Já a pan Jones

Já a pan Jones https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258666/bmid_ja-a-pan-jones-258666.jpg 4 205 60

Je pro mě pan Jones opravdu pan Pravý? Tuto otázku si kladou tři různé ženy. Každá z nich totiž miluje jednoho ze tří bratrů Jonesových… Izzy je rozhodnuta udělat za dosavadním nevydařeným životem tlustou čáru a začít znovu. Ovšem s Charliem Jonesem to nebude snadné, protože je sice okouzlující, ale také nepříliš spolehlivý. A flirt je jeho druhá přirozenost. Alicia je už roky šťastně provdaná za oddaného Hugha. V koutku duše ale ví, že jí chybí alespoň špetka nevázanosti, spontánnosti, zkrátka prosté radosti. A pak jí to dojde - nejspíše nastal čas, aby si to všechno začala dopřávat. Emmin vztah s Davidem byl dříve plný radosti a romantiky, jenže to už teď neplatí. Od doby, kdy se neúspěšně pokoušejí o dítě, to jde s jejich vztahem z kopce. A právě tehdy vstoupí do Emmina života pokušení... Všechny tři ženy se sejdou v rodinném penzionu Jonesových, nad jehož další budoucností visí velký otazník. Při tomto vynuceném setkání vyjde najevo, že vyjít se členy klanu Jonesových může být těžší, než by si kdo mohl myslet.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Domino

Me and Mr Jones , 2013

KydlochMoris
15.06.2017 5 z 5

Jooo, tak to bylo moc hezký :-)))

Irsaf
01.05.2017 5 z 5

Prima čtení :)

petra5585
26.02.2017 5 z 5

Skvělé, četlo se samo. Krásný příběh. Mám ráda tento typ knih, tzv. "ze života".

Mathiola8
09.02.2017 5 z 5

Výborná kniha, přečetla jsem ji za jednu cestu letadlem. Příjemně mi zpříjemnila let.

cukrovka
20.11.2016 5 z 5

Velmi příjemný román s uvěřitelným příběhem. Vypráví o obyčejných lidech, jejich radostech i starostech běžného života a ukazuje život takový, jaký je. Hlavním motivem je jistě heslo " kde je vůle, tam je cesta", kterým se řídí jedna z hlavních hrdinek.

anavi2009
12.10.2016 3 z 5

Příjemná oddechovka. Na mě trochu předvídatelná a přeslazená, ale nic co by se nedalo zvládnout. Jen ten pověstný britský humor mi trochu chyběl, chvilku to vypadalo spíš na drama. -pozor - spoiler -
Přijde mi, že autorka už to chtěla mít za sebou a ten konec uspěchala, najednou se to během pár stránek všechno uzavřelo a já si připadala jak na růžovém tobogánu jedoucím do Happyendu.

lenka7348
30.09.2016 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, stejně jako Kavárna na pláži od téže autorky. Opět skvěle napsáno, příběh je dojemný a plný zvratů. Konec sice přeslazený, ale aspoň to v člověku probudí pocit, že ne vše je předem ztraceno.

Jaruce
21.07.2016 4 z 5

Byla to dobra oddechovka , ale "Bude to dobrý rok " byla mnohem zábavnější.

Peace
22.05.2016 5 z 5

"Kde je vůle, tam je cesta."

Další výborná kniha od autorky, která se četla sama. Kapitoly často končily otevřeně, takže člověk se chtěl dozvědět, jak to bude dál.. až byl konec :o) Jako oddechovku - která navíc není vůbec hloupá - doporučuji!

ewi
22.05.2016 4 z 5

vela som od tejto knihy necakala, prijemne ma prekvapila, v kategorii "knih pre zeny " patri k tomu lepsiemu ...

janesy
13.05.2016 3 z 5

Já bych tuhle knihu hodnotila stejně, jak Kavárnu na pláži. Jak v té, tak ani v téhle se moc humoru neobjevuje, ale je o životě, strastech a radostech obyč. lidí, s čím se setkáváme všichni.

kanitsuj
29.03.2016 4 z 5

V žánru, do kterého tato knížka spadá, se mi moc líbila. Nemůžu souhlasit s větou na přebalu, že knížka je plná svěžího britského humoru, protože humorná je pomálu a naopak se zabývá spíše vážnými tématy. Řeč může být spíše o britském optimismu:-) Není to žádné komplikované čtení, spíše velmi příjemná oddechová četba, kterou autorka osvěžuje pečlivou psychologií postav a třebaže by někdo mohl říci, že konec je očekávaně ideální, v tomto případě, jako by mi to nevadilo, protože knížka měla čtenáře spíše povzbudit, že i nouzové situace mají překvapivá řešení a že záleží jen na tom, najít ten správný úhel pohledu. Rozhodně se chystám přečíst ještě "Kavárnu na pláži":-)

Eloorka
10.02.2016 4 z 5

knížka se mi líbila, bylo to ale spíše takové oddechové čtení :)

bosorka
03.12.2015 2 z 5

Když Kavárně na pláži jsem dala 3, tady musím ještě o hvězdičku níž. Je to oddechové rychlé čtení, ale nic víc. V Kavárně byl aspoň patrný nadhled, byla vtipná, tady nic moc. Zápletka mi připadala dost vykonstruovaná a to vyústění jednoho z příběhů zcela vycucané z prstu. Happy end se tak nějak v tomto druhu knih očekává, ale čekala bych víc klopýtnutí, než se k němu hrdinky dostanou, tady je vše jasné už od prvopočátku. Ale knížce nelze upřít, že jsem si u ní odpočinula.

Ivuska.09
03.12.2015 3 z 5

Kniha vypráví o každodenních starostech i radostech dospělých lidí, o jejich problémech v manželství, o rodinných vztazích a problémech s láskou či s tchýní. Ukazuje, jak se lidé můžou změnit, zda dokáží všechny své problémy úspěšně vyřešit, co pro to budou muset obětovat. Zkrátka jde o příjemnou odpočinkovou knihu, ve které nechybí humor, napětí a nečekané zvraty. Autorka ukazuje život takový, jaký je.

jasmína
25.10.2015 3 z 5

Kdepak s Kavárnou na pláži se to nedá ani v nejmenším srovnat, trochu zklamání.

bookcase
08.10.2015 5 z 5

Příjemný oddechový román o mezilidských vztazích.

Charmedka
08.10.2015 3 z 5

Hned na začátku knihy jsem si všimla, že je hodně jednoduše napsaná, tak jako nezajímavě. Dialogy jsou nemastné, neslané. Nejsem náročný čtenář, nevadí mi jednodušší knihy, ale tahle mi přišla primitivní až moc. Zajímavý děj měla snad jen Izzy, kapitoly s ní a Charliem mě vážně bavily, naopak Emma a Alicie mě nechytly, po celou dobu knihy stále to samé dokola, jeden a ten samý problém. Líbil se mi konec knihy, malé zvraty, nečekané situace a nostalgický závěr.

Je to škoda, ale kniha mě zklamala, čekala jsem něco lepšího. Nesedl mi styl, nesedly mi postavy a jejich problémy, něco tomu chybělo. Možná větší špetka humoru, bylo to prostě nijaké.

Dousabel
07.10.2015 4 z 5

Stejně jako předchozí Kavárna na pláži - milé, oddechové čtení, se sympatickými postavami a samozřejmě happy endem:)
Moc se mi líbí styl psaní této autorky, trochu mi připomíná knihy Maeve Binchy a určitě si od ní další knihu ráda přečtu.

badanka
04.10.2015 5 z 5