Já a pan Jones

Já a pan Jones https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258666/bmid_ja-a-pan-jones-258666.jpg 4 205 60

Je pro mě pan Jones opravdu pan Pravý? Tuto otázku si kladou tři různé ženy. Každá z nich totiž miluje jednoho ze tří bratrů Jonesových… Izzy je rozhodnuta udělat za dosavadním nevydařeným životem tlustou čáru a začít znovu. Ovšem s Charliem Jonesem to nebude snadné, protože je sice okouzlující, ale také nepříliš spolehlivý. A flirt je jeho druhá přirozenost. Alicia je už roky šťastně provdaná za oddaného Hugha. V koutku duše ale ví, že jí chybí alespoň špetka nevázanosti, spontánnosti, zkrátka prosté radosti. A pak jí to dojde - nejspíše nastal čas, aby si to všechno začala dopřávat. Emmin vztah s Davidem byl dříve plný radosti a romantiky, jenže to už teď neplatí. Od doby, kdy se neúspěšně pokoušejí o dítě, to jde s jejich vztahem z kopce. A právě tehdy vstoupí do Emmina života pokušení... Všechny tři ženy se sejdou v rodinném penzionu Jonesových, nad jehož další budoucností visí velký otazník. Při tomto vynuceném setkání vyjde najevo, že vyjít se členy klanu Jonesových může být těžší, než by si kdo mohl myslet.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Domino

Me and Mr Jones , 2013

Eliot30
22.07.2019 5 z 5

Stoprocentně dobrá kniha. Doporučuji

ivka67
22.06.2019 3 z 5

To pravé letní čtení,taková oddechová prázdninová kniha.

orson
17.06.2019 4 z 5

Občas je potřeba náročnější čtení proložit něčím lehčím a toto je ideální čtení na prázdniny. Lehké, čtivé, pohodové...

mone
07.06.2019 4 z 5

Super oddychovka, jen ten konec na mě byl už až moc velká idylka. Taková pohádka pro velký holky... :)

Anička.pa
04.06.2019 5 z 5

Příjemná kniha, u které jsem si odpočinula :-) Romantický, veselý i chvílemi smutný příběh jedné velké rodinky, u které mi všichni její členové byli velmi sympatičtí. Konec sladký, možná trochu až moc, ale proč ne :-) Určitě to nebude poslední kniha od této autorky!

pip11
23.05.2019 4 z 5

Hezké a svěží čtení o velké rodině Jonesových. Příjemně jsem se bavila u pohodového příběhu se šťastným koncem.

kercah
16.05.2019 4 z 5

Příjemná oddechová kniha, která se velmi snadno četla. V podstatě 4 životní příběhy vměstnané do 1 knihy. Myslím, že i kdyby vznikly více propracované 4 knihy, bylo by to taky fajn početní ????

Pajalada
14.04.2019 5 z 5

Super oddechovka

Markushka
29.12.2018 4 z 5

Bavilo mě, pohodové klidné čtení. Kapitoly z pohledu jednotlivých aktérů.

Marla
05.10.2018 5 z 5

Zábavná kniha o velké rodině se slaďoučkým koncem který pobaví. Lucy Diamond zase nezklamala.

Safienka
30.09.2018 4 z 5

Jo, bylo to moc hezké, romantické, dokonce i s nějakými problémy. Jen ten konec mi přišel takový moc růžový. Ale jinak pohodová kniha, u které si odpočinete.

speciale88
18.07.2018 4 z 5

Zajímavá, oddechová kniha. Příběh mě upoutal a tak mne to vtáhlo do děje a velice dobře se kniha čte. Doporučuji

Chika
01.05.2018 5 z 5

Za mě zajímavé a pohodové čtení o tom, že nic není černé ani bílé. Že i když si v jednu chvíli myslíte, že všechno končí, tak tomu tak být nemusí. Je to již několikátá kniha od autorky, co mě zaujala. Její styl mě baví.

babystar
16.02.2018 5 z 5

Čtivá kniha zlepšující náladu. Zjistíte, že životní trable lze překonat. Lze se "vypořádat" se zlou tchýní, s nezkrotnou touhou po miminku, s krizí středního věku i s domácím násilím. A nakonec zjistíte, jak krásné je mít kolem sebe lidi, kteří vás mají rádi a v nouzi vám pomohou.

Arsi007
25.01.2018 4 z 5

Velice mila kniha. Rekla bych klasicka oddechovka na dovolenou. Postavy sympaticke, dej prijemne plynul, bylo zde i trochu napeti. Doporucuji. Je to moje prvni kniha od autorky, ale urcite ne posledni.

anibeni
15.11.2017 5 z 5

Další kniha od Lucy Diamond, která mě velmi mile překvapila... S velkou chutí přečteno za dvě odpoledne..

Lucik87
06.11.2017 4 z 5

Moc příjemné, oddychové čtení. Knížka mi splnila vše, co jsem od ní očekávala.

veronika9143
01.11.2017 4 z 5

Zase jedna z knih u které jsem moc nečekala a přesto jsem dostala docela dobrý příběh. Vyprávění mě bavilo, bylo to takové ze života. Za mě spokojenost.

tereza1198
28.10.2017 4 z 5

Svěže psaná kniha o třech ženách, rodinách a strastech. Dobře vykreslená psychologie postav a reálné problémy. Prostě odpočinková četba.

martiline
22.10.2017 5 z 5

Moc pěkné čtení. Četla jsem jako bych sledovala film ... vlastně bych uvítala velmi, kdyby toto někoho napadlo zpracovat :-). Knihy od Lucy Diamond mne dokáží neuvěřitelně dobít energií ... už jen tím, že nemusím u čtení tolik přemýšlet ... děj se přímo odehrává přede mnou, postavy jsou vtipné (a to málokdy u knihy vybuchuji smíchy ... tady se mi to podařilo několikrát) :-) ... Jedním slovem "báječné" ...

láska rodina romantika

Lucy Diamond (p)