Indigové kouzlo

Indigové kouzlo https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215573/mid_pokrevni-pouta-3-indigove-kouzlo-215573.jpg 5 798 90

Mladá alchymistka Sydney chrání královninu sestru Jill před zabijáky a spolu s ostatními přáteli v utajení studuje na elitní škole v Palm Springs. Není to ale zdaleka vše, čím se její mysl zaobírá: nedokáže v sobě potlačit city k Adrianovi. Ví sice, že je naprosto nepřípustné, aby ...

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Domino

The Indigo Spell

Karoli282
26.04.2015 5 z 5

Konečně jsem si tenhle díl přečetla. Když jsem před pár lety dočetla 2.díl, měl ten 3. teprve vyjít. Nemohla jsem se ho vůbec dočkat. Ale po té dlouhé době, když už konečně vyšel už mé nadšení trochu opadlo a tak jsem tuhle knihu odložila. Ale teď...konečně :D. Skvělý, skvělý, skvělý díl.

Potěšil mě vývoj mezi Adrianem a Sydney. Hlavně mě zajímají reakce okolí, až se to dozví :D

1v8na
02.04.2015 5 z 5

Spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Byl velmi napínavý. Navíc Sydney je velmi podivný a zodpovědný člověk a vše, co dělá, musí mít nějaký smysl a pořádek. Právě z tohoto důvodu se Sydney brání přiznat si, co cítí k Adrianovi. Navíc si nechala zdeaktivovat magické tetování, které vázalo její loajalitu k alchymistům. Nemohu se dočkat dalšího dílu.

1259
02.03.2015 4 z 5

Začátek byl trochu děsiví, ale konec mě mile překvapil. Sydney a Adrian spolu konečně to na co jsem čekala dvě předchozí knížky.

Arianne
19.01.2015 4 z 5

Moc pěkně se to dále vyvíjí. Rozhodně nejde o nějaký nastavovaný příběh, ale o děj plný lásky, tajemství a touhy po svobodě.

Adele02
14.01.2015 4 z 5

Tak KONEČNĚ se tam stane to, na co celou dobu čekám, a ono se to takhle pokazí? No tak to jsem zvědavá, jak mě Sydney bude štvát v dalším dílu.

Strify
15.12.2014

Miluju ji :-)

Samira
14.12.2014 5 z 5

Knihou jsem nadšená a tuhle sérii jsem si definitivně zamilovala. Nemám, co bych vytkla, snad jen že nemám po ruce další díl, abych hned mohla začít číst. Děj tedy rozhodně graduje a je mi jasné, že je to pouze začátek, moc se těším na další díl.
Doporučuji!

Vendulik
17.11.2014 5 z 5

Opět jsem se skvěle bavila. Už se těším na další díl. Kniha měla jak napětí tak také romantiku.

cie
03.11.2014 2 z 5

Mě tento díl docela zklamal...je pravda, že jsem se k přečtení tohoto dílu dostala za hodně dlouhou dobu po předchozích dílech, takže jsme chvíli tápala, ale nakonec jsem vše vylovila z paměti a tudíž jsem se na něj fakt těšila, protože ty předchozí díly byly opravdu napínavé (hlavně druhý díl, kde to napětím přetékalo) a i to jiskření mezi hlavními hrdiny bylo fajn. V tomto díle bylo v případě vztahu mezi hlavními hrdiny hned jasné, jak to dopadne a co se týká samotného příběhu, tak byl zbytečně natažený a čtenář se stejně nic moc nedoví, vše se přesouvá do dalšího dílu.

vaili
26.09.2014 5 z 5

No co dodat ... promyšlený má RM děj dobře...žádný slaďák to není, napětí a trocha romantiky nikdy neškodí :))

Betnka81
17.08.2014 4 z 5

Opět super díl . :)

martina321
12.08.2014 5 z 5

Opět úžasné pokračování. Nic jiného se od tak skvělé autorky nedá ani čekat. Plno napětí, vtipných situací, ale i nečekaných zvratů. Vztah Adriana a Sydney se neustále mění a já každou pasáž, kde vystupovali tihle dva četla s úsměvem a plna očekávání. Konec knihy opět navnadil na další díl. Tahle série patří jednoznačně mezi mé nejoblíbenější!

mimon20
11.08.2014 5 z 5

Super..!! Jsem ráda že se Sydney rozhodne z Adrianem zůstat, a těším se až budu číst další díl. Stojí to za to!

