Kdo má pod čepicí

Kdo má pod čepicí https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340343/bmid_kdo-ma-pod-cepici-mK8-340343.jpg 4 206 48

Josefína Divíšková série

Když se malířka z Prahy Josefína Divíšková přestěhuje do Brodu a smíří se s tím, že život učitelky na malém městě je jedna velká otrava, její kolega z práce je nalezen mrtvý. Díky své zvědavé povaze a vrozenému talentu dostávat se do problémů téměř na každém kroku, se Josefína zaplete do vyšetřování případu. Musí si poradit nejen s řadou humorných situací, ale i s příšerně sympatickým komisařem Tvrdíkem z pražské kriminálky. Podaří se jim společně odhalit vraha? E-book obsahuje novelku Kdo má pod čepicí a jako bonus první čtyři kapitoly z románu Kdo jinému jámu kopá!... celý text

bartoma
22.07.2019 2 z 5

Než se stačil děj rozběhnout, byl konec. Nic moc.

postrach
02.06.2019 3 z 5

Taková oddechovka.přečtená za pár hodin.

mia.com
30.05.2019 4 z 5

Jako úvodní jednohubka mi to přišlo fajn. Čtivě napsané a okamžitě jsem se sžila s postavami, jako bych je znala dávno. Určitě se pustím do celé série a uvidíme :)

sarekaslukova
06.01.2019 3 z 5

Taková kraťoučká blbina, po přečtení pár stránek a zjištění jmen hlavních postav jsem si řekla, že tato kniha se musí číst trochu s nadsázkou. Jsem zvědavá co přinesou další díly, doufám jen že budou lepší a trošku promyšlenější.

petunkav
20.08.2018 5 z 5

Četla jsem až po knize Kdo jinému jámu kopá - abych trochu víc poznala postavy.
Je to taková pěkná chuťovka jednohubka. Milé, příjemné čtení.

bosorka
23.07.2018 3 z 5

Přečetla jsem až po v čase následující knize Kdo jinému jámu kopá, z které jsem vyrozuměla, že Josefína už má něco za sebou. Tohle byla úplná jednohubka, jen rychlé seznámení s postavami. Josefína nezklamala, i když v dalších knihách má asi ještě větší grády.

MiroslavKutík
30.05.2018 3 z 5

Velmi jednoduché čtení, velmi krátké oddechové čtení.

Těším se na další knihy s Josefínou.

pavčape
22.04.2018 3 z 5

Kratičké, než jsem se nadála, je konec. Ale Josefína se mi líbí, tak budu číst dál. Čekám až konečně vyjde Komu straší ve věži! :-)

Calibra
12.02.2018 3 z 5

Myslím, že nevýhodou tohoto příběhu je jeho délka, než se začtete ,je konec. Ale jako seznamovačka s Josefínou dobrý, určitě si přečtu Kdo jinému jámu kopá.

Dimas
20.01.2018 3 z 5

Kratičká oddechovka...

Knižní střípky
29.12.2017 3 z 5

Tato předehra k hlavní knize byla moc dobrým začátkem....Bavila mě, po dlouhé době kniha z českého prostředí, halvní hrdinka sice trochu trhlá, ale i přesto sympatická, za což jsem vděčná.

Aknel26
16.12.2017 3 z 5

Jako ochutnávka to nebylo špatné, navnadilo mě to na "další chod". Nicméně postava Josefíny mi přijde taková rozpolcená - je to matka již dospělého syna, ale chová se a přemýšlí jako bláznivá dvacítka. A také rozuzlení bylo podle mě dost překombinované.

saez
02.10.2017 5 z 5

Příliš kratičké, ale Josefína Divíšková mě docela baví, takže jí rozhodně dám další šanci mě pobavit.

katka.oo
30.08.2017 4 z 5

Krátké, ale dobré. :-)

MartinaF
20.08.2017 4 z 5

Krátké, ale svižné. Jako úvod do série to bohatě stačí a myslím si, že následující detektivka se mi bude líbit.

Lykke
11.08.2017 4 z 5

Myslím, že Josefína Divíšková mě bude bavit. Tahle krátká knížečka, povídka, je entréé Josefíny. Zde se ještě nestačila tolik projevit, ale právě proto to stojí za to přečíst si následující knížku, což jsem udělala a musím říct, že se mi to příjemně četlo, chvílemi mě rozesmála. Je to nenáročné, pohodové čtení.

Chika
01.08.2017 5 z 5

Krátká povídka, úvod do série detektivek kolem Josefíny Divíškové. Povídka byla hned přečtená a zaujala. Žádný extra hluboký děj se sem nevešel, ale skvělě naladila na další knihy, příběhy a případy.

katy87
15.06.2017 4 z 5

Povídka byla strašně krátká, což je škoda, protože aspoň rozuzlení by zasloužilo více než 2 věty. Jinak ale dobrý úvod do série s Josefínou, navazující román se mi moc líbil

Mil@n
06.05.2017 4 z 5

Krátká, ale celkem dobrá detektivka.

ewi
05.05.2017 4 z 5

skutocne kratucka jednohubka, ale je to prijemne citanie ....i ked priznavam, ze motiv a zapletka trochu "pokrivkavaju" ...

humor slečna Marplová české detektivky

Marie Rejfová
česká, 1976
2017  76%Kdo jinému jámu kopá
2018  84%Komu straší ve věži
2015  65%Čarověník
2017  74%Kdo má pod čepicí
2019  78%Kdo maže, ten jede

Kniha Kdo má pod čepicí je v