Jeden z nás

Jeden z nás
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534527/bmid_jeden-z-nas-65f829cf311d9.jpg 4 2690 2690

Udržet tajemství mezi sousedy, kde každý každého zná, může být těžké. Vražedně těžké... Ovzduší na poklidném newyorském předměstí, kde jsou k sobě všichni milí a vstřícní, rozvíří anonymní dopis zanechaný v jednom z domů. „Omlouvám se. Můj syn se k vám nedávno vloupal. A nejen k vám.“ Čí je to syn? A co mohl odhalit? Dohady a podezření na sebe nenechají dlouho čekat. Pak je však jedna z místních žen nalezena mrtvá – a tento objev strhne lavinu napětí. Kdo ji zabil? Kdo ví víc, než říká? A mohl to být opravdu jeden z nás?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: audiokniha , Témbr

Someone We Know , 2019

Interpreti: Martina Hudečková , Libor Hruška

janinkahh
14.06.2022 2 z 5

Vraha jsem tušila od půlky knihy. Kniha mě až tak moc nenadchla, čekala jsem trochu víc.

KnihoSny
11.06.2022 5 z 5

Tak toto byla jízda :D vůbec by mě nenapadlo že to nakonec bude jinak než jsem si myslela tech podezřelých je tak tolik že už jsem nevěděla komu věřit a konec bych ne odhadla a to jsem si psala kdo je z čeho obvineny:D

Darialay
08.06.2022 2 z 5

No napínavý to teda zas moc není, spíš zdlouhavý přemýšlení jednotlivých postav, kdo s kým kde, a manželská krize na každým rohu..

adela2230
08.06.2022 4 z 5

Zajímavý příběh. Ovšem nemohu si nějak zvyknout na velké střídání osob, nemohla jsem se začíst. Ovšem konec má velmi rychlý spád a nečekané rozuzlení.

Market116
03.06.2022 5 z 5

Skvělý thriller.
Čtivý, napínavý a zajímavý od začátku do konce. Děj rychle ubíhá a má spád.
Upřímně pachatele jsem tentokrát neodhalila, takže jsem byla z konce celkem překvapená, což se mi líbilo na rozdíl od jiných, hodně předvídatelných příběhů.
Knihu určitě doporučuji.

JajaCZ
25.05.2022 4 z 5

Skvelá atmosféra. Počúvala som ako audioknihu a naozaj som s napätím čakala, kam sa príbeh posunie. Pachateľa som neodhadla. Teda určite nie zo začiatku. Shari Lapena dokáže čitateľa uchvátiť. Odporúčam. Hlavne ženám by sa tento príbeh mohol páčiť :)

Marika Vanova
22.05.2022 4 z 5

Poslechnuto v audio verzi. Pachatele jsem neuhodla. Tyhle sousedské vztahy, to je věc.

Zlatinka.Emilly
22.05.2022 5 z 5

Pár chyb, pravděpodobně v překladu, nezničil napínavost příběhu. Lapena nedá čtenáři oddychnout, dokud neotočí poslední stránku knihy. Rozuzlení mě překvapilo.

Michelleee
20.05.2022 5 z 5

Další super kniha od autorky. Vraha jsem nezvládla uhádnout. Spoustu postav, ale vůbec mi to nevadilo. Velmi čtivé.

Holly.W
19.05.2022 5 z 5

Thriller podle mých přdstav. Spousta překvapivých zvratů. Napětí se stupňuje. Až do konce jsem netušila kdo může být vrahem. Opravdu každá z postav, která se v knize objeví má nějaké tajemství.

Peggy2711
18.05.2022 3 z 5

Napětí jsem nepocítila za celou dobu, rozhodně jsem četla lepší knihy. Je to sousedský propletenec, který je totálně překombinovaný. Vraha jsem tipovala asi v polovině knihy a nemýlila jsem se, což mě zklamalo, protože tam byly postavy, které měly rozhodně větší motiv k vraždě.

Aktenanka
17.05.2022 4 z 5

Dobře napsané. Je udržované napětí a příběh pěkně plyne. Hvězdičku odebírám za faktické nesrovnalosti v knize. Škoda. Jinak by to bylo perfektní.

sweeney
13.05.2022 5 z 5

Příběh rychle utíkal, přečteno za dva dny :) napínavý thriller s překvapivým rozuzlením, nic víc není třeba dodávat. Doporučuji :)

TessaJean
30.04.2022 5 z 5

Dlouho jsem nečetla něco, od čeho bych se prostě a jednoduše nedokázala odtrhnout. Já tyhle sousedské thrillery prostě miluju! Bylo to poutavé od začátku až do konce, velice originální a nepředvídatelné... až do posledních stran jsem pochybovala o tom, kdo je vrahem. Stejně jsem se netrefila a autorka opět nezklamala. Tohle bylo fakt něco...

JPBelmondo
27.04.2022 4 z 5

Musím říct, že mě se kniha líbila více než Manželé odvedle. Sice tam bylo více postav, ale zapamatovat si je a zorientovat se, šlo. Kniha je velmi napínavá, čtivá, o pachateli stále pochybujete a měníte ho. Takže konec naprosto nečekaný !!! Mně se to líbilo moc.

-markéta-
15.04.2022 2 z 5

Co to bylo?
Všichni svým způsobem vinni, všichni lžou, podvádějí? Zvláštní sousedství.
Upřímně jsem z knihy zklamaná. Všechny postavy mi vadily. Konec byl překvapivý a právě proto 2 hvězdičky.
Kniha mi přišla, jak kdyby jí autorka napsala za jedno odpoledne a moc nad ní nepřemýšlela.

rilajaan
09.04.2022 3 z 5

Nebylo to špatné, ale ani žádná pecka.

Olcab264
08.04.2022 5 z 5

Napětí až do konce..

Teea
04.04.2022 4 z 5

Kniha se čte rychle, čekala jsem nějaké větší napětí, které se ale dostavilo až ke konci knihy.
Shari mám ráda, vždy ví, jak knihu napsat, aby děj i čtení rychle ubíhalo.

Keporkakyně
30.03.2022 2 z 5