? To snad není pravda. Doufám, že pokračování bude brzy.

Bezkyne9
06.06.2020 5 z 5

Vynikajici! Naprosto a bezpochyby, doporucuji nenechat si tohoto autora ujit a zapadnout mezi ostatni thrillery. Pise znamenite. Hltala jsem kazdou stranu, pribeh me nesmirne bavil. Frosta si nelze nezamilovat, samozrejme mu v tom pomaha sverazny milovany kocourek Shack (tim si me Frost ziskal hned). Ale predevsim jeho ciny a dialogy. Tesila jsem se na kazdy rozhovor, predevsim s bratrem a Herbem. Samotna zapletka je laskomina, podtrzena podmanivou atmosferou San Francisca. Vnitrni hlas byl skvely, ale Klikata cesta serii vysvihla do hvezdnych vysin, ihned cicham prvni dil a doufam v brzky preklad dalsich knih tohoto skveleho autora :)

Lena081
05.06.2020 4 z 5

Detektiv Frost je sympaťák a tenhle díl se opravdu povedl.Kniha se dobře čte a postava Lombarda vyvolává mrazení v zádech.A za ten konec tleskám!Už aby vyšel další díl.

Kamilajznik
04.06.2020 5 z 5

Tahle série je pro mě prostě objev roku. Hlavní hrdina je mi strašně sympatický a navíc styl jakým je kniha psána je nesmírně poutavý. Kniha vás prostě úplně vtáhne do děje a vy nechcete, aby to skončilo a přitom chcete, aby už byl konec a vy jste se konečně dověděli jak to dopadlo.
Ale tady se ptám...Co jako ten konec??? Proč mi to děláte? Tyhle konce nejsou nic pro moje nervy :-)

Aligator805
28.05.2020 5 z 5

Jestliže první dva díly byly dobré. Tak ten třetí nemá chybu. Spravňák Frost a jeho kocour. K tomu hrůzu nahánějící zaporák. A ten konec jsem opravdu nečekala. Už aby byl další díl.

Ticiana
24.05.2020 5 z 5

Frost a Shack, kamos Herb a jeho bracha Duan a Tabby. Do toho děsně divnej zaporak, který vyřeší vse ke spokojenosti většiny. Městská legenda, ale je to legenda? Konec mne docela překvapil, i kdyz jsem si rikala, ze jinak to byt nemůže. Skvělý dil. Ted uz jen cekat kdyz autor napíše další dil a pak na české vydání. Mrzi mne, ze jiné série nejsou vydané.

Brian Freeman
americká, 1963