Já a ty, navždy

Já a ty, navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482776/bmid_ja-a-ty-navzdy-zpt-482776.jpeg 4 425 126

Všechno to začalo v rozbitém výtahu. A také jedním milostným dopisem... Spisovatelka Becca Thorneová potřebuje nápad – a to rychle! Má sice na kontě úspěšný bestseller, ale teď se blíží termín, kdy má odevzdat druhou knihu. Becca má strach, že přijde o kariéru, na které jí tolik záleží. Jenže osud s ní má jiné plány a Becca málem zahyne se dvěma dalšími ženami v rozbitém výtahu. I když se z něj vynoří celá, o její milované staré kabelce se to říct nedá a Becca zjistí, že inspiraci si nosila celou tu dobu s sebou. V roztržené podšívce kabelky totiž objeví štos nádherných milostných dopisů. Becca je sice nenapsala, ale nemůže ta romantická slova dostat z hlavy a cítí nutkání vypátrat, kdo je jejich autorem. Možná na ni však čeká víc než jen románek z dávných časů… Možná dostane šanci prožít svůj vlastní milostný příběh a vydat se na cestu, kterou pro ni osud zamýšlel. Nenechte si ujít ani další knihy Jo Watson, při nichž se budete smát nahlas: Mám tě ráda, nemám tě ráda, S láskou tě nenávidím, Svatba naoko nebo Hořící měsíc.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

You, Me, Forever , 2019

Petriii
10.03.2022 5 z 5

Hrozně dlouho jsem přečtení téhle knížky oddalovala. Anotace mě moc nezaujala, tak jsem si dávala na čas. A ten konečně přišel! A jsem hrozně nadšená. Nevěděla jsem do čeho jdu a byla jsem velmi mile překvapená, kde a jak se příběh odvíjel. Hlavní hrdinka byla neuvěřitelně střelená, díky jejím ukvapeným rozhodnutím se jí smůla lepila na paty. Ale ještě že ji chránil naprosto úžasný pan policista. Příběh byl zasazený na dokonalém maloměstě, byla jsem schopná se tam přenést a to, po čem pátrali bylo tak krásné a smutné. Často mě z toho bolelo u srdce.
Kniha se Jo moc povedla, jsem ráda že jsem si na ni ten čas a chuť přece jen našla ️

eliska2126
08.03.2022 5 z 5

Na knihy této autorky jsem narazila asi před dvěma lety jen tak náhodou. Nikdy jsem o ní neslyšela, ale zkusila jsem a díky tomu mám autorku teď mezi svými knižními stálicemi. Po jejích knihách sahám vždy, když si chci odpočinout a nic jiného než krásný romantický příběh od toho nečekám. A ani Já a ty, navždy mě nezklamalo. ️
Tentokrát sledujeme spisovatelku Beccu, která po úspěšném bestselleru neví, co by napsala. Jak je u Jo zvykem, i Becca je strašný poděs. Je šílená a je ochotna pro novou knihu udělat cokoliv, díky čemuž se dostává kolikrát do vtipných situací.
No a pak tu máme Mikea. Už od začátku je jasné, že ti dva skončí spolu. Mike je přesně prototyp chlapa, kterého si každá žena přeje mít. Je starostlivý, hodný, čestný a dobře vypadá. Taky je to policista, takže kdo má slabost i pro uniformy, tak tady je to jasný .

Kniha se čte opravdu dobře, autorka dokáže každé postavě vdechnout život a to samé městečku, ve kterém se děj odehrává. Všechna místa mají takovou zvláštní hezkou a útulnou atmosféru. Nápad mi přijde originální. Vepsat příběh do příběhu pomocí dopisů bylo zajímavé. Užívala jsem si jak příběh Becci a Mikea, tak E a A z dopisů.

Za mě krásný romantický příběh, u kterého si nejen odpočinete, ale i se zasmějete. A kdo ještě nečetla Jo Watson, tak to koukejte honem rychle napravit!

