Milenec z temnot

Milenec z temnot https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43374/bmid_milenec-z-temnot-FJE-43374.jpg 4 222 31

Kane Trilogy série

Carolina Cabotová se po smrti rodičů ocitá ve svízelné situaci: musí se postarat o dvě mladší sestry, a přitom nemá peněz nazbyt. Východiskem z nouze se zdá být sňatek prostřední Vivienne s urozeným šlechticem. Adrian Kane je nejen bohatý, ale také pohledný mladý muž. Když se Caroline doslechne, že se o něm ve vysoké londýnské společnosti trousí podivné zvěsti, začne se o sestru strachovat. Adrian je pozve na návštěvu rodového panství, kde Carolina užasle zjišťuje, že ji tajemný muž začíná přitahovat. Ani Adrian není vůči jejím půvabům netečný. Samostatná a odvážná dívka se mu zalíbí na první pohled a vzájemná přitažlivost brzy přeroste v lásku. Carolina se však neodvažuje toho muže milovat. Nechce ohrozit sestřino štěstí a Adrian, který před světem ukrývá temné tajemství, se také zoufale brání silnějšímu citu. Vše se však zkomplikuje natolik, že jsou nuceni spojit síly, aby čelili nemilosrdnému nepříteli a ochránili svou lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

After midnight , 2005

1v8na
10.10.2014 5 z 5

Kniha byla velmi pěkná. Zezačátku se mi moc nelíbila, ale na 50 stránce jsem se do ní začetla a musela jsem ji přečíst celou až do konce.

liletka_a
22.06.2014 4 z 5

Medeiros umí psát opravdu krásné příběhy. Upíří tématika je velmi zajímavá a dodala příběhu šmrnc. :) Caroline s Adrianem byli kouzelný pár s velkým P, radost otáčet stránky a sledovat jak to s nimi dopadne. Jsem ráda, že jsem nejdříve začala prvním příběhem, protože navazuje na druhý a musím přiznat, že jsem zvědavá jak to bude mezi Julianem a jeho ''Modroočkem'' :D dále pokračovat. Takže mě i příjemně navnadil. :)

malazluta
24.01.2014 4 z 5

Příjemně mě překvapila zápletka příběhu, knížka se čte jedním dechem.

miruska1
15.08.2013 5 z 5

Veľmi zaujimavy a napinavy pribeh,veľmi sa mi pačil. Som zvedava na pokračovanie.

pikacka
09.04.2013 4 z 5

pěná romantika - lásky , upíři , boj ze zlem . Moderní téma dnešních romantických knížek. Určitě si přečtu druhý díl

Kaety
11.03.2013 3 z 5

Souhlasím s uživatelkou lily152, tato kniha je oddychová a jinak se zde zase nahlíží na upíří tématiku.
Lepší je asi druhý díl z této série Ztracená duše.
Je nejlepší si přečíst oba dva díly této série, aby jste věděli, jak to dopadne s Adrianovým bratrem Julianem.

Domča
22.11.2012

Tuhle knihu jsem četla vytištěnou na papírech půjčenou od kamarádky a krátila jsem si s ní čas v čekárně u doktora... :) Líbila se mi, viktoriánská anglie je podnětné téma a ještě v kombinaci s nádechem tajemna až fantasy vyvrcholení je na co se těšit. Ale na druhou stranu to nic "extra" nebylo.
Přečetla jsem si to jednou, zabavilo mě to, účel to splnilo, napsané to bylo taky hezky, ale další knihy od autorky rozhodně neplánuji. Přeci jen, její příběhy můj šálek kávy tak úplně nejsou.

marijko
01.06.2012 5 z 5

Velmi čtivě spojená upíří tematika s romantikou. Pohádka...

maryzka
04.05.2012 2 z 5

ač nemám ráda duchařinu tak tahle byla dobrá.

Lucie249
25.04.2012 5 z 5

Souhlasím s lily152, mě se nejvíc z postav líbil Adrian:)

lily152
10.04.2012 5 z 5

Velmi zábavná a oddychová kniha, kde byla i trochu zastoupena strašidelná složka :))