Matčin hrob

Matčin hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478249/bmid_matcin-hrob-pgP-478249.png 5 1075 288

Když dva malí chlapci při hře v lese nedaleko parkoviště pro karavany najdou pohřbené tělo, policejní náčelnici Josie Quinnové se začínají vracet nepříjemné vzpomínky. I ona si v tom lese jako dítě hrávala, co nejdál od své nevyzpytatelné matky Belindy Roseové. Josie ale nemůže své vzpomínky dál potlačovat. Dentální analýza totiž prokáže, že nalezené tělo patřilo mladé ženě, která byla zavražděna před třiceti lety. Ženě jménem Belinda Roseová… Josie svou matku neviděla už léta a nechce na tom nic měnit, ale nepopiratelné spojení mezi ní a případem ji donutí oživovat věci, které chtěla nechat zasunuté hodně hluboko. Když se detektiv Josie Quinnová blíží k odhalení tajemství, které navždy změní život nejen jí, je nalezeno další tělo. Najednou je jasné, že někdo z jejího okolí se nezastaví před ničím, jen aby udržel pravdu hluboko pohřbenou. Dokáže Josie vybojovat bitvu s démony ze své minulosti, aby dokázala ochránit další nevinné životy?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Her Mother's Grave , 2018

Mistatka
12.06.2022 5 z 5

Jedním slovem luxusní, všechny díly. Moc doporučuji.

anája
07.06.2022 5 z 5

Perfektní, musela jsem co nejrychleji dočíst. Jen ten konec se mi zdál trosku překombinovaný s matkou Liset, se kterou žila do 5 let jak zvířátko.,,,,,to už bylo až žbytečné.

Petra00
06.06.2022 5 z 5

Zatím nejlepší díl ze série, která je ale celá skvělá. Čte se sama, je napínavá, život Josie Quinn je taktéž velmi zajímavý a chci se stále dozvídat víc a víc. Moc se těším na další díl, který už mám připravený doma.

Špekyn
27.05.2022 5 z 5

Jedním slovem úžasné! Napínavé, gradující, realistické (i když na konci už je těch "náhod" nějak moc). Prolínání retrospektivního vyprávění malé Josie je velmi působivé a odhaluje detektivčina skrytá tajemství. Knihu jsem téměř nemohla odložit a četla jsem pořád dál, jak se příběh zamotával a napětí se stupňovalo. Příběh je strhující. Jednoznačně nejlepší díl série. Rozvíjení vztahu mezi Josie a Noahem je pak vítanou třešničkou, jsem zvědavá, jak to bude dál. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu!

Karoley
25.05.2022 5 z 5

Josie Quinnová musí vykopat hluboko pohřbená tajemství.

Matčin hrob je pro mě zatím nejlepším dílem ze série! Dozvídáme se o nelehkém dětství malé Josie, o záhadách kolem její matky.. a ten konec! Přečteno za jediný den, knihu vůbec nešlo odložit! Dávám 5 všemi 10!

JezinkaJ
24.05.2022 4 z 5

Další díle ze série Jossie Quinn.
Napínavá detektivka, rozhodně ji vidím nad průměrem. Nudit se nebudete. Trošku mě překvapuje, jak moc autorka staví na osobním příběhu komisařky.
A že je to málo uvěřitelné? Kašlete na to, napínavý příběh je, dobře se čte a to je hlavní.

Hella
23.05.2022 3 z 5

Já horko těžko hledám cestu k Josii, takže moje hodnocení může být malinko subjektivnější než jindy, ale prostě za mě pořád jen průměr, nic extra.

gigi77
18.05.2022 5 z 5

GRADUJÍCÍ série & opět STRHUJÍCÍ drama
* Autorka vystihla správný okamžik, kdy podrobit Josie jejím osobním kostlivcům a zajímavým způsobem propojila krátké kapitoly dvěmi časovými linkami. Zcela mě to pohltilo a citově rozsekalo. Bylo to opět velmi čtivé a nedalo se odtrhnout.

