Kdo ví, kde budu zítra

Kdo ví, kde budu zítra https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424453/bmid_kdo-vi-kde-budu-zitra-Q1p-424453.jpg 5 369 85

Co znamená být novinářem v 21. století Jak to dopadne, když si uznávaný komentátor Jindřich Šídlo sedne s Tomášem Etzlerem, spolupracovníkem americké CNN a bývalým reportérem České televize v Číně, a povídají si o novinařině? Co tato profese obnáší dnes, v době Facebooku a Youtube? V čem je americká žurnalistika jiná než evropská, respektive česká? A proč vlastně lidé odcházejí do zahraničí? Dva ostřílení novináři spolu diskutují o řadě vážných i méně vážných témat.... celý text

jindra2
26.11.2019 5 z 5

Knížku zhltnete velmi rychle. Upřímná a sugestivní zpověď novinářského workoholika. Když máte výdrž, zdravou drzost a sebevědomí, dosáhnete velkých cílů. Nemusí vám úplně sedět vztah pana Etzlera k ženám, můžete polemizovat s některými názory (srovnání československé emigrace 1968 a muslimské 2015) ale musíte si ho vážit jako odvážného člověka, kterému nejsou lhostejné poměry v zemi, kde nežil polovinu života a chce pro nápravu něco dělat. Slušnost je pro něj základní lidská vlastnost a tou poměřuje svůj vztah k jiným lidem i politice.

Petra21
24.11.2019 5 z 5

Neuvěřitelný život, dechberoucí inspirace a obdivuhodná píle přímo čiší z jakéhokoli rozhovoru s Tomášem Etzlerem. Jsem jedině ráda, že se o něm v současné době častěji mluví, neboť jedinečné životy takových osobností by neměly a nesmí upadnout v zapomenutí. Také se přidávám a velmi se těším na jeho první knihu!

bgott
23.11.2019 5 z 5

Můj názor je, že nic jiného než 5* si tato knižní podoba rozhovoru nezaslouží. Zákulisí a fungování médií, otevřené komentáře světové i české politické situace a nádavkem přiblížení nesmírného a nepředstavitelného nasazení pro práci, která se stane životním naplněním. Moc se těším na příští knihu pana Etzlera a děkuji.

kony9
15.11.2019 5 z 5

Precteno jednim dechem. Nadhled, navrhy, jak by se daly konstruktivne resit nektere problemy, zajimave nazory nejen na soucasnou politiku. Diky za ni.

Dash16
12.11.2019 5 z 5

Výborná, útlá kniha plná zajímavých informací z života pana Etzlera. Pan Etzler je zkušený novinář, který projel krajiny, kam se asi jen tak někdo nepodívá. Rozhodně má co říci a už se těším na jeho první knihu.