Pohřbené kosti

Pohřbené kosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500929/bmid_pohrbene-kosti-nQD-500929.jpg 4 801 801

Detektiv Josie Quinnová se těší na poklidnou večeři se svým přítelem Noahem u jeho matky. Když k ní však přijedou, najdou ji za domem na zahradě. Bez známek života a s ústy plnými hlíny. Během vyšetřování se objevuje spousta záhadných fragmentů a stop, se kterými si Josiin tým neumí poradit, ať už jde o růženec zahrabaný v hlíně poblíž těla Colette Fraleyové nebo o flash disk se jménem Drew Pratt, nejslavnější pohřešované osoby v Dentonu. Jakmile se Josie ponoří hlouběji do Prattova případu, rychle zjistí, že měl bratra. I ten byl pohřešován do té doby, než jeho tělo vyplavila řeka. Postupně se vynořuje víc a víc souvislostí a Josie začíná váhat. Je možné, že by se Noahova matka, laskavá a spořádaná Colette, zapletla do zločinu? A přežije její křehký vztah s Noahem takové obvinění? Josie a její tým postupuje v pátrání pomalu vpřed, ale vrah je tentokrát o krok před nimi a obětí stále přibývá. Je zřejmé, že se pachatel nezastaví, dokud nebude jeho a Colettino tajemství navždy pohřbeno. Jak hluboko je Josie připravena kopat, aby našla pravdu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

The Bones She Buried , 2019

namornice
08.02.2023 4 z 5

Další případ Josie Quinnové se opět osobně dotýká některé z postav z její blízkosti. Tentokrát to je její přítel a kolega Noah. Noahova matka Colette je nalezena mrtvá na vlastní zahradě a Josie musí nejen odhalit kdo je vrah, ale také se snažit aby tento případ nenarušil její vztah s Noahem.
Oproti předchozím dílům mají Pohřbené kosti větší množství postav a i děj je více spletitý. Opět je ale kniha napínavá a má, stejně jako předešlé případy, svěží tempo. I tento díl jsem "četla ušima" a nemůžu než pochválit zpracování.
Jitka Ježková může načíst i návod k pračce a bude to skvělý!

katallinka
29.01.2023 5 z 5

Já tuhle sérii naprosto zbožňuji. Hrozně mě baví, jak autorka vždy dokáže do případu proplést osobní život Josie, tak že se neopakuje a rozhodně to není nuda. Napínavé od začátku do konce. Chci rychle další díl!

P3_tis
26.01.2023 5 z 5

Cela série s Josie je proste super. Už aby tu byl další dil!

kolacky
22.01.2023 5 z 5

No páni... Taková sympatická postava a takhle si to pok...kazí. Josie je díl od dílu zajímavější.

knihomolkadorfa
18.01.2023 4 z 5

Opět příběh spojený s hlavní postavou. Zajímavý námět, dobře se čte, jen větší množství postav je náročnější na orientaci. Ovšem korektor by se měl polepšit.

ještěrka38
16.01.2023 5 z 5

Opět skvělé, závěr hodně překvapující. Reganová zase nezklamala.

rumova_kulicka
16.01.2023 5 z 5

Super díl! Líbilo se mi, že se tady hodně přemýšlí nad souvislostmi, důkazy apod. a ne že někomu cinkne v hlavě a víme, kdo je vrah. Budu se těšit na další díl.

Evule *
15.01.2023 4 z 5

Čtivé a napínavé, možná trochu víc zamotané a komplikované než předchozí díly. A já se těším na další příběh s Josie a jejím týmem.

Makůvka
15.01.2023 5 z 5

Již po páté se setkáváme s vyšetřovatelkou Josie a jejím týmem. Musím se přiznat, že první dvě knížky série mi až tak k srdci nepřirostly, ale další díly mě přesvědčily, že to bude povedená, čtivá série a já si celý vyšetřovací tým oblíbila.
Josie v tomto příběhu vyšetřuje vraždu matky svého přítele Noaha. Vše je důmyslně promyšlené a propletené, jak s vyšetřováním případu, tak i se soukromým životem Josie. V tomto díle je mi detektivka Quinnová víc sympatická, není taková dokonalá a razantní.
Čtení bylo napínavé až do poslední stránky a já se budu těšit na další díl.

