Jak je důležité míti Filipa

Lehkovážná komedie pro vážné lidi.

https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80018/big_jak-je-dulezite-miti-filipa-uK7-80018.png 4.51446
Literatura světová, Divadelní hry

Vydáno: , Artur

The Importance of Being Earnest, 1895

Kniha Jak je důležité míti Filipa

Venda32

Krátké, svižně, zábavné. S každou další stránkou jsem se těšil s čím přijde stránka následující. Zápletka gradovala a konec by čekal nebo hádal jen asi málokdo.
Při čtení je důležité mít klid a vnímat. Texty a slovní přestřelky jsou naprosto báječné.

Dámaskloboukem

Veselé, krátké, výstižné až mírně poťouchlé.
Přečtení mě přivedlo na nápad, sehnat po dlouhé době lístky do divadla. Třeba zrovna na takovouto bunburiadu.

alishek

Naprosto úžasná knížka, ke které se ráda vracím, odlehčené čtení, inteligentní dialogy, vtipná zápletka, co více si přát.

Karoley

Tak tohle mě fakt bavilo! Kdysi jsem viděla film a šla bych na to s chutí i do divadla. Boží záležitost!

LADY BRACKNELLOVÁ: Kouříte?
JACK: Inu … ano, musím přiznat, že kouřím.
LADY BRACKNELLOVÁ: To slyším ráda. Muž má mít stále nějaké zaměstnání. Beztak je v Londýně příliš mnoho zahalečů.

Teseme
14.11.2021

Skvělá konverzačka, jen málokterá kniha tak rychle a skvěle plyne. Moc se mi líbí.

lenochod037
13.10.2021

Wow, skvělá kniha. Čte se dobře, svižně, nutí vás to nepřestávat číst.
Oblíbila jsem si i hlavní postavy, zápletka byla taky fajn,.. knížka mě opravdu překvapila, určitě se k ní někdy vrátím.
Dávám 5/5

Darinka03
03.10.2021

Úžasná kniha, při čtení jsem se opravdu bavila :D.
Čte se svižně, za dvě hodinky jsem měla přečteno ;).

misatrix
11.09.2021

Pribeh je prijemne svezi, děj pěkně plyne a nez se nadejete, je konec. Pri cteni jsem se bavila, jedinou "vytkou" je vztah Cecilie (nejsem fanouskem lasky na prvni pohled).