Polámané panenky

Kniha Polámané panenky

Terez_Proskova

No za mě super! Myslela jsem, že moji jedinou láskou zůstane navždy Robert Hunter ale Jeff Winter se s ním začíná dělit o první místo :-). Za mě čtivé, během dvou dnů jsem to zhltla jak nic. Rozuzlení za mě opravdu zajímavé a nepředvídatelné!

Jenny46

Nechápu proč jsem stále odkládala sérii a nepřečetla dřív - čtivá detektivka napínavá až do konce, sympatické postavy. Určitě budu pokračovat...

Janky6

K Polámaným Panenkám,
knížku jsem dostal jako dárek od blízké osoby a teď se za sebe stydím.
Stydím, protože měla být už dávno přečtená a v mé knihovně - příběh je dokonalý, nemá žádnou chybičku, graduje a graduje až dojde k výbornému finále. Jefferson Winter je skvělý a i chytrý detektiv, který se potýká se svou originálně pojetou minulostí. Chvílemi mi připomínal Roberta Huntera od Chrise Cartera, samozřejmě na toho nemá :).
Další díly se rozhodně chystám přečíst, protože toto byla naprostá pecka.

lachtan77

Nebylo to vůbec špatné. Příběh měl hlavu a patu až na závěr, ale zase to nebylo nic tak nesmyslného. Nechyběla akce, napětí ani zvraty. Jediné co to trochu kazilo, bylo až moc přesné odhadování situací a osob. Prostě, úplně ne všechno na co přišel Jefferson při vyšetřování nebylo nebo nemohlo být logicky vysvětleno.

Majuš333

Oficiálne hlásim, že som závislá... Závislá na sérií Jefferson Winter.
Nemyslela som si, že ešte nájdem takého sympaťáka, akým je Robčo Hunter, ale našla som, volá sa Jeff Winter :)

„Tak vám ta vaše chlapácká hra na alfa samce vyšla, co?“ poznamenala. „Zaklesli jste se do sebe parožím? Jako dva říjící jeleni?“
„Jen pro po řádek – tady o žádnou říji nešlo.“

'V maličkostech se neskrývá pouze Bůh, ale také ďábel, který tam čeká na to, až uděláte chybu.'

První dvě třetiny jsem opravdu hltala, i když mě Winter pak už docela iritoval svou dokonalou genialitou, tím, jak všechno věděl jenom on, ostatní byli proti němu looseři. Ale ten závěr to celé pohřbil. Suma sumárum, četlo se to víc než dobře.

Niu

(+ SPOILER) Jsem spokojená :o) Dostala jsem, co jsem ani nečekala. Napínavé, děsivé a hrůzunahánějící. Podívala jsem se na to z pohledu poslední unesené ženy, když jí došlo, s kým má tu čest a co jí potká a děsilo mě to vědomí, že si tím vším prošly ženy před ní. A taky ta Sarah, uf. Jefferson je skvělý, ten mi sedl hned. A s Hatcherem byli dobrá dvojka. Templetonová byla taky fajn postava. A propos, ten konec jsem trochu nečekala (rozluštění příběhu) a přece jen to mohlo být trochu více vysvětleno.

klobonek

Velmi napínavý thriller. Jednu hvězdu musím bohužel ubrat za závěrečné rozuzlení. To mu by nevěřili ani milovníci sci-fi. Škoda :-(