Jízda v protisměru

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jediný úlet postačí Míše, aby tvrdě narazila. V zoufalé snaze vyřešit svůj problém se rozhodne hledat pomoc u člověka, o jehož existenci ještě před nedávnem neměla tušení. Přijíždí do cizího města, kde se setkává i s nevlastním bratrem Šimonem, jenž musí urychleně vrátit starý dluh. Situace se mu začne vymykat z rukou, a tak se při shánění peněz nezastaví před ničím. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37765/jizda-v-protismeru-37765.jpg 3.617
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Jízda v protisměru

Nikola97
17.01.2020

Za mě je to fajn kniha pro mládež..

medlovice
17.01.2019

Možná, že Michaela nemá životní zkušenosti , ale určitě nemá svědomí , soudnost , zábrany a mozek. V 17 je těhotná a neví s kým, jede za někým, kdo je její biologický otec, vecpe se k němu do domu, využívá všechny kolem sebe a myslí si, že to pár tisícovek vyřeší. Protože je hezká, tak jí kluci pomáhají a ona souloží s někým, koho zná den. A její bráška ten lenivý budižkničemu, na toho velký bič a malý dvůr a hned k němu jeho ˇmatku v uvozovkách. A pak si Míša myslí, že po potratu nastoupí před toho dobráka Vítka s čistým štítem. A možná, že se všichni zabili, ten konec je takový otevřený . I přes katastrofální chování postav se knižka čte dobře, přečetla jsem ji za večer.


1v8na
28.08.2014

Příběh byl velmi zamotaný. Šimon byl hajzlík první třídy, Míša natvrdlá, ale obdivuju ji. Ovšem nejsympatičtější mi byl Vítek.

eletrika03
07.03.2014

Škoda jak zkončila Míša.

Layss
19.02.2012

Knížka, která je o velice zamotaných rodinných vztazích. Nechybí nebezpečí a tragické chvíle...