Jezevec Chrujda dobývá vesmír

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V příběhu si vynalézavý jezevec Chrujda z lesa Habřince s pomocí geniální sůvičky Stáni postaví kosmickou raketu. Na její palubě doletí až na Pidilunu, což je maličký měsíc našeho Měsíce. Chrujda zažije dobrodružství s mimozemšťany a na scéně se opět objeví i jeho starý nepřítel tchoř Smradolf. Dopadne to dobře? Bude se moci Chrujda bezpečně vrátit do náručí své krásné lasičky Aničky? Chrujda se dětem představuje už počtvrté. Zvládl natočit film, urychlit se a zase zpomalit, dokonce se i zamilovat. I tentokrát se můžete těšit na laskavý příběh plný dobrodružství i poučení. Petr Stančík se nebojí dotknout vážnějších témat, jako je život na vozíčku, ale ani použít humor a nadsázku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341681/jezevec-chrujda-dobyva-vesmir-dZo-341681.jpg 4.421
Série

Jezevec Chrujda 4.

Žánr
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Meander
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Jezevec Chrujda dobývá vesmír

Přidat komentář
Frupet
23.02.2018

Výtvarně krásná kniha. Když jsem objednávala, čekala jsem poněkud více textu. Dcera ji zhltla jako malinu během pár minut. Tak abych šla rovnou objednat další díl.

Taťka Hraboš
13.11.2017

Dospělí si tuhle knížku moc neužijí, ale pro malé čtenáře je ideální - jednoduchý, ale pro děti zábavný příběh, sympatické postavičky, hezké ilustrace.

bibi.r
08.09.2017

Opět skvělá chuťovka pro nejmenší :).

Autoři knihy

Petr Stančík
česká, 1968
Lucie Dvořáková
česká, 1959

Kniha Jezevec Chrujda dobývá vesmír je v

Právě čtených1x
Přečtených33x
Čtenářské výzvě3x
Knihotéce2x
Chystám se číst5x
Chci si koupit4x