Ještě že nejsem papež

Ještě že nejsem papež https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56573/jeste-ze-nejsem-papez-56573.jpg 3 83 12

Soubor aktuálních povídek a fejetonů od všestranné autorky, scénáristky a moderátorky, které jsou určeny i pro všechny, kteří nejsou in. Halina Pawlowská své postřehy koření vydatnou porcí sebeironie, vtipné nadsázky a prozrazuje mnoho ze svého soukromí. Knihou se prolínají půvabné ilustrace Eriky Bornové.

Evkaha
17.03.2024 3 z 5

Halina je prostě svá, někdo ji má rád, někdo né. Kniha je pohodová, oddychová. Já ji měla rozečtenou asi tři měsíce v tašce a četla většinou v autě, když jsem na někoho někde čekala a vůbec to nevadilo.

Merlinit
30.09.2022 4 z 5

Příjemné, optimistické.

veronika4937
01.10.2021 2 z 5

Knížku jsem kdysi dostala zdarma k objednávce, tenkrát jsem ji nedočetla. Teď jsem se k ní vrátila v rámci Čtenářské výzvy (kniha, kterou po přečtení někomu darujete). První půlka mě nebavila vůbec, v druhé občas něco. Věřím, že knížka má své čtenáře, ale já mezi ně nepatřím.

adelinka
08.06.2021 3 z 5

Tak toto je tak na oddych, nie žeby som túto literatúru vyhľadávala, ale vždy dobrá veselá vsuvka do náročnejšieho žánru.

pingu1
27.02.2019 3 z 5

V televizi mi autorka přijde celkem vtipná, tak jsem chtěla zkusit knihu. Ale extra nadšená jsem z ní tedy nebyla...

mistrikova
20.07.2016 3 z 5

Moc jsem se těšila na četbu zábavných fejetonů a povídek stejně vtipných jako pořad Banánové rybičky a byla jsem poněkud zklamaná. Místy jsem se i nudila... Buď jsem na ni ještě dostatečně nedospěla anebo jsem měla příliš velké očekávání.

Jeanie
01.07.2016 4 z 5

Halinin humor zase nezklamal. Vtipná oddychovka :-)

olejnice
25.01.2016

"Stála jsem vedle ní. (vedle Simony Krajinové) Připadala jsem si jako teta ze Zdic. Při konfrontaci se vzrušujícím mládím mi na tváři naskočil starobní bodrý úsměv a jen taktak že jsem ze své kabelky, která mi najednou připomínala babičkovskou nákupní brašnu, nevytáhla pletací jehlice...."

Wichita
02.08.2013 3 z 5

Ještě že nejsem papež je má první přečtená knížka Haliny Pawlowské. Rozhodně nezůstane poslední.

'V minulých třech letech jsem si asi pětsetkrát myslela, že jsem úplně na dne, a poměrně mě v tom utvrdila dáma, která mi těsně před mou talk-show v Ostravě řekla:
"Já jsem byla tak zoufalá, že jsem se chtěla zabít. Pak jsem ale uviděla vás!"'

Alca007
31.07.2013 5 z 5

oddychová vtipná.
Knížka se Halině povedla

dzejnyka
29.07.2012 3 z 5

Ja neviem, tá Halina nám nejako stráca šťavu a opakuje sa... nebolo by na čase niečo prehodnotiť a predsa len to skúsiť v roli pápeža? Prospelo by to cirkvi aj literatúre :-)

jasmína
22.02.2011 5 z 5

Rozhodně o hodně lepší než poslední kniha Simony Monyové, Halina mě překvapila :)