Ivanka se sama myje

Série vtipně ilustrovaných knížek pro nejmenší od oblíbené švédské spisovatelky českého původu Kateřiny Janouchové. Roztomilé obrázky doprovázené krátkými texty přizpůsobenými malým dětem představují běžné činnosti a situace v životě holčičky Ivanky – jídlo, koupání, nemoc, hraní si s náplastmi. Při tom všem samozřejmě Ivanku provázejí její plyšoví kamarádi, kteří vše prožívají spolu s ní. Ideální knihy pro první společné čtení a prohlížení. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33515/ivanka-se-sama-myje-33515.jpg 4.615
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, Mladá fronta

M-arta
10.12.2017

Geniálně zpracovaná knižní lahůdka pro nejmladší děti ze série knížek s Ivankou. Pokud ji hodláte vyzkoušet, pořiďte rovnou všechny, protože své dvouleťáčky od nich neodtrhnete!

Zuzvil
19.05.2017

Dcera sérii těchto knížek milovala, když měla cca 2 roky. Knížky jsem všechny znala nazpaměť, ilustrace moderní, ale přitom příjemné, určitě doporučuji.

Petja
04.02.2017

Jednoduchý příběh o Ivance, která se ušpiní, a proto se musí umýt. Na každé stránce je jen pár řádků jednoduchého textu, který pak k mytí motivuje i ty nejmenší čtenáře. Obrázky jsou trochu "komiksové" (ne typicky dětské líbivé) a bláznivé, ale dcera je miluje.