Kde je tá pravá lopta?

Kde je tá pravá lopta? https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409422/mid_kde-je-ta-prava-lopta-qaH-409422.png 5 42 12

Vydajte sa s medvedíkom hľadať tú správnu loptu v obrázkovej knižke pre deti a rodičov.Medvedík by si zo všetkého najviac želal krásnu loptu. Kde by ju len mohol nájsť? Asi to bude riadna fuška. Jedna guľatá vec je príliš veľká, druhá malá, ďalšia veľmi ťažká… So žiadnou sa nedá hrať. Vie vôbec, ako taká pravá lopta vyzerá?

romcav51
20.11.2023 3 z 5

Další knížky od autorky nemám, tak nemůžu srovnávat. Ale tahle byla takový průměr, takže dávám tři hvězdičky.

lucakuca
02.06.2023 5 z 5

Výbuch smíchu.
"Zase si čteš?"
"Jo."
"A co?"
"Kde je ten pravý balon?"
"Uka!"

Víc není třeba. :-)

Briv
01.04.2023 3 z 5

I když má paní Macurová moc krásné knihy a syna hodně baví, toto mi připadá jako krok vedle. Nebavila nás vůbec, přečetli jsme si ji jen jednou a nezaujala nás. Také jsem čekala jiný konec a přidávám se k aydam, že medvěd je fakt na zabití.

bibi.r
07.03.2023 3 z 5

Knížka pro nejmenší čtenáře.
Hezké a milé ilustrace, ale asi nejslabší knížka Kataríny Macurové.

tlllk
01.05.2022 3 z 5

...dcéra si ju vybrala v knižnici, stihli sme ju prečítať skôr ako si bráchovia vybrali tie svoje :)

Ágnes007
11.02.2021 3 z 5

Ilustrace milé a hravé, textově průměr, ale umím si představit jako hezkou pedagogickou pomůcku u menších dětí v MŠ.
Čekala jsem jiný konec :)

aydam
12.06.2020 3 z 5

Medvídek je v tomto příběhu na zabití. Neví, co vlastně chce.

muchomurka
05.05.2020 4 z 5

Hravá knížka s pěknými ilustracemi. Mně se líbila hodně, naší malé už trochu méně, nezaujala ji tolik jako jiné knihy. Uvidíme, máme ji chvilku, ale asi to nebude ta nej.

Natique
02.12.2019 5 z 5

Pěkná knížečka pro nejmenší děti i začínající čtenáře. Upoutá příběhem i obrázky.

Vee111
19.07.2019 5 z 5

Syn nevydrzel u žádné knížky, zaujala ho až tato a pořád ji musíme číst. Doporučuji, u každého obrázku je minimum textu.

Broukodrak
03.05.2019 5 z 5

Kde je ten pravý balón je knížka, ve které si medvídek přeje mít balón, ale nejde mu sehnat ten pravý, není spokojený s žádným a k tomu je trochu hloupí... Moje oblíbené citáty jsou "Tenhle balón mi chce sníst hlavu!" a "Tenhle balón je moc kulatý!".
Je to hodně vtipné a líbilo se mi to, ale je to spíše pro malé děti.

Roněnka
05.10.2017 5 z 5

Pro začínající čtenáře ideální. Myšlenka zajímavá.