Dívka beze jména

Dívka beze jména https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466998/bmid_divka-beze-jmena-9Cz-466998.jpeg 4 1152 296

Vedle lehátka se válel malý vycpaný slon a zmačkaná zelená deka, dost velká jen na to, aby do ní zabalili novorozeně. „Tady bylo mimino? Ona měla dítě? Je…?“ „Dítě tu není.“ Když detektiv Josie Quinnová dorazí na místo činu na okraji města Denton, je zděšená brutalitou útoku. Jeho oběť bojuje o život a novorozené dítě zmizelo. Na jiném místě se snaží ukrýt krásná mladá žena. Vypadá to, že by mohla být Josiiným vodítkem k případu uneseného dítěte, ale záhadná žena neví, kdo je, kde se vzala ani čeho se tak bojí. Jisté je, že je vyděšená k smrti… Nebo je možné, že svou amnézii jen předstírá? Je dívka beze jména svědkyně, podezřelá, nebo možná budoucí oběť? Později Josie nachází indicie, které ji utvrzují v přesvědčení, že pohřešované novorozeně a neznámá žena mají něco společného, že ten, kdo je spojuje, je velice nebezpečný a že se jí případ začíná dotýkat velmi osobně. Měla by Josie riskovat život dítěte, aby zachránila mnoho dalších? Nebo dokáže najít jiný způsob, jak zastavit nelítostného vraha?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Cosmopolis

The Girl With No Name , 2018

harena
01.04.2022 4 z 5

Druhý díl si drží asi tak stejnou úroveň jako první, zpočátku pomalu gradující napětí, příběh má spád a švih, proto se dobře čte a my můžeme zapomenout na všechny problémy. Kniha má tedy vše, co od krimi románu očekáváme, jestliže se nám líbil první díl, nebudeme zklamáni ani tady. Třetí jsem si už objednala.

Andrea7272
29.03.2022 5 z 5

Tento díl , jak už zde bylo napsáno byl o trochu napínavější a zase dobrý!!!! Konec mě i chytil za srdíčko a teď už šupky hupky na třetí díl :))

alzbeta4340
23.03.2022 4 z 5

Tento druhý díl s Josie Quinn byl ještě o půl hvězdičky lepší než první. Jestli u nás vyjdou i všechna další pokračování, tak mě čeká spousta dobrého čtení. Mrtvých bylo víc než bych čekala, naštěstí to Josie všechno vyřešila....

Ondra_P
22.03.2022 5 z 5

Ještě o něco povedenější než první díl. Napínavé a zamotané, tak jak má detektivka být.

Krchnaida
12.03.2022 5 z 5

I tento druhý díl mohu hodnotit jako povedenou detektivku!

Pavlína2019
11.03.2022 5 z 5

Výborná kniha! Autorka píše skvěle, nápaditě, kniha se čte sama. Napínavý, pestrý děj, vynikající nápad, příjemně krátké kapitoly i font písma, jsem moc spokojená. Určitě ráda všem doporučuji!

cucik14
09.03.2022 5 z 5

Souhlasím se zbytkem, strašně moc náhod, ale jinak je kniha psaná moc čtivě, hlavní hrdinka sympatická a určitě u této série vydržím :)

klarence
08.03.2022 4 z 5

Přišlo mi to trochu překombinované, moc náhod. ale četla se mi dobře a hrdinku jsem si docela i přes sebelítost jsem si oblíbila. určitě půjdu do dalšího dílu.

pohoda58
05.03.2022 5 z 5

Skvělé, těšila jsem se na 2.dil série a nezklamal. Čtivé, napínavé, zajímavé rozuzlení. Doporučuji. Už se těším na poslední díl :)

otas
04.03.2022 2 z 5

Tak nevím, čekal jsem jízdu a místo toho místy upachtěné vyšetřování frustrované hlavní hrdinky, které mě nevtáhlo a nepřikovalo do děje...a né,že jsem se nesnažil. Ne...

janastok
26.02.2022 2 z 5

Přestože se mě první díl moc nelíbil, dala jsem Josii ještě jednu šanci, ale dopadlo to stejně. Kdyby jen v knize byla jedna nosná linie, ale tady jich bylo hned několik. Mafiáni, nepoctiví podnikatelé, jeden únos, druhý únos, sériový vrah, druhý sériový vrah s pochybný motivem, zapletená genetika. Byl to chaos a zmatek, ještě že hrdinka byla trochu snesitelnější než v první knize. Další díl již nedám.

Racík
23.02.2022 4 z 5

Čtivá detektivka. Dala jsem sice jen čtyři *, ale v podstatě je to moje chyba. Četla jsem totiž nejprve třetí díl a to mi zkazilo to pravé čtecí potěšení. Doporučuji číst opravdu podle pořadí dílů. Je to lepší! Ale jinak opět další super detektivní příběh, který vás vtáhne a nepustí.

Marika Vanova
17.02.2022 4 z 5

Z počátku jsem se nemohla pořádně začíst, pletly se mi jména, ale od půlky se to rozjelo a bylo to napínavé.

KydlochMoris
15.02.2022 5 z 5

U první knihy nasadila laťku vysoko a trochu jsem se bála, aby nebyl druhý díl zklamáním. Nebyl! Za mě opět pecka. Mám ráda knihy, kde se ani na jedné stránce nenudím a těším se, až otočím další stránku... Objednala jsem si třetí díl :-)))

Dajine
11.02.2022 4 z 5

Zdá se mi to opravdu trochu překombinované?

Haduwig
10.02.2022 4 z 5

(SPOILER) Já jsem spokojená - čtivá detektivka se sympatickými a lidskými vyšetřovateli, odhalený vrah a napětí a do poslední stránky. Jediné, co mě trochu mrzelo, byl Lukův úlet, to si Josie nezasloužila.

Těším se na další díl!

Pavlnka
06.02.2022 4 z 5

Kniha se dobře četla, ale byl to chaos, než se vše na konci vysvětlilo. Nakonec dobrý dojem, ale v průběhu jsem si říkala, jestli neodstraním autorku z oblíbených.

JitkaHambi
04.02.2022 3 z 5

Kniha čtivá, napínavá, o tom žádná, ale strašně moc zamotaný, překombinovaný děj, že jsem se chvílemi skoro ztrácela a občas i takové nelogické jednání, chování.
Ale na třetí díl se těším :-)

Mistatka
01.02.2022 5 z 5

Luxusní knížka,moc doporučuji

tyna_01
29.01.2022 5 z 5

Stejně jako od prvního dílu jsem se nemohla odtrhnout, děj mne pohltil a jdu si koupit další díl :)

vraždy sérioví vrazi únosy

Lisa Regan