Nebezpečná místa

Nebezpečná místa https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470078/bmid_nebezpecna-mista-iEs-470078.png 5 438 120

Když se v otevřeném hrobě najde tělo mladé ženy, je k němu přivolána inspektorka Lottie Parkerová, která si klade otázku, zda to není nedávno zmizelá Elizabeth Byrneová. Jenže to není jediná žena, která se pohřešuje. V Ragmullinu nejspíš řádí sériový vrah a nedávné skutečnosti vzbuzují podezření, zda vše nesouvisí s jedním dávným případem. Může se historie opakovat? Lottie svádí boj s časem, ale vrah je nejspíš blíže, než by se nadála. Mohla by i ona být jeho dalším cílem? Další případ oblíbené inspektorky Lottie Parkerové od bestsellerové autorky Patricie Gibneyové opět potěší i fanoušky Angely Marsonsové či Roberta Bryndzy a bude vás napínat až do poslední stránky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

No Safe Place , 2019

SilvieSisinka
08.02.2022 5 z 5

Autorka od které jsem četla všechno co napsala a vždy to bylo famózně napsané.Cte se to samo a skvěle od začátku do konce.

Pája699
07.02.2022 4 z 5

Trošičku slabší než předešlé díly, ale i tak mě to bavilo a čtení jsem si užila na 100%. Náhradní šéf, který je spíš na pár facek si moc sympatií nezískal :-) ale Lottie a její tým to ustojí a hravě si s tím poradí a jak jinak, případ vyřeší do zdárného konce. Tohle byla asi první kniha od autorky, kdy jsem si tipla vraha skoro od samého začátku. Závěrečné kapitoly slibují zajímavé pokračování…snad se dočkáme .-)

zdendula31
31.01.2022 5 z 5

Jako vždy skvělé čtení.

postrach
15.01.2022 4 z 5

Jde poznat že je to už 4díl.

bigben
15.01.2022 5 z 5

Mám ráda tuhle autorky, takže k jejímu 4. dílu v sérii nemám námitek..taková ta detektivka, od které se vám ale vůbec nechce odcházet.

Pomko
04.01.2022

přikláním se ke komentáři Helly. Miluji detektivky, tak jsem byl tímto souborem obdarován, tak jsem četl, ach jo! Můj (jenom můj) názor je takový, že jsou to naprosto šílené, nesmyslné detektivky ( dle hodnocení jsem však se svým názorem jediný). Lottie rozhodně nepatří k policejnímu sboru, neboť kdykoliv má práci, tak se hroutí, nestíhá je vzteklá a nepříjemná a "blbeček" Boyd jí to trpí. Feministky jásají a chtěli by ho domů! Psychopatický děj se točí kolem její rodiny, která má naštěstí dost členů, takže budou určitě další díly. Ale už beze mně!

March
02.01.2022 4 z 5

Opět mě kniha bavila, celá série je výborná. Knize opět nic nechybělo, napětí, minulost, o záhady nebyla nouze. Jen ten konec, vraha jsem odhalila, což se mi u autorky nestávalo, takže dle mého ten konec jednodušší a trochu i překombinovanejší. No a na Lotti si snad někdy zvyknu, ten jeji workoholismus na úkor rodiny a to její chování k Boydovi? No, občas trpím:-)

-markéta-
26.12.2021 5 z 5

(SPOILER) Čtvrtý díl série a já každým dílem přemýšlím, jestli mi je Lottie sympatická, jestli jí mám ráda, nebo nesnáším, jestli v ní vidím chvílemi sebe, nebo jestli bych jí dala facku. Málo kdy se mi stává, že bych byla z hlavní postavy takto zmatená, buď mám ráda nebo ne.
Byl to opět fajn díl, u kterého jsem přemýšlela, kdo asi bude naším pachatelem.
Boyda M I L U J U. Strašně moc. A samozřejmě jsem měla obrovskou radost, když se s Lottie vyspali (tahle "věc"/akt mě vždycky v knihách potěší).
Jeden moment byl hoooodně předvídatelný, a to ten, kdy byla unesena Boydova sestra Grace. Čekala jsem tedy, že bude po únosu více zapojená, ale nebyla - možná díky bohu, možná škoda.
Určitě se těším na další díl, kdy se doufám dozvíme něco opět ze života Lottie a hlavně její matky a nevlastního bratra Lea.

hana6145
13.12.2021 4 z 5

Kniha nebyla tak dobrá jako předešlé. Něco mi tam chybělo.
Ale i tak se budu těšit na další díly :).