Melodiel27
17.05.2022 5 z 5

Prvni kniha od teto autorky, kdyz jsem si hledala na internetu - nejlepsi knizni thrillery - byla mezi prvni petkou - a opravnene. Dej byl naprosto skvely. Kdyz jsem si uz byla jista co a jak, tak to nakonec bylo uplne jinak a to me hodne bavi. Obcas jsem si teda v hlave musela srovnat co a jak:)) konec super. Jedna nevyhoda je - kniha doctena za necele dva dny a ja ted musim objednat a cekat na dalsi. x)

harena
11.05.2022 5 z 5

Napínavý příběh plný zvratů se žene kupředu, nikde nic nebrzdí, neruší, napínavý od samého začátku a díky krátkým kapitolám jsme hned na konci. Tento díl je z celé série nejlepší, první dva se mi líbily, ale tak na čtyři hvězdičky, ale tady je to na jasných pět. Velká spokojenost, už aby byl další díl.

loskatos
09.05.2022 4 z 5

(SPOILER) Po druhém dílu jsem se trochu bál - přišel mi zbytečně komplikovaný.
Ale tohle byla jízda. Přehledný děj, i na velmi malém prostoru pár pěkných překvapení.
I když občas jsem si připadal jako u Cimrmanů
"Ale v tom případě jsem tě obelhal, tatínku.” Otec: "Nedělej si výčitky, milý synu. Já totiž nejsem tvůj otec. Jsem tvůj syn.”
Zjišťuju, že se docela těším na další díl s Josií - a doufám, že se bude řešit něco nového (bohužel si spíš myslím, že se půjde do jistě tragické minulosti Noaha).

SimonaP
07.05.2022 4 z 5

Po slabém druhém dílu opět poutavé čtení. I když některé části opět těžko uvěřitelné a překombinované, ale zase na druhou stranu bez toho by kniha nebyla tak zajímavá.

MartulkaS
05.05.2022 5 z 5

První knížka od autorky a určitě ne poslední.
Příběh je čtivý, napínavý se zajímavou zápletkou. Určitě doporučuji :)

Estarossa
04.05.2022 5 z 5

Tak mám za sebou první tři díly. První dva nejsou vůbec špatné, druhý mě tedy bavil o něco méně. Tento třetí je však vynikající, posledních asi 150 stran jsem slupl jak malinu. Napínavé, překvapivé, dobře vymyšlené. Velké doporučení!

Kami33
02.05.2022 5 z 5

Zatím nejlepší kniha celé série. A i Josie je zase hned o něco sympatičtější, když vidíme, co má za sebou.

studentice
28.04.2022 4 z 5

Knížka mě opravdu bavila, i když nebyla moc optimistická. Chtěla jsem vědět, jak vše dopadne:)

Ondra_P
26.04.2022 5 z 5

Tahle série je díl od dílu čím dál tím lepší, doufám že vzestupná tendence bude pokračovat i s dalšími díly.

petula6844
24.04.2022 5 z 5

Celá série je super, tento díl byl boží, sotva jsem dočetla poslední větu, hned jsem vzala do ruky další díl, paráda!

Michelleee
19.04.2022 5 z 5

Potřebuji víc hvězdiček, protože tohle bylo dokonalý!! Pro mě nejlepší díl, neuvěřitelně čtivý, napínavý a s originální zápletkou. Konečně máme možnost nahlédnout do minulosti hlavní hrdinky a dozvědět se, co všechno prožila. Kniha byla od začátku velmi čtivá a poutavě byly napsány obě časové roviny. Josie a její toxická matka, tak takové dětství nechce mít někdo a stejně se veškerá pravda ukazuje až po mnoha letech. Určitě doporučuji!!!

martineknatasa
13.04.2022 5 z 5

Pěkné, krásně napsaná kniha. Je velmi těžké od ní odejít. Jdu na zatím poslední díl. A pak už jen čekat a čekat na další vydané v češtině. Doporučuji k přečtení.