Indigové kouzlo

Indigové kouzlo https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215573/mid_pokrevni-pouta-3-indigove-kouzlo-215573.jpg 5 798 90

Mladá alchymistka Sydney chrání královninu sestru Jill před zabijáky a spolu s ostatními přáteli v utajení studuje na elitní škole v Palm Springs. Není to ale zdaleka vše, čím se její mysl zaobírá: nedokáže v sobě potlačit city k Adrianovi. Ví sice, že je naprosto nepřípustné, aby ...

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Domino

The Indigo Spell

lakme
15.03.2014 5 z 5

Skvělé, skvělé a ještě jednou skvělé. Myslím, že Adriana miluju ještě více než Sydney, protože já už ho zbožňovala ve VA. Líbí se mi ten příběh i to jak se vyvíjí. Chudák Sydney teď bude mít pěkně co dělat, aby to utajila před Zoe. Nemůžu se dočkat až se mi pod ruku dostane další díl.. :P

Moňule13
23.02.2014

Další skvělý díl, líbilo se mi, jak se Sydney učila kouzlit a jak se v ní pral smysl pro povinnost a city k Adrianovi - a jsem ráda, že se konečně "odvázala" :-D Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál.

Haninkaa
29.01.2014

Zatím byl tento díl nejzájímavější :-)

Dandulka
29.01.2014 5 z 5

I tento díl má spád a je velmi čtivý, moc se mi líbil a už se nemůžu dočkat dalšího pokračování! Musím si ale počkat do února, ach jo!

KateCullen
15.01.2014 5 z 5

Další úžasný díl, který opět nezklamal.
SPOILER: Tak trochu jsem očekávala, že Veronika se maskovala za Alicii a jen hraje svoje kóma, ale jak vidno, zřejmě ne. Co se týče Sydney a Adriana, zase jsem se usmívala jako měsíček na hnoji, když byli spolu sami o samotě. Za následné stěhování do Mexika jsem jí zase chtěla plesknout pár výchovných pohlavků, nakonec se to ale obešlo i bez nich. S koncem jsem nadmíru spokojená a doufám, že jim to vydrží, protože tihle dva k sobě prostě patří.

IvcaK98
06.01.2014 4 z 5

Postě super :) Sydney je mi sympatická čím dál tím víc a v tomhle díle konečně otevřela oči! Jinak ale pořád trošku víc fandím Rose z Vampýrské akademie, asi proto, že není tak dokonalá :)

NikinkaFantasy
02.01.2014 5 z 5

Naprosto to překonalo předchozí dva díly. Sydney byla úplně jiný člověk, než v předchozích knihách a vůči lidem, kteří nad ní mají mít moc se pěkně vzbouřila, i když oni o tom ještě nejspíš nevědí. Kouzla, zrušení tetování, vztah s morojem a vše ostatní... jiný, úžasnější člověk. Tají se mi dech, co se stane v příštím díle, jak udrží tajemství před Zoe a všechno ostatní. Tuto knihu můžu jedině doporučit.

K.M.
03.12.2013 5 z 5

Všechny knihy v této sérii na mě udělaly silný dojem, jsou v některých částech velmi vtipné, hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí co víc si přát ?

kackadoli
11.11.2013 5 z 5

Tento díl byl snad nejlepší ze všech!!! :-) Sydney i Adriana jsem si oblíbila moc jim to přeju. Konec byl dokonalý, snad to všechno nějak zvládnou. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. :-)

barborelka
22.10.2013 5 z 5

Myslela jsem si, že už nemůže Richelle napsat lepší pokračování, že už mě nic nepřekvapí....ALE překvapila, četla jsem jedním dechem, šetřila jsem si stránky, aby mi knížka vydržela co nejdéle :-)

Adriana zbožňuji, jeho sny vyvolané éterem chci taky :-)
Marcuse jsem si představoval jinak, minimálně staršího než v knize je....

