Osudová léta

Wiesbaden, rok 1951 Kavárnu U Anděla čekají bouřlivé časy. Hned vedle tradiční kavárny rodiny Kochových vzbudí pozornost jeden konkurent se smyslem pro modernost. Zatímco se Hilda Kochová zoufale snaží přesvědčit své rodiče o tom, že je třeba kavárnu modernizovat, je ohrožena i její těžce vydobytá láska. Se štěstím obou jejích bratrů to není o nic lepší: Wilhelm, obdivovaný ženami, se zaplétá do povrchních milostných hrátek, přičemž jeho srdce touží po ženě, která je pro něho nedosažitelná. A jeho starší bratr August se navíc po svém návratu z ruského válečného zajetí zamiluje do mladé Rusky, aniž tuší, že jeho volba hrozí rozštěpit rodinu… Druhý díl strhujícího příběhu jedné kavárenské dynastie v proměnách 20. století...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439785/big_osudova-leta-qew-439785.jpg 4.3157

Kavárna U Anděla / Kaviareň U anjela 2.

Literatura světová, Historické romány

Vydáno: , Ikar (ČR)

Schicksalhafte Jahre, 2019

Kniha Osudová léta

PetaZ

Druhy dil ponekud roztahany, ale i tak se to celkem dobre cetlo.. Jsem zvedava na rozuzleni vsech osudu :)

katpas76

Nenáročné čtení, velmi dobře vystavěný příběh, nutí otáčet stránky dál a dál. Až ke třetímu dílu :-)

adelkas
15.12.2021

Děj je pomalý, nic nového a zajímavého není. Postavy autorka umi pěkně popsat, v tom je jako vždycky dobra. Romantika ze všech stran a hezky končí Vánočním časem.

Holly.W
12.11.2021

Druhý díl se mi líbil více než první. Nevím čím to, ale asi mi přišli zajímavější osudy postav v knize. Moc hezké. Těším se na další díl.

Arella
01.11.2021

Tohle bylo slabé, moc postav, moc dějových linek, málo popisu, malá hloubka všeho, občas nepropojené/nesouvislé skákáni v ději i čase....K žehlení by to bylo výborné, to by bylo tak akorát.

SammSamm
30.10.2021

Mám moc ráda všechna díla Anne,ale musím se přiznat, že postavy z Kavárny u Anděla mi přilnuly snad nejvíce. Těším se na třetí díl.....

ikul
25.10.2021

Žádné zvláštní vzrůšo, ale příjemné pohodové čtení.

RendyaDav
24.10.2021

Úžasné pokračování ,už se těším na třetí díl. Autorčin styl psaní se mi moc líbí v tom jak mě to čtení příběhu vtáhne že tu knížku musím přečíst co nejdřív.