Já a ty, navždy

Já a ty, navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482776/bmid_ja-a-ty-navzdy-zpt-482776.jpeg 4 425 126

Všechno to začalo v rozbitém výtahu. A také jedním milostným dopisem... Spisovatelka Becca Thorneová potřebuje nápad – a to rychle! Má sice na kontě úspěšný bestseller, ale teď se blíží termín, kdy má odevzdat druhou knihu. Becca má strach, že přijde o kariéru, na které jí tolik záleží. Jenže osud s ní má jiné plány a Becca málem zahyne se dvěma dalšími ženami v rozbitém výtahu. I když se z něj vynoří celá, o její milované staré kabelce se to říct nedá a Becca zjistí, že inspiraci si nosila celou tu dobu s sebou. V roztržené podšívce kabelky totiž objeví štos nádherných milostných dopisů. Becca je sice nenapsala, ale nemůže ta romantická slova dostat z hlavy a cítí nutkání vypátrat, kdo je jejich autorem. Možná na ni však čeká víc než jen románek z dávných časů… Možná dostane šanci prožít svůj vlastní milostný příběh a vydat se na cestu, kterou pro ni osud zamýšlel. Nenechte si ujít ani další knihy Jo Watson, při nichž se budete smát nahlas: Mám tě ráda, nemám tě ráda, S láskou tě nenávidím, Svatba naoko nebo Hořící měsíc.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

You, Me, Forever , 2019

Kory98
11.05.2023 4 z 5

V první polovině knihy jsem myslela, že přestanu číst, což jsem ještě nikdy neudělala. Hlavní hrdinka mi lezla na nervy a těch náhod mi tam připadalo tolik, že to snad na jednu knihu ani není možné. Ale prokousala jsem se dál a tam si u mě kniha pošramocené hodnocení trochu opravila. Jinak téma příběhu velice pěkné, které zaujme. Nerada srovnávám, ale tady si nemůžu pomoct, více se mi líbilo S láskou Tě nenávidím. Ale určitě autorku nezavrhuji a časem se pustím i do dalších knížek.

NicolD.
23.04.2023 5 z 5

Tato knížka mě doslova donutila tuto recenzi napsat. Jak mě ta Becca rozčilovala! První půlka knížky mi lezla vyloženě nanervy, kdy jsem si pořád jen říkala, že za tím ale musí být něco víc. A opravdu, vývoj hlavní postavy byl nakonec krásně zpracovaný, a o to spíš pak celý příběh, kdy jsem druhou půlku dočítala se zatajeným dechem na jeden zátah a několikrát se slzami v oku. Krásná knížka!

Šárka88
24.03.2023 5 z 5

Tohle bylo úžasné, tuto knížku jsem měla v knihovně hodně dlouho a už jednou jsem ji vzala do ruky a začala číst. Absolutně mě to nebavilo a nechápu teď proč vlastně? Vždyť ta knížka je super, hodně jsem se pobavila nad výmysly, které Becca předvedla. Tato knížka od této spisovatelky je první, kterou jsem přečetla a ostatní, ač mají nízké hodnocení určitě přečtu taky.
Je zvláštní, jak na některé knížky člověk musí dozrávat později a zjistíte tu chybu, že jste ji nevzaly do ruky dříve. Trochu mi tento děj připomíná knihu ,, Dopisy, které nikdo nečetl,, ale trochu jinak. Mohu jen doporučit, krásný pohádkový příběh.

Jeanine8
27.02.2023 5 z 5

První kniha od této autorky, kterou jsem četla a rozhodně nebude poslední. Občas jsem se opravdu nasmála, vtipné dialogy i situace, jiskření, romantika….Na dovolenou či dlouhé večery je tato kniha jako stvořená…Pátou hvězdu dávám za ty kočky.

Kskaja
12.02.2023 3 z 5

Trochu přehnaný humor, ale věřím, že pobaví. Oddechové čtení.

Adllen
26.01.2023 4 z 5

Ze začátku mě příliš nezaujala, až se příběh rozvinul, vtáhla mě do děje, krásný příběh.

Terka18
22.01.2023 5 z 5

Příběh se mi líbil, nic náročného, spíše odpočinkové, romantické a vtipné dílo. Zasmála jsem se protože hlavní hrdinka se dostávala do takových situacích, že to jinak nešlo, Byla správně "praštěná" a to bylo super. Ale láska, která byla v příběhu popsána byla naprosto dokonalá a srdcervoucí. Slza samozřejmě ukápla.

Jahoda
31.12.2022 3 z 5

Moje dojmy z této knihy jsou rozpačité. První polovina knihy mě příliš nebavila, některé pasáže jsem jen rychle pročetla, pořádně se mi podařilo sžít se s hrdiny až v druhé půlce. Tu už jsem si užívala a hltala, jak příběh Beccy a Mika, respektive i E+A pokračuje. I přes ohrané téma dopisů dvou milenců jejichž lásce osud nepřál byla tato kniha ozvláštněna právě příběhem Beccy, takže byla něčím jiná. Příjemná oddechovka s krásným vyznáním lásky skrze dopisy.

