Kde je ta holka?

Kde je ta holka? https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137042/bmid_kde-je-ta-holka-bZq-137042.jpg 4 316 81

Charlotte, hlavní hrdinka tohoto románu, je úspěšná a uznávaná podnikatelka v oboru PR, má svou vlastní firmu, spoustu peněz a pohledného přítele. Zároveň však je neurotická, přepracovaná a pesimistická. Jednoho dne, cestou do práce, narazí na objížďku. Během této „odbočky“ se setkává se svým o deset let mladším já. Zjišťuje, že tehdy byla mnohem bezstarostnější a pohodovější. Charlotte se svému mladšímu já snaží předat získanou moudrost a nabyté zkušenosti, aby se vyvarovalo zbytečných chyb. Brzy se však i ona dozvídá cosi podstatného…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

Who's That Girl , 2009

marli58
22.04.2018 2 z 5

Hrozně jsem se na ni těšila, protože mě zatím knihy A. Potter nadchly. Ale tahle... Nuda, nuda, až ten konec to trochu zachránil.

deedulka
03.03.2018 3 z 5

Neurazí, ale ani příliš nenadchne. Takové pohodové nenáročné čtení, které se po nějaké době trochu opakuje a místy vázne.

Charmedka
31.01.2018 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší kniha od Alexandry Potter, která v sobě ukrývá i menší ponaučení. Kde je ta holka není dokonalou knihou, pár much má, hlavně nějaké ty díry v příběhu, ale musím přiznat, že jsem se bavila. Opravdu hodně bavila. Každou chvíli jsem se smála, nebo přinejmenším usmívala a kniha se mi nechtěla odkládat.

Temiša
01.12.2017 4 z 5

Čte se pohodově a člověk se pobaví i zamyslí

motolka
10.08.2017 5 z 5

Knížka se mi líbila. Sice jsem doufala, že knížka dopadne trošku jinak, ale od začátku do konce jsem se při knížce bavila a těšila jsem se každý den na další čtení. Od autorky si toho určitě časem přečtu víc.

Nita17
08.06.2017 3 z 5

Kniha s dobrým nápadem, jako obvykle příjemná oddechovka, místy pobavila, ovšem nedá vám to víc.

kanitsuj
02.05.2017 3 z 5

Příběh vnímám jako naprostý průměr, místy dosti přitažený za vlasy, nebýt alespoň trochu uspokojivého a částečně vysvětlujícího konce. Autorka je známá tím, že spojuje reálný příběh s nadpřirozenými prvky, ale tuto knížku rozhodně neřadím k těm nejlepším. Zdála se mi poněkud nudná, o romantiku v ní příliš nešlo, po přečtení si skoro nevzpomínám, zda se ústřední dvojice nějak intimněji sblížila. Dost možná, že se hrdinové jednou políbili a to je na romantické čtení příliš málo a také důvod, proč se z mladšího spontánního hrdinčina já stalo to starší upjaté já, mi přišel zbytečně krutý na tak mělce a čtivě psaný příběh.

ufounek173
06.04.2017 4 z 5

Tak jsem zkusila druhou knihu od této autorky a pobavila mě líp,snad proto,že každý by to chtěl zažít,něco změnit.Ale určitě bych si ji nepřečetla podruhé.

sabca1520
04.04.2017 5 z 5

Moc pěkná, čtivá.

PeťkaW.
22.03.2017 3 z 5

Musím říct, že jsem čekala po přečtení recenzí a vyslechnutí různých názorů, o něco víc. Děj odsýpal, styl psaní je čtivý, ale vadily mi nejrůznější překlepy a chyby v textu (což není sice chyba autorky, ale nakladatelství, ale zážitek z knihy to zkrátka poznamená). Potkat své mladší já je rozhodně originální nápad, který se cení a člověk musí nad některými věcmi opravdu popřemýšlet, a to se mi líbí. Není to jen bezduchý románek pro ženy, ale najdou se tu i zajímavé myšlenky a podtext. Ale ani to mě nedává důvod dát víc hvězdiček. Zkrátka takový lepší průměr.

StihOMam
14.03.2017 3 z 5

Tento příběh je jako pohodlné vyšlápnuté kožené botky. Vklouznete do nich a procházíte se sem a tam, doprovázeni ne/zajímavými lidmi, se kterými se ne/chcete vidět, o kterých se ne/dozvídáte mnoho, kteří ne/formují váš život. Dobrým nápadem dodává Alexandra Potter svému příběhu šťávu a ta teče od začátku do konce. Stačí si líznout.

Misa.K1
05.02.2017 3 z 5

Příjemná oddechovka, potřebovala jsem nenáročné čtení a žádný thriller, takže knížka nezklamala.

pichova.veru
07.12.2016 4 z 5

Kniha je pěkně psaná a hezky se čte, je to skvělá oddychovka :)

La Fiera
24.11.2016 2 z 5

Občas dobré hlášky, jinak mi tak dvě třetiny knihy přišly neslané nemastné. Docela zklamání. :(

Misha11
07.08.2016 3 z 5

Dobré oddechové čtení, když prostě potřebujete vypnout a nepřemýšlet. Líbilo se mi poselství, které v knize je, fajn byla i hlavní hrdinka. Místy jsou v knížce vtipné pasáže, jindy zase smutné.. Autorka mě docela zaujala a časem se chystám na další její knížky.

Aracely
19.07.2016 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila a to už ji čtu podruhé. Poprvé jsem ji četla v roce 2013. Tehdy jsem ještě recenze nepsala. Líbila se mi ale stejně, jen možná ve svých dvaceti šesti letech ji dokážu lépe pochopit a ocenit... Stejně jako její ostatní knihy, i tato byla přímo magická a měla svoje kouzlo.

Recenze v záložkách!

margoj
12.07.2016 3 z 5

Byla to nejlepší kniha, kterou jsem od ní četla. Dobrý nápad, ale chybělo tam něco k tomu aby to bylo dokonalé.

aneta.giraffe
14.04.2016 3 z 5

Jako oddechovka dobry. Proto za 3*. "Já a pan Darcy" bylo lepsi. Za par let si od autorky treba prectu neco dalsiho.

SladkaK
13.01.2016 3 z 5

No, ono je přece jen všechno lepší, než to učení...

Chaninka
14.12.2015 4 z 5

Souhlasím s tynka65, nesmí se očekávat silný příběh, ale jednoduchý děj, u kterého si odpočinu a nemusím přemýšlet, kdo koho zabil, podvedl apod.