Polámané panenky

Polámané panenky https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383939/bmid_polamane-panenky-hAm-383939.JPG 4 828 265

Jefferson Winter série

Takového psychopata dokáže dopadnout jen génius!

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Broken Dolls , 2014

Sorrow
24.04.2016 5 z 5

Pro mě to byl nářez od začátku do konce. Winter je super sympaťák, ale oblíbila jsem si i ostatní, tempo je hodně svižné a to i díky krátkým kapitolám, takže se to čte vlastně samo. Líbilo se mi taky střídání pohledů při vyprávění. Jojo zkrátka napínavá detektivka/thriller od začátku do konce, která vás nutí chtít vědět, jak to vlastně všecko je. Rozhodně doporučuji!

Melaanie
14.04.2016 5 z 5

Příběh Polámaných panenek se dobře četl. Začetla jsem se hned od první stránky a nechtěla jsem přestat. Děj byl zajímavý, mělo to spád, bylo to napínavé, takže mě to nutilo ke čtení, když jsem ji náhodou odložila, tak jsem nad ní pořád přemýšlela a říkala jsem si, kdy už přijde rozuzlení, které přišlo opravdu až s posledními stránkami knihy.

Šánka
13.04.2016 5 z 5

Myslím, že pro nadšence tohoto žánru to byla vynikající detektivka. Měla vše, co se od ní očekává, děj, který vás pohltí, nervy šponující napětí, mrazivou zápletku a šíleného psychopata. K tomu navrch ještě geniální sympaťák vyšetřovatel. Skvělé, dočítat v noci :-) .

rodak
13.04.2016 5 z 5

Pěkné dobře se četlo Spokojený.

biki
04.04.2016 5 z 5

Velmi dobrá detektivka, která se dobře čte, děj odsýpá bez hluchých míst, sympatičtí hlavní hrdinové, napínavý závěr ... prostě všechny atributy dobrého příběhu. V rámci žánru určitě 5*.
Přesto jedno malinké "ale" - nadšení knihou by bylo ještě větší, kdybych předtím nečetla detektivky, či spíše thrillery, Chrise Cartera s Robertem Hunterem. Stavba příběhu i způsob pátrání hlavního hrdiny se mi zdají trošku podobné. Nevím, je to jen můj osobní dojem. Třeba u další knihy tomu bude jinak.

Lenka40
29.03.2016 5 z 5

Právě jsem tu knihu dočetla a je báječná. Od první stránky jsem se nenudila , příběh perfektní a konec "DOST DOBRÝ". Doporučuji si tuhle knihu přečíst .

Didi15
23.03.2016 5 z 5

Tak tohle jsem přečetla hned, už se těším až vyjde Dobře se dívej.:)

alzbeta4340
16.03.2016 4 z 5

Výborně se to četlo, jen konec mi připadl hodně divoký. Ale i tak jsem spokojená a těším se na další knihu tohoto autora.

mmmisulka.r
14.02.2016 5 z 5

Naprosto geniální dílo. Napínavé od první do poslední strany. Mám další oblíbenou postavu! Tahle kniha vás donutí myslet. Skvělé zpracované!

guru
30.01.2016 1 z 5

Autor mi štýlom písania pripomína Codyho McFadyena.
Kniha je plná klišé a rôznych nezmyselných a rozumu sa priečiacim výrokov.
Postavy mi prišli nesympatické a plytko rozvinuté.
"Inteligencia" a schopnosti postáv neboli demonštrované činmi, ale vyhláseniami, odvolávaním na IQ či "logickými" vývodmi, ktoré boli buď priamo logickými klammi, alebo ak obsahovali nejeký potenciál pre logiku, tak autor sa neunúval popísať dané myšlienkové pochody.
Hlavná postava rada ide proti "metodológíam, ktoré nefungujú" a radšej aplikuje svoje intuitívne metódy, ktoré nemajú kúsok opodstatnenia a vychádzajú len preto, že autor ich zázračne premieňa na pravdu.
K záveru sa ani nevyjadrujem.
Autor by sa mal namiesto cieľu napísať "senzáciu" mal trochu povenovať výskumu danej tematiky.

vladka1695
28.01.2016 5 z 5

Fajn knížka, žádná hluchá místa, prostě to odsýpalo a nutilo stále číst dál.
Určitě doporučuji k přečtení!

škwor
28.01.2016 5 z 5

Nemohla jsem se odtrhnout, super knížka, napínavá, chvílemi mrazivá.. Takových víc! :)

Marselle
27.01.2016 5 z 5

Kniha se četla velice dobře a těším se na pokračování.

Danago
21.01.2016 3 z 5

Další z dokonalých detektivek poslední doby.
Zajímavá prvotina a vyjímečný konzultatant, co by hlavní postava možná až moc .....
Moc se mi líbila i obálka, nemá chybu jak s přebalem tak bez přebalu, nádherná knížka ve všech směrech.

georginaa
20.01.2016 5 z 5

Zvláštní pocit, číst a zároveň cítit, jako byste byli u toho, svědek který vidí, nebo vyšetřovatel, který se vžívá do pocitů vraha, aby prokázal dopředu jak se vše odehrálo. Mysl člověka je nekonečná fantazie, která se občas vymkne kontrole a pak je z lidí psychopat, který vlastně nechápe realitu od fantazie. Brrr až mě běhal mráz po zádech. Jenže dokud jsem nezhltala celou knihu, nedalo mi to spát. Teď se už těším na další knihu od tohoto autora.

venaden
04.01.2016 5 z 5

Super. Kniha je výborně napsaná,napínavá a překvapující zároveň. Těším se na další.

Hella
01.01.2016 5 z 5

Další z dokonalých detektivek poslední doby. Jen doufám, že brzo vyjdou i překlady dalších pokračování o geniálním Winterovi.

Luca287
24.12.2015 5 z 5

Bleskovka na jeden večer... každopádně skvělý příběh... odsýpalo to... prostě detektivka, jak má být ...se vším všudy...

kneslova
27.11.2015 5 z 5

Nemohu si pomoci, to je kniha za 5 hvězdiček. Náležitě napínavá a pěkně odsypává. Inteligentní vyšetřovatel ... dobrá detektivka.

mirunda
25.11.2015 5 z 5

Výborná detektivka s výbornou zápletkou. Napínavé od začátku až do konce.