Jak kouzlo do houslí vklouzlo

Jak kouzlo do houslí vklouzlo https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485518/bmid_jak-kouzlo-do-housli-vklouzlo-2IP-485518.jpg 4 11 3

Pohádka o tajemném kouzlu, které proniká hluboko do lidské duše, rozezní tóny našeho srdce a léčí všechna hoře. O kouzlu zvaném hudba. František jeho sílu objevil už jako malý chlapec, kdy poprvé uslyšel líbezné houslové tóny.

Luciluc
09.05.2023 5 z 5

"Hudba, která je hrána srdcem, celou duší, má kouzelnou moc neustále. I dnes i právě teď."
Knížka čtená dceři. Sama si ji vybrala v knihovně. Název knihy je hezky libozvučný a ilustrace v ní jsou nádherné. Líbil se mi i obrázek, na kterém jsou popsány jednotlivé části houslí, čtenář se může něco i přiučit. :) Tradičně netradiční příběh, kde hlavním motivem je láska k hudbě, propojený se světem skřítků. Moc se nám to líbilo, doporučuji.

Monida
30.12.2022 5 z 5

Kniha mě mile překvapila. Děj je zajímavý a poutavý, není tuctový. Jediné mínus k ději je nedostatečné zapojení houslaře a skřítky, ať je to víc pohádkové. Jinak hlavni myšlenka se mi moc líbí, ilustrace Bergmannové jsou jedinečné, kouzelné a nádherné!

MilackovaN
25.01.2022 4 z 5

Hezký příběh o tom, jak vzniká kouzlo v houslích. Také přináší ponaučení o tom, proč se nevyplácí být závistivý.