LucieDufy
27.12.2022 5 z 5

Tahle kniha byla úžasná. Tolik emocí, co dokázala ve mě vyvolat. Čtivá, vtipná - občas jsem se smála opravdu nahlas ale i hluboká. Slza ukapla. Hrdinka byla střeštěná a ulhana, ale vůbec mi to nevadilo, patřilo to k ni. Příběh minulosti i přítomnosti byl úžasný. Doporučuji na plne čáře. Jednou se ke knize rada vrátím.

MartiSim
08.12.2022 5 z 5

Knihu jsem si vybrala v rámci výzvy. A moc se mi líbila. Úplně me pohltila

Zelený.úval
29.11.2022 2 z 5

Myšlenka objevováni dávného příběhu byla fajn. Bohužel ji ale pokazila hlavní postava Becca, jak si neustále něco nesmyslného vymýšlela. Bez toho by mohla být kniha tak o půlku kratší a mnohem lepší.

pohoda58
20.11.2022 3 z 5

Příjemná oddechovka na víkend.

rumova_kulicka
16.11.2022 4 z 5

Na tuto autorku jsem narazila díky čtenářské výzvě, jinak by mě asi minula. A to by byla škoda. Opět jsem se bavila, autorka umí skvěle vykreslit absurdní a komické situace stejně dobře, jako chytnout za srdce a že tentokrát to byl fakt doják. V první půlce byla hlavní hrdinka sice dost na pěst, ale celkově knihu hodnotím kladně a doporučuji jako oddychovku.

alzbeta2843
13.11.2022 5 z 5

Opäť trhlá hlavná hrdinka, opäť veľmi zábavná dvojka, opäť veľmi milá kniha. Trnula som celý čas ako to s listami bude a dopadne a zahrialo ma u srdiečka samozrejme. Jo Watson si pripisujem medzi moje obľúbené autorky.

Michelleee
08.11.2022 3 z 5

Kniha má zajímavý příběh s milostnými dopisy. Příjemná oddechovka. Jen mě štvalo, jak si hlavní hrdinka zbytečně vymýšlí a pak se do toho zamotává. Znovu číst nebudu.

Veronika_mad
08.11.2022 4 z 5

(SPOILER) Na tuto knihu jsem přišla díky čtenářské výzvě a musím uznat, že je skvělá! ALE v první půlce hlavní hrdinka lže bezdůvodně úplně všem a ve všem a dělá opravdu kraviny. To mě dost vytáčelo, proto jedna hvězda dolů. Četla jsem a říkala jsem si "Bože prooooč! Proč se chová jako blbka?". Těšila jsem se, až se to provalí. Od toho momentu už jsem neměla sto chutí knihu odložit, ale naopak dočíst. Příběh byl velmi poutavý a emotivní. Slzička ukápla.

Aranel15
21.10.2022 3 z 5

První část knihy za moc nestojí. Neustále jsem si říkala, proč prostě hlavní hrdinka neřekne pravdu a pořád něco vymýšlí. Když se do pátrání po minulosti zapojí i Mike, je kniha o dost lepší.

klarka009
11.10.2022 5 z 5

Toto je má druhá přečtená kniha od Jo Watson a já jsem z této spisovatelky stále více nadšená . Je to kniha plná humoru, lásky, trapných situací, ale i slov k zamyšlení.
Velmi mi sedl autorčin styl psaní, stránky mi ubíhaly jedna po druhé a já jsem se častokrát při čtení smála. Becca se dokázala dostat do situací, které by mě v životě nenapadly :D a dříve konala než přemýšlela, takže o vtipné situace v této knize opravdu není nouze :)
Při čtení milostných dopisů jsem byla naopak zase dojatá, protože byly opravdu krásné :)
Moc mě bavilo s Beccou rozplétat příběh Abeho a Edith. Tyto návraty do minulosti v knížkách mám hrozně ráda.
Chemie mezi Beccou a Mikem byla také úplně úžasná. Já jsem z té knížky nadšená a pokud hledáte krásný odpočinkový příběh u kterého se zasmějete a možná vám ukápne i slza, tak tohle bude pro vás to pravé :)

marcela3655
05.10.2022 5 z 5

Čtenařská výzva.... Kniha mě opravdu bavila, smála jsem se , bavila se... přemýšlela. Moc doporučuji.... Přečteno mžikem až mě bylo líto že je konec..Moooooc se mě líbila .... Jsem nadšená

anej
05.10.2022 4 z 5

První kniha od této autorky v rámci letošní čtenářské výzvy. Vtipně, dobře, čtivě napsáno. Až jsem kolikrát musela zavřít oči v situacích, do kterých se Becca dostávala. Bavila mě forma, kdy se prolínal příběh s formátem dopisů. Určitě si přečtu i další autorčiny knihy. Zařadila bych ji mezi příjemné a oddechové čtení.