Maky1505
05.03.2022 5 z 5

Nádherný dojemný příběh, kdo věří na lásku a osud určitě knížku doporučuji přečíst ️

mia.com
01.03.2022 4 z 5

K autorce jsem se dostala diky ctenarske vyzve. Z africkych autoru to byly snad jedine oddechovky, co jsem nasla a sveho vyberu nelituji, urcite zkusim i dalsi autorciny knihy. Je to typicka romantarna, ale hodne jsem se pobavila, libilo se mi kosate vypraveni, myslenkove pochody hlavni hrdinky a vubec jeji charakter. Mam rada postavy, co nejdriv mluvi a konaji a pak az premysli, protoze jsou z toho vtipne situace. Pribeh je postaveny na "osudovych nahodach", ale vsechny postavy a cele dobrodruzo me bavilo.

Julinka679
26.02.2022 5 z 5

Další skvělá knížka od mé oblíbené autorky!
Tady není co dodat, je to romantické, dojemné, hlavní hrdinka dřív mluví než myslí a tím se dostává do trapných a někdy až nepříjemných situací, což je většinu času hodně vtipné.
Dopisy, které nalezne ve své kabelce jsou naprosto dojemné, nádherné a mrzí mě, že lásce těchto dvou lidí nebylo přáno. I když je kniha romantická tak jedna její část/linka končí hořkosladce... ale nemůžeme mít všechno.

Hodnotím 5* a naprosto doporučuji! :-)

WaN635
22.02.2022 5 z 5

Původně jsem knihu začala číst hlavně proto, že se mi hodila do výzvy, ALE ...
Kniha byla naprosto úžasná, nemohla jsem ji odložit ani na chvilku. Příběh byl opravdu nádherný, ze srdce jsem se u něj zasmála a upřímně jsem se u něj dojala, tak, až mi tekly slzy.
Doporučuji všem, co rádi příběhy ze života :)

zuzka5372
19.02.2022 5 z 5

Bože to bylo jedním slovem nádherné. Často jsem se u knihy smála a ke konci se neubránila slzám. Přidávám ke svým oblíbeným knihám. Dostane čestné místo v mé knihovně.

Njangu
18.02.2022 5 z 5

Krásný příběh, začátek tak do 70 stránky se trošku táhl, ale doporučuji vydržet. Pak se příběh rozjede a je to úžasný, milý a veselý příběh. Několikrát jsem se i zasmála. Brzy si určitě přečtu i ty dvě poslední, co mě od této autorky chybí přečíst.

prcekp6
13.02.2022 5 z 5

Byl to úžasný příběh, několikrát jsem brečela a po dočtení jsem se jen usmívala.

cherubinka
12.02.2022 4 z 5

Několikátá kniha od autorky v krátkém časovém úseku (to je tak, když si oblíbíte autora a musíte od něj přečíst vše a Čtenářská výzva 2022 téhle autorce hodně pomohla). Takže mě začátek už nebavil. Zase šílené situace nesebevedome hlavní hrdinky, rozvleklé věty... Ale pak to dostalo spád a opět to byla vtipná oddychovka, která se přečetla sama za jedno odpoledne. Už mi chybí jen jedna kniha od autorky, tak jsem zvědavá i na tu.

Klárka30
08.02.2022 5 z 5

Já a ty navždy- Jo Watson
Vyhrála jsem ji v soutěži
za mě 5 z 5*
Mě osobně to začalo bavit od 86 strany a drželo mě to až do konce nemohla jsem ji odložit vřele doporučuji je pravda že vše co vychází pod značkou Red je super jen se mi to potvrzuje. Pro ty, kteří májí rádi romantické příběhy určitě do toho a zároveň si splníte #ctenářskouvýzvu2022.
Od autorky jsem četla pouze tuto zatím

petulkapeta
04.02.2022 5 z 5

„Spřízněné duše se vždycky potkají za zvláštních a osudových okolností. Jako když máš rande naslepo a ten druhý nedorazí, nebo když se spolu za seknete ve výtahu, nebo když najdeš ztraceného psa toho druhého, nebo když omylem pošleš e-mail na špatnou adresu, a jakmile si s tím člověkem začneš psát, uvědomíš si, že je to tvoje spřízněná duše."

