Jak hacknout zlomené srdce

Jak hacknout zlomené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456123/bmid_jak-hacknout-zlomene-srdce-wvs-456123.jpg 3 249 67

Mel Stricklandová se přes den trápí na helpdesku ve firmě pro start-upy. Její práce je pomáhat namyšleným programátorům, co si nedokážou spravit ani vlastní počítač a přitom mají vymýšlet geniální nové podnikatelské záměry. Po večerech chodí Mel na pochybná rande domluvená přes seznamkovou aplikaci Fluttr. Jedna schůzka je horší než druhá, a když jí zase jednou přijde místo normální zprávy fotka pánského přirození, rupnou jí nervy. Sama je výborná programátorka, a tak vytvoří vlastní aplikaci, kam můžou ženy psát recenze na muže, co se neumí chovat. Jmenuje se JerkAlert a okamžitě se rozšíří po celém internetu. A Mel má najednou plné ruce práce. Aby toho nebylo málo, její skoro přítel, Alex Hernandez (jediný z jejích kolegů, co není úplný kretén) nemá ani tušení, že populární aplikaci vymyslela ona. Melanie je postavena před těžké rozhodnutí, které jí buď zničí kariéru, vztah a přátelství kolem, nebo jí navždycky změní život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

How to Hack a Heartbreak , 2019

veverrka11
24.01.2021 3 z 5

taková příjemná oddechovka, kterou jsem přečetla po večer během učení se na zkoušku. Od knihy jsem si nic neslibovala a tak jsem byla příjemně překvapená. V druhé polovině knížky mi už ale chování Mel přišlo hodně podivné...

Ronnie68
24.01.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem nějakým způsobem našla na internetu a nějak jsem si od ní tolik neslibovala ... Ale udělala na mě dojem ... Příběh mě zaujal už od začátku ... Bylo to skoro jako z reálného světa se šťastným koncem ... Úplně jsem to hltala ...

nela3812
15.01.2021 3 z 5

Příběh je opravdová oddechovka. Nečekala jsem velký zamilovaný příběh, co téměř neodpovídá reálnému životu. Naopak více než romantický příběh je v knize popsán současný stav seznamování na internetu a samotný vliv internetu do našich životů. Tento "vedlejší" příběh má čtenářům více co říct a opravdu odpovídá reálným zážitkům.

Doporučuji knížku jako oddechové čtení, které se příliš nevzdaluje reálnému životu. Příběh vás nenutí hloubat nad hlavní myšlenkou a příjemným způsobem podává realitu dnešního života.

petusska01
08.01.2021 2 z 5

Popravde som sklamaná. Naozaj sa z toho príbehu dalo vytrieskat viac. Mam dojem ze ani Mel ani Alex neprejavili štipku osobnosti, dokonca tie kamošky sa mi páčili viac. Samozrejme Mel bola šikovná, ale ozaj protivná, nezaujímavá a Alex tak isto. Dokonca mi to neprišlo ani romantické. Nebolo to úplne príšerne ale také nemastne neslane.

Hakate
07.01.2021 3 z 5

Takové oddechové čtení, kdy člověk nechce přemýšlet a má chuť přečíst si něco, co dopadne dobře.
Základní příběh o lásce, přátelství, boji za spravedlnost, pracovním nástraham. A o tom, že když se něco pos***, člověk se nesmí zavrtat do písku a jít si za svém, zasazený do aktuální doby plné internetu a s a seznamování na internetu.

studentice
02.01.2021 2 z 5

Pro mě průměrná červená knihovna..

Pettinka
01.01.2021 3 z 5

Takova klasicka romantarna. Na odreagovani fajn :) ctivy, sympaticky. To zas jo.

bigben
28.12.2020 3 z 5

Oddechové čtení na svátky, se spoustou věcí naprostý souhlas...jen ten sladký konec na závěr...

dawson321
27.12.2020 4 z 5

Musím se přiznat, že jsem se u knížky dost bavil, i když je psána spíše pro ženy. Obecně mě téma seznamování na internetu a přes aplikace baví a líbilo se mi i prostředí start-upů. Příběh obsahuje vše, co správná oddechová komediálně laděná kniha má obsahovat - zradu, lásku, úspěchy... Rozhodně doporučuji k přečtení.

alzbeta4340
23.12.2020 3 z 5

Jednoduchý romantický příběh. Bude se líbit spíše mladším čtenářkám, které zajímá seznamování a randění přes internet.

