Když se v zoo zhasne

Když se v zoo zhasne https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458512/bmid_kdyz-se-v-zoo-zhasne-6zM-458512.jpg 4 10 5

Když se setmí, tak je i v zoologické zahradě čas jít spát. Bez pohádek to ale není ono! Zvířecí rodiče a prarodiče se proto pouštějí do vyprávění plného legrace, dobrodružství i ponaučení. Pod vedením novinářky Zuzany Hodkové se o své zvířecí pohádky podělili známí novináři, jako jsou třeba Jindřich Šídlo, Janek Rubeš, Jaromír Bosák nebo Jiří Kubík. Přečtěte si se svými dětmi fantastické příběhy a užijte si zábavu v zoo i po zavírací době!... celý text

surel
29.11.2023 5 z 5

Velmi povedená knížka pro děti,pohádky jsou krátké tak akorát.Příběhy zvířátek čteme pořád dokola,dětem se líbí.

KatyM.
13.07.2023 5 z 5

Moc hezké pohádky o zvířátkách, synovi se kniha moc líbila.

Trpaslici-zena1
09.04.2022 5 z 5

Krátké krásné pohádky se zvířátky v hlavních rolích. Poučné. Bavila jsem se já i dcera.

Knihožrout001
26.04.2021 5 z 5

Pohádky od známých novinářů . A hezké. Šídlo, Bosák, Rubeš a spol. mě moc mile překvapili. Dětem se líbí příběhy a mě to, že pohádky jsou příjemně krátké. Žádné dlouhé čtení před spaním. Obrázky hezké

zuzana3884
08.03.2021 5 z 5

Opravdu krásná dětská kniha s příběhy o zvířátkách, které napsali lidé, jejichž jména si rozhodně se psaním knih pro děti nespojujete. A o to víc vás baví. Líbí se mi i jemné ilustrace. A jak jsem zjistila, ilustrátorce je teprve 13 let. Pro mě: knížka plná talentů.