Tolik bolesti jen kvůli tomu, že nesdílíme stejná přesvědčení, nemáme stejnou barvu kůže nebo stejnou sexualitu... Přitom jsme pod tím vším jen shlukem masa, krve a kostí. Důležité části na šeho těla drží pohromadě díky svalům a šlachám, plíce na bírají kyslík, srdce pumpují tutéž lepkavou tekutinu stejným směrem, všichni máme ruce, nohy, uši a oči...

Úžasná kniha,byla vtipna,romantická,kapku detektivky nechybělo..prostě takova jako příběh Beccy

pip11
02.02.2022 5 z 5

Příběh je humorný ale zároveň smutně dojemný, díky tajným dopisům z minulosti. Jako vždy se mi kniha Jo Watson moc příjemně četla. Hodně vtipu, ale tentokrát i dojetí. Těším se, až vyjde další kniha.

Tesset
31.01.2022 5 z 5

První kniha od této autorky a hned mě nalákala na další. Tenhle příběh prostě neměl chybu. Becca trošku šílená, ale pořád tak nějak uvěřitelně. Mikea si musí každý zamilovat a stejně tak i městečko Willow Bay a jeho obyvatele. A mimochodem, v tamním čtenářském klubu musí být fakt sranda, k nim bych se i přidala :)

Kešu1981
30.01.2022 4 z 5

Bláznivé městečko plné koček, dinosauřího porna a eko šílenců...miluju knihy u kterých se i zasměju :o)

wendulka321
29.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Ze začátku jsem měla problém s hlavní hrdinkou, kdyby na to nešla od začátku cestou lží tak by mi byla sympatičtější. Ale ve výsledku jo příjemná oddechovka :) A navíc další položka čtenářské výzvy splněna :)

Myška43
29.01.2022 5 z 5

,, Láska přichází, když to nejmíň čekáš a navíc tím nejpodivnějším způsobem. "

Tuhle autorku jsem si opravdu moc oblíbila. Její knihy potřebujete číst, aby jste na chvíli unikli od reality. Ano, jsou to takové pohádky pro ženy, u kterých se dost pobavíte, zasníte, vyvolají ve vás spoustu emocí a myšlenek. Když čtěte mezi řádky, zjistíte, že tam najdete tolik okamžiků z reálného života, které může prožít kdokoliv z nás.
A proto tak ráda čtu její příběhy. Každý z nich, který jsem měla možnost přečíst, je originálem. Jsou nápadité, neotřelé a rozhodně se u nich nebudete nudit.
Takže, kdo má rád romantiku, chce se zasmát a poplakat si, tak do toho. Neřešte, zda je to možné, nebo není. Odložte logiku do šuplíku a jen relaxujte. Za mě mohu jen doporučit.

,, Konečně jsem zjistila, kam patřím. Našla jsem svůj kmen. Svou rodinu. Svůj domov, místo, které jsem po celý život hledala. A myslím, že jsem našla i samu sebe. "

MarKy95
26.01.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, čtivá a vtipná.

Pája699
24.01.2022 5 z 5

(SPOILER) Vtipný, bláznivý příběh Becci a Mike mě bavil. Becci byla správně střelená a Mike sympatický. Jako zajímavá vesnička, o tom žádná…tam co se všechno nedělo :-D Příběh Mikeovi babičky mě vzal za srdce. Pátrání po dopisech a co všechno a přesně se stalo před x lety mě bavilo daleko více. Tohle pátrání mělo něco do sebe…až na ty těžko uvěřitelné náhody. Opravdu dojemný příběh. Celá kniha určitě stojí za přečtení, spisovatelka mě nezklamala.

cukrovka
23.01.2022 4 z 5

Pro mě to byla první knížka od této autorky a vůbec nejsem zklamaná. Čtivá humorná romantika, jen mi hlavní hrdinka trošku vadila. V některých situacích mi přišlo zbytečné její lhaní, myslím si, že upřímností by dosáhla více věcí a snadněji. Ale zase by bylo méně humorných situací, takže asi to tak mělo být.
Určitě si ještě něco od autorky přečtu.