jana9347
16.12.2020 3 z 5

Oddechové čtení

Knihomolka97
16.12.2020 3 z 5

Potřebovala jsem něco pohodového a přesně tento účel kniha splnila. Velmi příjemná oddechovka. :)
Romantická linka pěkná, Alex byl velký sympaťák. ❤
Trošku mi ale vadilo, že skoro celou dobu z příběhu vyplývalo, že špatní jsou POUZE muži. Neříkám, někteří byli opravdu svině (tento výraz jsem použila oprávněně), ale prostě ne všichni. Mel mi v tomhle přišla strašně naivní. Jako kdyby ženy nic takového nikdy neudělaly.
A ten konec mi přišel takový urychlený.
Každopádně ale ve výsledku převládá spokojenost, přečteno jsem měla za pár hodinek. Na 4⭐ to asi není, takže dávám 3,5⭐.

EvikU.
14.12.2020 3 z 5

Kniha byla celkem v pohodě. Konec už mě vyloženě bavil. Taková oddychovka. A pravda o internetu. Je to mor mnohdy ty sociální sítě. Mají své plus i mínus.

Nšo-či
01.12.2020 5 z 5

Kniha vystihuje dnešní dobu.

ivetapl
28.11.2020 3 z 5

Jako odpočinkové čtení asi jo. Ale knížka mě nějak nevzala...čte se lehce, ale něco mi tam chybělo...znovu určitě číst nebudu..

pogmanka
26.11.2020 3 z 5

Příběh se četl lehce, na oddech bez přemýšlení ideální. Přesto místy mi přišel, až příliš jednoduchý. Nejspíš jsem už úplně nebyla cílovka. Každopádně i tak jsem si příběh užila.

Louisareading
21.11.2020 5 z 5

Knížka se mi líbila, je to taková s lehkostí napsaná oddychovka, a takové já mám nejradši.

anej
18.11.2020 3 z 5

Fajn oddechová knížka, kterou jsem po delší době přečetla za večer. Měla jsem trochu čtecí krizi, do ničeho jsem se nemohla pořádně začíst a toto mi pomohlo zase nakopnout. Jednoduché, čtivé, člověk nemusí moc přemýšlet. Hezký příběh :-)

biairicia
17.11.2020 3 z 5

Taková ta oddechová knížka na podzimní večery. Ač to určitě není vrchol literatury, tak se četla sama a neurazila. Člověk nad tím nemusí nijak zvlášť přemýšlet. Použila jsem ji jako pauzu mezi Carterovkami (mistrovské thrillery) a účel splnila.

Ella161
07.11.2020 3 z 5

Tenhle příběh jsem si přečetla, protože knihy dobrovský nabízeli e-knihu zdarma. Byla jsem fakt zoufalá a neměla co číst, takže tohle se mi strašně hodilo. Už dřív jsem po knize pokukovala, protože se mi fakt líbí ta obálka! Nicméně anotace mě zas až tolik nenadchla. Když, ale byla zdarma, tak jsem tomu dala šanci. A určitě toho nelituji. Jasně. Nebyla to nejlepší kniha, kterou jsem četla. Ale na oddech je dobrá. Líbila se mi Mel a její síla. To, co se děje v knize, se děje i v normálním životě. No vážně. I já jsem zažila, že mi kluk z ničeho nic poslal svého ptáka, aniž bych o to měla zájem. Zažila jsem samé sexistické poznámky na moje poprsí, pískání a neustálé zíraní. Ze začátku jsem se tomu jen smála a mávla nad tím rukou. Jenže, čím častěji se to stává, tím víc mě to štve. Mel tady “bojuje” za tzv. právo žen? Nevím, jak to úplně nazvat. Každopádně se mi její nápad neskutečně líbil! Jsem ráda, že jí to vyšlo. Měla úžasné kamarádky, které v ní věřily a vždycky jí ve všem podporovaly. Teď k Alexovi. Hm. Ta romantická linka bylo spíše takové zpestření. Nějak moc se jejich vztah neřešil. Mel byla paranoidní, ale upřímně? Já bych taky byla. Alex mi prostě sympatický nebyl. Jasně. Byl hodný, upřímný a další věci, ale nepřišel mi opravdový. Avšak jejich vztah se jim moc přála. Závěr je takový, že jsem ráda za přečtení knihy, ale už si jí nejspíš nepřečtu. Bylo to něco nového, originálního a za to má ode mě autorka plus. Také byl příběh vtipný a čtivý. Prostě na víkend ideál.