Jediná šance

Jediná šance https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526593/bmid_jedina-sance-655878bde5239.jpg 4 169 27

Hot Jocks série

Má jedinou šanci jí dokázat, že je ten pravý! Na Elise, milou a nádhernou mladší sestru svého spoluhráče, bych neměl ani pomyslet, nemůžu si však pomoct. Po vítězství na hokejovém šampionátu jsme vzájemné flirtování přenesli do ložnice odkud hned ráno se studem utekla. Myslí si, že si naši společnou noc nepamatuju – každičkou vteřinu mám však vypálenou do mozku. Tři měsíce jsem se ji snažil vyhnat z hlavy, začínám se však smiřovat s tím, že už nikdy žádnou jinou chtít nebudu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Playing For Keeps , 2019

anna7852
27.11.2023 1 z 5

potenciál by to mělo,kdyby byl nějaký příběh. Ale za mě bohužel pár stránek a vlastně o ničem :(

Paja1709
25.11.2023

Příjemná jednohubka na jedno odpoledne.

monika0181
25.11.2023 5 z 5

Téma naprosté klišé - bratr, setra a nejlepší kamarád a přidejte k tomu hokej a je z toho romance jako hrom. Je to totální jednohubka, kterou zhltnete během odpoledne. Přesto že příběh není nic objevného, musím říct, že jsem se začetla od prvních stran a téměř až u konce jsem si uvědomila, že to opravdu rychle uteklo. Líbí se mi, že přes opakované téma máme jiné řešení situace mezi Owenem a Justinem. Kniha je neskutečně vtipná, viz i ukázky níže v komentářích. Přiznám se, že lituji, že je to taková jednohubka, vydržela bych číst déle. A moc se těším na další příběhy. A spekulace bude další Owen a Becca?

hana1039
24.11.2023 4 z 5

Jednohubka na jeden den,max na dva... můžete při ní vypnout i mozeček :-)))

evineckY
23.11.2023 4 z 5

Je to romantická klasika, ve které jsem se nic nového nedozvěděla a kterých jsem jako přes kopírák přečetla spousty...
Ale nebylo v knize žádné násilí a jako odpočinková četba pro romantiky
jsem si ji užila.

milst
19.11.2023 5 z 5

Moc jsem se na knihu těšila a bylo to úžasné ;)
Jen obálka mohla být lepší. Jinak všem doporučuji.

Majuš333
18.11.2023 5 z 5

"Kámo, ještě není play-off. Je na čase, aby sis oholil tu vaginu, co ti raší na ksichtě," poradí Teddy Owenovi a zakroutí přitom hlavou.
Zadívám se na Owena a musím se uchechtnout. Špulí rty. Opravdu to vypadá, jako by z jeho strniště vykukovaly spíš stydké pysky. Otřesu se. Takové věci si na svém nejlepším kamarádovi představovat nechcete.

Hokejová romantika/erotika v podaní Kendall Ryan bola fantastická a s prekladom Zuzky Ľalíkovej to bola proste bomba :)
Malo to proste tie správne gule :)
Vrele doporučujem a teším sa na Owena... Dúfam, že to bude čoskoro :)

PS: Škoda len toho prebalu, zostala by som pri pôvodnom :(

"Málem jsem zapomněl," ozve se Owen a vstane z lavičky.
Ze svojí sportovní tašky vytáhne list papíru a předá ho Asherovi, který u něj stojí jenom v pytlovitých teplácích. Prohrábnu si mokré vlasy a zakroutím hlavou. Už teď je mi jasné, kam tím míří.
"Co je to?" zeptá se Asher, který fakturu přijme a přeletí ji pohledem.
"Nechali jsme prohlídnout naši vířivku. Tohle je účet za čištění."
Owen se spokojený sám se sebou opět posadí a nazuje si boty, aniž by se zdržoval s rozvazováním tkaniček.
"Filtr byl ucpanej tangama," dodá při pohledu na Asherův zmatený výraz.
Asher překvapeně zavrčí. "Dvě stovky? Holka, s kterou jsem tam byl, žádný kalhotky neměla. Tenhle účet je pro Teddyho. Na, TK. Je celej tvůj." Předá papír Teddymu, který se na něj zamračí.
Owen dodá: "A když už jsme u tebe, možná by ses měl tam dole trochu zastřihnout. Odtok byl ucpanej chlupama a za to si účtujou příplatek."
"Zastřihnout? Posloucháš se vůbec?" zeptá se Teddy a zakroutí hlavou. Odvrátí se od skříňky a zavěsí si tašku na rameno.
Je smutnou realitou, že jsem tyhle chlapy viděl nahé tolikrát, že vím, kdo z nich se jak zastřihuje. Jo, to je prostě smutný.
"Myslím to vážně. Holky na to letěj. Jestli chceš, aby ti lízaly koule, nemůžeš je mít chlupatý. Tak to prostě je."