Kyta
04.08.2014 5 z 5

Další skvělé pokračování! Autorka mě každým dílem těší stále víc: je to díl od dílu lepší a lepší!!
Ani tady samozřejmě nechyběla pořádná zápletka. Ta záležitost s Marcusem a čarodějnictvím mě ohromně potěšily. Je to poutavé čtení, které mě v žádné chvilce nenudí a které mě vždy vtáhne do děje a já potom všechno prožívám se Sydney. Tady jsem si jí oblíbila ještě víc, protože se nechová tak zodpovědně (což mě převapilo) jako v předchozích dílech. To vlastně už vypovídá o jejích překvapivých rozhodnutích. Na knize se mi líbily scény s ní a Adrianem; četla jsem to s úsměvem - už od začátku jsem tušila, jak to s nimi dopadne. A ještě díky tomu nečekanému konci se můžu těšit na další díl; okamžitě ho začínám číst. Už teď vím, že to ještě teda bude stát za to!

Kdo ještě nečetl, má se na co těšit!!! :)

Honey0105
01.07.2014 3 z 5

Tenhle třetí díl mi dal trochu zabrat. Jo, bylo to poutavé a všechno, ale stejně.. Ve druhém dílu mě dostal konec a tady jak se celá ta love story dál rozvíjela, tak už to pro mne nebylo tak kouzelné a záživné. V minulém díle už jsem pronikla pod kůži Sydney, kterou sem už z Vampýrské akademie moc nemusela, ale teďka už se mi zas vzdálila a chvílemi mě štvala. Ale jinak Adrian se neposunul a stále je na první příčce mých oblíbenců a tak to asi bude dál. Uvidíme, co se z toho ještě vyklube. (P.S.: Marcus musel být asi vážně fešák!)

Markett
25.05.2014 5 z 5

I tenhle díl musím ohodnotit kladně, protože je to pořád lepší. Do Adriana jsem se zamilovala stejně jako Sydney. :) Celkově se mi hrozně moc líbil děj, i když jsem si myslela, že Marcus bude starší než je v knize. Pak mě taky překvapila profesorka. Ale celkově lovestory Sydney a Adriana je naprosto boží! Jejich společné pasáže v knize jsem četla s úsměvem. Bylo to všechno tak hezký. A ten konec.....wau! dokonalý. Knihu můžu samozřejmě doporučit a už chci číst další díl. :)

Janičta
12.05.2014 4 z 5

Je to čím dál lepší :) Akční a zábavné.A Sydney už není taková upejpavka jako předtím... Skvěle, skvěle, jen tak dál. Už se těším na další díl!

Baruš1118
11.05.2014 5 z 5

Už je to nějaký ten pátek, co jsem knihu četla... a to jsem ji četla třikrát! Fakt.. k téhle sérii se vracím nejradši :D Krátím si tak čekání na další a další díl :D

Nechci spoilerovat, ale řeknu jen, že ten konec knihy.. áááá.. naprosto božííí :D

Tuhle sérii zbožňuju a proto mohu jen doporučit a tak trochu i nařizuji, aby ti, co milují upíry a ještě k tomu záhady, milostné vztahy, drama.. si ji přečetli :D

ala.mihalikova
17.04.2014 5 z 5

No páni, zase jeden díl, který stál za to. Líbí se mi na Richelle, jak dokáže vymyslet pointu příběhu, vždycky mě to hodně překvapí a koukám s otevřenou pusou. A ten konec byl překvapením. Konečně, když jsem si říkala, že má Sydney všechno, tak přijde takový konec. Sice bylo pár chvilek, kdy jsem si říkala, ať už se něco děje. Ale celkový dojem to nezhoršilo. Bylo to napínavé, romantické a rozhodně překvapivé. Doporučuji. Jsem zvědavá, jak se Sydney povede před Zoy vše skrývat. Už se chystám na další díl.

kacka29
29.03.2014 5 z 5

Tuhle sérii prostě miluji.