Indigové kouzlo

Indigové kouzlo https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215573/mid_pokrevni-pouta-3-indigove-kouzlo-215573.jpg 5 798 90

Mladá alchymistka Sydney chrání královninu sestru Jill před zabijáky a spolu s ostatními přáteli v utajení studuje na elitní škole v Palm Springs. Není to ale zdaleka vše, čím se její mysl zaobírá: nedokáže v sobě potlačit city k Adrianovi. Ví sice, že je naprosto nepřípustné, aby ...

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Domino

The Indigo Spell

prcek25
19.09.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Štve mě ta dlouhá čekací doba na další díly. Doufám, že v dalším díle se znovu objeví Marcus. Už se moc těším na únor :-)

trynitrix
16.09.2013 4 z 5

Opět supr příběh i když se mi spíše líbili předešle dva díly více ale nemělo to chybu a konec už vůbec ne prostě pecka :-D ted zase čekat na daší :-D

barborelka
13.09.2013 5 z 5

Fakt super, když do komentu napíšete, že Syndney s Adrianem se dají dohromady.....alespoň používejte označení SPOILER...ať ten co chce být překvapen může komentář přeskočit...!

Keksík
12.09.2013 4 z 5

Po dlouhém čekání mi kniha přišla do ruky den po vydání. Celá natěšená jsem se na ni vrhla. Musím říct, že pro mě je tento díl trochu zklamání. Na můj vkus málo dialogů, vše se točí jenom kolem Sydney, nic moc akce. Nevím, možná mi to tak jenom přišlo. Plusové body dávám za Adriana. Nezklamal. Musím uznat že jeho hlášky a milostná vyznání jsou v originále opravdu kouzelná! V češtině to prostě nebylo ono. Konec se mi asi líbil nejvíce. Další díl si koupím také. :))

luciefeix
07.09.2013

další skvělí díl prlný překvapení :-))

DenkaFantasy
07.09.2013 5 z 5

Další úžasná knížka od Richelle Mead nad kterou jsem strávila 2 dny čtení :). Moc se mi líbil děj knížky a jsem moc ráda že se konečně Sydney a Adrian dali dohromady! ... Knížku jsem si před objednala takže mi došla v den vydání. A jsem ráda že jsem to udělala a nemůžu se dočkat na další díl. Doporučuji přečíst.

Eliz
31.07.2013

Ať už je září, ať už je září! Nemůžu se dočkat. Až tahle série skončí, budu brečet jako želva...

Edit (8. 9. 2013): Nechtěli byste náhodou přestat psát spoilery? Není nic otravnějšího. Teď se mi do té knížky fakt "hrozně" chce.

Dorothea
29.07.2013 5 z 5

Knížku jsem si koupila v předprodeji a nemůžu se dočkat až mi 4.9 přijde.

ratoncito
10.07.2013 5 z 5

Opět perfektně napsaná knížka s dobrodružným dějem. Kdo ji ještě nečetl, má se na co těšit.

Enefersis
30.06.2013 5 z 5

Už se nemůžu dočkat! :)) Tak tohle je poprvé, kdy se těším na začátek školního roku :D