Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka

Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135637/ak-si-slavek-nacaroval-duboveho-muzicka-135637.jpg 4 91 26

Víte, kdo se ukrývá ve větvích dubu? Když si Slávek jednoho dne psal domácí úkol pod dubem, ze stromu mu přímo do sešitu spadl malý žalud. Ale ne ledajaký, vyklubal se z něho totiž dubový mužíček. Myslíte si, že Slávka potkalo velké štěstí? Kdepak! Dubový mužíček vnesl Slávkovi a jeho kamarádce Jiřce do života spoustu zmatků a trampot. Jak veselé dobrodružství skončí, když na pomoc přispěchají kocour Uhlík a pes Princ?... celý text

M-arta
13.12.2017 5 z 5

Krásná vzpomínka na dětsvtví. Knížka kupodivu nijak nezastarala, jak tady někdo pobrukoval - i nejmladšímu čtenáři v naší rodině se líbí tak, že se jí v tom správném věku také pročetl jedním dechem.

stepa7
10.01.2015 5 z 5

Moc hezká knížka s pěknými ilustracemi.

tyzik.cejka
20.04.2013 1 z 5

to už lidi je staré a tím to ztratilo i to kouzlo které vtom dříve možná bylo ale je to tak pro dnešní děti které se chystají číst staré nudné

maryzka
17.09.2012 3 z 5

Byla to oblíbená kniha mého dětství.

maryzka
25.05.2012 3 z 5

oblíbená kniha, když člověk nechěl psát ukoly

WEIL
18.08.2011 3 z 5

Když umí Slávek čarovat, tak by hloupý byl kdyby si tím něco pro sebe užitečného nenačaroval.