Chirurg

Chirurg https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175837/bmid_rizzoliova-islesova-chirurg-JVW-175837.jpg 5 840 191

V Bostonu řádí šílený vrah žen. Proniká do domů v noci, své oběti dlouze mučí a pak je zabíjí skalpelem. Tisk mu přezdívá Chirurg. Co je to za šílence?... V Bostonu žije i doktorka Catherine Cordellová, která před dvěma lety přežila podobný útok - jenže ona svého mučitele zabila. Jak tedy může někdo opakovat jeho metody do nejmenších podrobností, které nikdo jiný neznal? Detektiv bostonské policie Thomas Moore a jeho kolegyně Jane Rizzoliová začínají věřit, že vysvětlení zločinů musí hledat právě u Catherine. Ale ani oni ji nedokážou před lovcem, tak pečlivě si vybírajícím svou kořist, ochránit.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

The Surgeon , 2001

Barakoudel
11.03.2020 5 z 5

Bohužel jsem se k této knize dostala až poté, co jsem četla většinu knih vydaných po roce 2005. Knížka je strhující, děsivá a nenechá čtenáře spát, dokud ji nepřečte.

Fidoo
03.03.2020 5 z 5

Přesně takto si představuji, že by měla dobrá detektivka vypadat.
Skvělá jízda!

monte
19.02.2020 5 z 5

Super, přečteno jedním dechem

marcela3562
13.02.2020 5 z 5

Výborná kniha....napínavá, už se těším na další knihy od této autorky

smejkalova.m
28.01.2020 5 z 5

Wow. Jedna z nejlepších knížek co jsem četla. Pro někoho asi moc brutální, ale bylo to skvělé. Čtivé od začátku do konce a těším se na další knížky od autorky.

Art82
10.01.2020 5 z 5

Super detektivka jak začnete číst tak jste v tom prostě až po uši. Od toho prostě neodejdete.

Tensen
06.01.2020 5 z 5

První kniha od Tess Gerritsenové, kterou jsem četla jedním dechem a přečetla za jednu noc. Pak jsem přečetla všechny její knihy, kde jsou hlavní hrdinky Jane a Maura. Vždy naprosto skvělé a mrazivé čtení. Knih od této autorky mám 13, pokud budete chtít, prodávám výhodně celou sérii. Můžete mne kontaktovat. Nebudete litovat.

Atak
05.01.2020 5 z 5

Skvěle napsané, vtáhne do děje a nepustí až do samého závěru.

kaja77
14.12.2019 5 z 5

Z počátku jsem se bála jako malá... ale přesto jsem prostě musela číst dál.byla jsem děsně zvědavá kdo je ten chirurg. Ke konci už jsem sice jaksi předvídala co se stane a jak to dopadne... ale stejně bylo to fajn.

HanWali
05.12.2019 5 z 5

Super , bomba. Brilantně napsané. Řadím mezi své top autory.

ddkk
02.12.2019 5 z 5

Knihy "z pitevny a okolí" od Tess Geritssen mne nadchly. Začala jsem tedy od prvního dílu a vůbec nelituju. Autorka umí své příběhy výborně promýšlet, umí vyvážit části týkající se vyšetřovaných zločinů a části ze soukromí obou protagonistek. Děj je napínavý, má spád a řešení překvapí. A navíc - rozsah jejich knih je přiměřený. Série s Jane a Maurou je skvělá, i když trochu temná, zábava. Dávám pět a doporučuji.

Olous1
24.11.2019 5 z 5

Tak tohle byl fakt mazec. Trochu jsem přeskakovala díly. Nakonec jsem si konečně přečetla první díl a musím říct, že tato série je perfektní. Samozřejmě pochvala i paní autorce. Ale pro citlivé jedince nedoporučuji, je to samá krev.

Hugomil
11.11.2019 5 z 5

Tess Gerritsen mě velmi příjemně překvapila. Velmi dobře napsané, lehce a poutavě, bez hluchých míst. Knihu jsem si užil, Tess přidávám ke svým oblíbeným a těším se na další díl.

TaLu
28.10.2019 5 z 5

Konečně jsem se dostala k prvnímu dílu série, která se stala mou oblíbenou, i když jsem neměla možnost číst knihy tak, jak jdou za sebou. Takže jsem se opravdu těšila, jak to všechno začalo. A musím napsat, že to bylo nervy drásající dobrodružství. Způsob provedení série vražd mi opět připomněl, že u thrillerů si odpočinu díky tomu, že jde o spisovatelovu tvůrčí představivost. Přesto jsem se tentokráte neubránila myšlence, co vše je člověk schopen udělat člověku i ve skutečném světě.
Napětí od první do poslední kapitoly. Velmi zdařilé uvedení postav na scénu. Docela jsem se o ně bála, a to znám některé další díly !

danielavachova
19.10.2019 5 z 5

Opět jsem četla jefním dechem.

Marryzlis
21.09.2019 3 z 5

Ale jo, proč ne. Taková celkem příjemná oddychovka.

Aivlis
29.08.2019 5 z 5

Za mňa jedna z najlepších detektíviek. Rozčítanú knihu som večer odložila a nejak som nemohla zaspať. Pri každom zvuku som sa strhla a pleštila oči do tmy jak búdkový slimák. Nedalo sa nič robiť, zažla som svetlo a musela som dočítať. A od tej chvíle ide táto moja knižka z ruky do ruky...

Sacinka
28.08.2019 5 z 5

prostě BAVILO !!!

petraj30
07.08.2019 5 z 5

Od této knihy jsem se nemohla odtrhnout, byla to naprostá bomba - Strašně ráda srovnávám detektivky, ale tohle byl top. Jo Nesbo s alkoholikem Harry Holem nesahá Tess ani po paty. Dokonalé

Simstr
23.04.2019 5 z 5

Kniha se výborně četla, opravdu musím doporučit. Nemohla jsem odložit. Frčelo to :-)