A ten konec, wow, to bude mít Sydney hodně těžké :-)
Tak šup, šup ať už je únor a Ohnivé srdce mám v ruce a na film jsem teda mega zvědavá :-)

hrubik
17.10.2013 5 z 5

Super knížka, u které jsem se ani chvilku nenudila. Nejlepší ze všech dílů Pokrevních pout. Miluju Sydney, je to jedna z mých nejoblíbenějších literárních postav, je úžasná tím jaká je konzervativní, puntičkářská, chytrá, hrozně se mi líbí jak ji autorka vykreslila. A Adrian je prostě boží, ve Vampýrské akademii mě nijak nenadchl, ale tady si jeho postavu užívám. Celý příběh byl napínavý, místy jsem ani nedýchala co bude dál a romantika prostě byla dokonalá, takže dávám 5 zasloužených hvězdiček a velmi se těším na další díl.

widyninka
15.10.2013 5 z 5

Tato kniha mě nadchla, ostatně jako všechny předešlé.... už se nemůžu dočkat pokračování, které vyjde až v únoru :(

zuzicek632
08.10.2013 5 z 5

Skvělý díl! :-) Sydney a Adriana jsem si oblíbila, ale místy mi chybí Rose a Dimitrij... ale co se dá dělat? :-D :-) ♥♥♥

orangerose
04.10.2013 5 z 5

Tento díl se mi nejvíc líbil , taky jsem se u něho nejvíc nasmála . Těším se na další díl na pokračování, to bude dlouhá doba čekání do 14. února :)

Bee
03.10.2013 5 z 5

Tak tohle byl jednoznačně nejlepší díl téhle série. Baví mě vztahy mezi hrdiny a dějově to stálo taky za to, protože se toho navalilo tolik, že jsem to skoro ani nestíhala. Samotný závěr mě na chvíli vyděsil, ale nakonec to dopadlo tak, jak jsem chtěla. Čekání na další díl bude dlouhý.

Péťa11
28.09.2013 5 z 5

No co k tomu dodat, knihy od této autorky jsou jako droga. jednou začnete a už nemůžete přestat.
Opět se mi tento díl strašně líbil. Adrian je prostě úžasný :D

danca044
24.09.2013 3 z 5

Já Richelle Mead prostě zbožňuju, nikdy mě nezklame. Postavu Sydney vykresluje tak skvěle a sympaticky, že je těžké si hlavní hrdinku nezamilovat. Vždycky když už to vypadá, že všechny problémy a překážky jsou zažehnány, něco nečekaného se stane a čtenář se pak nemůže odtrhnout od knihy. Opravdu bych Sydney a Adrianovi přála aby byli šťastní, jenomže tady nejsme v žádném \"idylickém\" románu, že? :)

PiperW
23.09.2013 5 z 5

Tato kniha mně naprosto pohltila...zatím nejlepší díl a to i když si vzpomenu na první serii s Rose...
Sydney a Adriana jsem si oblíbila ještě víc :)
Už se těším na další díl, sakra, proč bude až za tak dlouho :D

Enefersis
22.09.2013 5 z 5

“You're my flame in the dark. We chase away the shadows around each other.”

Uff. Nic prý není dokonalé- ale tahle kniha ano. Stejně jako Adrian, který „byl až příliš dokonalý, přestože patřil k těm nejnedokonalejším lidem,které znám“. :) Sydney se teda pěkně rozjela, já nestačila valit oči! :D Díl od dílu je tahle série lepší a to jsem si myslela, že víc žrát už to ani nemůžu :D Ať už je 14.únor- kniha psaná z Adrianova pohledu, co víc si přát? :3 ♥

La Fiera
20.09.2013 5 z 5

V knize mne trošku zklamalo, že se tentokrát točila jen kolem Sydney a Jill, Eddie, Angeline nedostali skoro žádný prostor. Na druhou stranu mi naprosto vyhovovalo, že tu bylo takové nepřeberné množství scén s Adrianem, nad kterým jsem se mohla rozplývat. Z Marcuse se tu stala rozhodně zajímavá postava, jeho sebevědomé úsměvy a poznámky mne nepřestaly bavit.

Za zmínku určitě stojí práce překladatelky "Koláčky a kdeco všechno" Siriously? What the hell? To je prostě spojení jak noha. Řekla bych, že mnohem lepší by bylo použít "Koláčky a všechno možné", když už nic jiného aspoň se to lépe skloňuje.

!!!SPOILER!!!
Ne, mně se konec nelíbil. Mně se víc líbí, když jsou od sebe. Jasně nelíbí se mi, když Adriana zraňuje, ale to jiskření mezi nimi. Obávám se, že by to, že se dali dohromady ono jiskření mohlo zabít. No naštěstí mi poslední odstavec zvedl náladu.
!!!KONEC SPOILERU!!!