Imis
07.12.2021 3 z 5

Za mě taková průměrná detektivka. Žádný velký krvák, což mi nevadí, ale něco mi tam chybělo. Napětí pro mě pomálu. Prostě jsem četla lepší, nemohu si pomoct. Co mi dost vadilo, byly hodně krátké kapitoly. Některé jenom na 1 stranu, pokud byly 2, tak je občas autorka ještě rozdělila na 2 části. Měla jsem pocit, že než jsem se začetla do jednotlivé kapitoly, tak už byl zase konec. Dělalo to na mě dojem, že si vždy odběhla napsat kapitolu, když měla zrovna chviličku čas. Bylo to pro mě 1. setkání s autorkou a popravdě mě na další knihy nenalákala. Musím říct, že při hodnocení knihy 92% jsem čekala asi jiný level.

Katulinka69
01.12.2021 4 z 5

Další super příběh od Lottie

pavla67
29.11.2021 5 z 5

Precetla jsem vsechny dily,byly super,az na jeden dil ktery se mi nelibil Ukradene zivoty,neni to muj salek,uz se tesim na paty dil jestli bude

Kubajzz
26.11.2021 4 z 5

Jako vždy super, hodně zajímavý námět a přečteno opět za chvilku :-)

pch1976
25.11.2021 3 z 5

Její knihy jsou vždy výborné, ale většina této knihy mi přišla slabá . Poslední čtvrtina byla povedená. Skvělý závěr.

Mandlevest
21.11.2021 5 z 5

Další díl jedné z mých nejoblíbenějších detektivních sérií a alespoň pro mě, si stále udržuje výbornou úroveň, nastavenou již prvním dílem. Lotii Parkerovou jsem si velmi oblíbila, nějak se mi daří se do ní vcítit a prožívat naplno s ní nejen vyšetřování případů, ale i soukromou linku a její složitou povahu. Příběh se rozběhl po pár stránkách a potom mě už nepustil. Napínavé a velmi čtivé a tentokrát oceňuji i konec, který se mi zdál v některých předchozích dílech docela složitý. Zde jsem se s ním netrápila , byl přímočarý, ač lehce předvídatelný. S čím jsem se ale tentokrát trochu prala,byla irská jména a příjmení. Paní spisovatelka nic nešidí, jmen je tam docela hodně a já se někdy vracela v textu, abych si upřesnila, o koho vlastně jde :-). Tato drobnost ale vůbec neovlivnila mé hodnocení a já se těším na další příběh. A ještě drobnost, v závěru autorka píše, že děkuje za pomoc Angele Marsons. No, pro mě , v tomto případě, žák předčil učitele a snad další díly nebudou mít sestupnou tendenci, což se mně u knih Angely M. zdálo.

ctenarkaEva
29.10.2021 5 z 5

Napínavý příběh, spousta postav, ale vše se vysvětlí a zapadne do sebe. Tato série se mi líbí.

Didi15
25.10.2021 4 z 5

Tak tento díl se mi líbil už více než předešlý , takže jsem ráda, že se to zlepšilo Pokud bude i pátý díl, přečtu si ho .

HanulkaK.
24.10.2021 5 z 5

Snad bude i pátý díl...

Aknel_Ka
16.10.2021 5 z 5

Už se těším na další díl, jestli bude...líbily se mi všechny.

knihomolkadorfa
30.09.2021 5 z 5

Paráda. Ze všech dílů ten nejlepší !

Patricia Gibney
irská, 1962