Ivanka se sama myje

od:


KoupitKoupit eknihu

Série vtipně ilustrovaných knížek pro nejmenší od oblíbené švédské spisovatelky českého původu Kateřiny Janouchové. Roztomilé obrázky doprovázené krátkými texty přizpůsobenými malým dětem představují běžné činnosti a situace v životě holčičky Ivanky – jídlo, koupání, nemoc, hraní si s náplastmi. Při tom všem samozřejmě Ivanku provázejí její plyšoví kamarádi, kteří vše prožívají spolu s ní. Ideální knihy pro první společné čtení a prohlížení. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33515/ivanka-se-sama-myje-33515.jpg 4.618
Žánr:
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
baja
14.11.2018

Serii o Ivance naše dcera miluje. Začali jsme ji číst, když byl dceři cca 1,5 roku a i ted, ve 3 letech po ní docela často sáhne. Pěkné, neotřelé ilustrace, málo textu , pro nejmenší čtenáře.

Weweuka
10.10.2018

Krásné ilustrace, trošku chudší text, ale ten jsem nahradila při společném čtení s dcerou vlastním vyprávěním. Všechny díly jsou často vybírané dcerou (2 roky) k přečtení před spaním.

M-arta
10.12.2017

Geniálně zpracovaná knižní lahůdka pro nejmladší děti ze série knížek s Ivankou. Pokud ji hodláte vyzkoušet, pořiďte rovnou všechny, protože své dvouleťáčky od nich neodtrhnete!

Zuzvil
19.05.2017

Dcera sérii těchto knížek milovala, když měla cca 2 roky. Knížky jsem všechny znala nazpaměť, ilustrace moderní, ale přitom příjemné, určitě doporučuji.

Petja
04.02.2017

Jednoduchý příběh o Ivance, která se ušpiní, a proto se musí umýt. Na každé stránce je jen pár řádků jednoduchého textu, který pak k mytí motivuje i ty nejmenší čtenáře. Obrázky jsou trochu "komiksové" (ne typicky dětské líbivé) a bláznivé, ale dcera je miluje.