Její konec

Její konec
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535628/bmid_jeji-konec-660eb63fb0201.jpg 4 1620 1620

ZAČALO TO ŠOKUJÍCÍM ODHALENÍM... Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči krásných dvojčátek. Třebaže je oba péče o novorozence značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní děsivé informace o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému bezmezně důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu... JAK TO SKONČÍ?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: audiokniha , Témbr

The End Of Her , 2020

Interpreti: Martina Hudečková , Libor Hruška

bafuskyBaf
09.08.2023 3 z 5

Jeden psychopat vedle druhého...Knížka měla dobrý náboj, ale ten konec? Nevím, nevím...

Marci70
09.08.2023 5 z 5

Velmi pěkně napsané napínavé čtení.. nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Ale takový konec jsem tedy nečekala..

katerina3633
02.08.2023 4 z 5

Znovu bych asi nečetla, ale nápad se mi líbil. Jen se občas v knize vyskytovaly nezáživné pasáže, kterými jsem se musela prokousat. Závěr se mi líbil, a to otevřené konce nesnáším, v tomto případě udělám výjimku. Přesně takový konec knize sednul.

zdenaR
10.07.2023 4 z 5

Další napínavý příběh od oblíbené autorky - napínavý, překvapivý, ale závěr poněkud zbrklý - škoda.

marierachel
27.06.2023 4 z 5

"Její konec" se mi líbil, ale byla jsem rozuzlením o dost méně překvapená než u knih "Někdo cizí v domě" a "Nepříliš šťastná rodina". Zde jsem váhala mezi 3 a 4 hvězdami. Četba mě ale naprosto upoutala a nestálo mě skoro žádné úsilí ignorovat sociální sítě a pouze číst a číst... A v takovém případě je podle mě spravedlivé dát o hvězdu víc. :)

Tammy11
23.06.2023 2 z 5

První polovina celkem dobrá, pak se to začalo natahovat a konec dost zbrklý. Jako čtení na dovolenou proč ne, ale nic víc.

Pletynka
18.06.2023 3 z 5

Kniha se četla dobře, jen jsem od Shari čekala asi něco víc, rozhodně už jsem četla lepší knihy této spisovatelky. Konec byl za mě hodně rychlý, na to, že se některé pasáže v knize táhly pořád dokolečka až moc dlouho. Znova bych si ji asi nepřečetla, ale jako odreagování dobrý.

VeronikaSas1
06.06.2023 5 z 5

Další napínavý příběh od teto skvele autorky

Petra101
24.05.2023 4 z 5

Mně se to četlo dobře, bylo to napínavé a překvapivé, nevěděla jsem do poslední chvíle,jak to dopadne. Konec je opravdu takový velmi rychlý,tak jí za to tu jednu hvězdu vezmu,ale počtění to bylo dobré. Doporučuji.

kalinka99
24.05.2023 4 z 5

Příběh plný psychopatů. Konec byl za mě urychlený. Ocenila bych pár napínavých kapitol navíc.

saphiral
20.05.2023 4 z 5

Jako vždy od této autorky velmi čtivá kniha , ten konec se mi nelíbil. Úžasné čtení na dovolenou :-)

magic11
18.05.2023 4 z 5

četla se dobře, konec mi nevadil a jako úplná ptákovina mi to nepřišlo.

Hella
28.04.2023 2 z 5

(SPOILER) Čtivé, pěkně plynoucí. Plné psychoušů. Ale ptákovina jako hrom. Vážně mi dělá velký problém přijmout údajné vysvětlení příčiny smrti první ženy. To jako někdo odhrabává NASTARTOVANÉ auto - byť z metru sněhu - a SNĚHEM UCPANÝ výfuk se teplem neuvolní? Ahá, psali tam, že auto bylo natěsno přiražené k hradbě sněhu. Tak to potom jo. To se sníh odhrabává jedna radost, když nemůžete dozadu. A samozřejmě se ani jednou nekouknete dovnitř. Jo a taky vám to zabere tak moc času, až to někoho stojí život.

Jana283
11.04.2023 3 z 5

Zpočátku mne kniha bavila. Bylo zajímavé studovat psychologii jednotlivých postav i jejich malá tajemství a jako vždy při čtení knih SH přemítat, zda hrdinovi věřit či nikoli. Ale ve druhé půlce se to nějak zvrhlo a těch psychopatů se na mne řítilo najednou nějak moc...
Průměrná oddechovka, která vám příliš nezatíží hlavu. I to je občas potřeba.

Zlatinka.Emilly
08.04.2023 5 z 5

Kniha je napínavá, tak jak je u Shari Lapeny zvykem. Konec knihy se mi však zdál rychle ukončený a co hůř, dost zmatený. Trochu mě zamrzelo, že jako vraha nakonec označila toho, koho označila. Já v příběhu kladnou osobu našla (jak zde někdo píše, že neměl komu držet palce). A protože je Shari moje favoritka, těch pět hvězdiček ode mě dostává.

popeluška
06.04.2023 4 z 5

Kniha byla velmi čtivá nedalo se přestat :-) ale ten konec mě trochu zklamal...

Lalina3
04.04.2023 2 z 5

Tak si to shrneme. Kniha je čtivá, až to moje oči bolelo, přečetla jsem ji dost rychle.
Má potenciál úžasného psychologického románu...
A pak se z toho stane slátanina. Poslední strany jsem přeskákala už... Achjo. To, že v knize není ani jediná sympatická postava, je za mě ok. Ale že se změní celé vyznění knihy za jednu stranu... To fakt ne.

PetraDD
02.04.2023 4 z 5

Cetla jsem vsechny knizky od autorky a tahle je za me asi nejlepsi. Neustale vas to nuti cist dal a dozvedet se co a jak bylo :)

megamysl1901
16.03.2023 5 z 5

Co říct. Shari Lapena to prostě umí. 4. kniha přečtena a stále vynikající. Mohu jen doporučit, 5*.

LeHor
09.03.2023 5 z 5

Svižné a čtivé, konec překvapil. Proč.. by se dalo odvodit, teď ještě vědět kdo?