Ivanka je nemocná

Série vtipně ilustrovaných knížek pro nejmenší od oblíbené švédské spisovatelky českého původu Kateřiny Janouchové. Roztomilé obrázky doprovázené krátkými texty přizpůsobenými malým dětem představují běžné činnosti a situace v životě holčičky Ivanky – jídlo, koupání, nemoc, hraní si s náplastmi. Při tom všem samozřejmě Ivanku provázejí její plyšoví kamarádi, kteří vše prožívají spolu s ní. Ideální knihy pro první společné čtení a prohlížení. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33516/ivanka-je-nemocna-33516.jpg 4.617
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, Mladá fronta

M-arta
10.12.2017

Geniálně zpracovaná knižní lahůdka pro nejmladší děti ze série knížek s Ivankou. Pokud ji hodláte vyzkoušet, pořiďte rovnou všechny, protože své dvouleťáčky od nich neodtrhnete!

Roněnka
24.10.2017

Pro začínající čtenáře délkou i formou dobré. Příběh je samozřejmě vhodný spíš pro předčítání menším dětem.

NinaE
01.09.2017

U nas serie Ivanek v oblibe uz od 18 mesicu, kazdy vecer cteme vsechny Ivanky. Dokonce jsem rozsirila serii i o jeden dil v nemcine (i kdyz nemecky neumim) :)

Zuzvil
19.05.2017

Dcera sérii těchto knížek milovala, když měla cca 2 roky. Knížky jsem všechny znala nazpaměť, ilustrace moderní, ale přitom příjemné, určitě doporučuji.

Petja
05.02.2017

Jednoduchý příběh o Ivance, která se málo obleče, jí písek a onemocní. V uchu jí kouše baziliška, která pak napadne i ostatní členy rodiny. Na každé stránce je jen pár řádků jednoduchého textu, obrázky jsou trochu "komiksové" (ne typicky dětské líbivé), ale dcera je miluje. Při ošetřování nemocných uší stačilo říct, že musíme vyhnat bazilišku, a hned byla s procedurami smířenější. Vhodně doplňuje sérii o Kamilce, která příběh o nemoci neobsahuje.

Pajalada
21.11.2015

Super knížka pro malé děti, které nechtějí nosit v zimě čepici a všechno strkaji do pusinky. Pěkně ilustrace...