Racík
14.01.2023 5 z 5

Další výborný příběh ze série Josie Quinnová. Líbily se mi všechny, ale tento ještě o kapku víc. Josie i tentokrát projde těžkou životní zkouškou, protože je ohrožen její křehký a slibný vztah s Noahem. Knihu jsem doslova zhltla a byla skvělá!

michaelaaa5
08.01.2023 3 z 5

Jako každý díl z této série je i tento případ úzce spjatý s rodinou Josie Quinnové, tentokrát je zavražděna matka přítele a kolegy Noaha Fraleyho. A protože kořeny příběhu zasahují do minulosti, je v průběhu vyšetřování kromě rodiny i tolik postav, že kdybych knihu četla více dní, už si je ani nepamatuji.
Jinak kniha jako vždy čtivá.

martineden
08.01.2023 3 z 5

Zatím nejlepší díl této návykové série. Přesto tomu pořád něco chybí... Říkám si, zda je v tom městečku pro samé mrtvoly kam šlápnout. A na straně 308 tedy školácká gramatická chyba! Když práci odvedli (!) hydraulické vrtačky... Docela drahá kniha, tak bych očekávala lepšího korektora.

alzbeta4340
07.01.2023 5 z 5

Celá série má kvalitativně stoupající tendenci, když porovnáte tento díl s prvním nebo i druhým, jsou Pohřbené kosti zřetelně lépe promyšlené i napsané. I zde se proplétá Joisino soukromí s případem, přesto se dá kniha přečíst jako samostatná detektivka.
Čtenář, který ještě Josie nezná, ať neváhá - nebude zklamaný.

Aaloha
06.01.2023 5 z 5

Tak to byl hodně velký propletenec. Ke konci už tam bylo tolik postav, že jsem se občas ztrácela kdo je kdo. Ale napínavé to bylo až do konce.

KatyM.
06.01.2023 5 z 5

Další povedený díl série. Děj plný zápletek, napínavé až do konce. Autorka skvěle provázala pracovní a osobní život policistů. Těším se na 6. díl.

ElikaS
05.01.2023 5 z 5

Josie Quin mám ráda a celá série mě moc baví. Je napsaná velmi čtivě a krátké kapitoly přidávají na dramatičnosti a napětí.
Byla jsem ráda, že jsme se dozvěděli něco víc o Noahovi, který je mou oblíbenou postavou. I když v tomhle díle byl občas trochu protivný, ale vzhledem k okolnostem se to dá pochopit.

Luci19346
02.01.2023 2 z 5

Musím říct, že nechápu hodnocení knihy. Tak špatnou knihu jsem už dlouho nečetla. Pro mě nejhorší díl série. První dvě třetiny absolutní nuda a zoufalost. Poslední třetina se trochu rozjela, ale konec mě dost překvapil. Celá kniha na mě působí nepromyšleně. Nedokázala jsem do knihy vůbec začíst, pro mě jedna velká nuda.

Jako obvykle hlavní a v tomto díle jediný děj se točí kolem Josie a jejích příbuzných (ano, už po páté a stále dokola). Zklamalo mě, že vlastně vůbec nebyl v knize děj s Lissete a Harrisem.

Jsem ráda, že je to poslední díl. Další bych si teď nekoupila. Snad na tenhle propadák zapomenu, až vyjde další díl.

Jiparis
02.01.2023 5 z 5

Skvělá detektivka se vším, co k ní patří. Záhadná úmrtí, zločiny ve vyšších kruzích, psychopat bez svědomí a nakonec i neopětovaná láska, která má nedozírné důsledky. Už se těším na další!

katka.oo
31.12.2022 5 z 5

Perfektní pokračování série s Josie Quinnovou a spol., případ opět velmi zamotaný, ale velmi čtivý a poutavý, skvělé čtení, těším se na další díl a doporučuji.

klarence
31.12.2022 3 z 5

Docela dobře se to četlo, ale asi jsem se pak chvilku zacela ztrácet v postavách. Ale Josii mám moc ráda a určitě půjdu do dalšího dílu.