Indigové kouzlo

Indigové kouzlo https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215573/mid_pokrevni-pouta-3-indigove-kouzlo-215573.jpg 5 798 90

Mladá alchymistka Sydney chrání královninu sestru Jill před zabijáky a spolu s ostatními přáteli v utajení studuje na elitní škole v Palm Springs. Není to ale zdaleka vše, čím se její mysl zaobírá: nedokáže v sobě potlačit city k Adrianovi. Ví sice, že je naprosto nepřípustné, aby ...

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Domino

The Indigo Spell

Jass
06.01.2018 5 z 5

Knížku už jsem četla poněkolikáté, ale teprve teď k ní píšu komentář. Asi proto, že ani moc nevím, co říct. Adrian se Sydney mě prostě baví tečka. A ostatní postavy koneckonců taky, ale... interakce Adriana a Sydney je prostě... tak hrozně vtipná. Tenhle komentář začíná naprosto postrádat jakoukoli známku inteligence, tak snad jen dodám, že kdo to ještě nečetl by si to šupem měl běžet přečíst...
Ale fakt nechápu, jak někdo může udělat tak nevkusnou obálku... očividně to vůbec nečetl...

ylena.k
05.07.2017 5 z 5

Tahle knížka mě natolik vtáhla do děje, že jsem nemohla přestat číst dokud jsem se nedostala na poslední stránku.

Adriana21
18.06.2017 5 z 5

Další super díl :) Adrian a Sydney prostě boží, to jejich neustálé popichování... :D A konec úplně boží. Kniha měla děj, měla spád, akci, romantiku...

Julinka679
21.04.2017 5 z 5

Opět úžasná kniha jak je u Richelle Mead zvykem :-) četla se jedním dechem a hodně jsem se u ní nasmála :-) jsem ráda, že konec dopadl tak jak jsem doufala :-)

Richelle
19.03.2017 5 z 5

Knihu jsem právě dočetla a stále mám v sobě spousty emocí. Kniha je naprosto úžasná! (Jako všechny od Richelle Mead). Autorku strašně moc oceňuji. Píše úžasné knihy, kterými já žiju. Dost jsem se místy bavila. Bohužel jsem se vždy začala smát nahlas, když kolem mě bylo spostu lidí. Ti pak na mě jen nevěřícně a nechápavě zírali. Co se dá dělat. Adrian je úžasný a jsem moc ráda, jak tato kniha překvapila, hlavně na konci. Bála jsem se, že S. nakonec opravdu odjede.

tatafa
06.01.2017 5 z 5

Opět velice krásný a chytlavý příběh, přestávky mezi vydáním jednotlivých děl byly k nepřečkání ;) Jen málo knížek dokáže takto vtáhnout do děje a nepustit. Vřele doporučuji, je to velice čtivá fantasy série.

Veeria
01.11.2016 5 z 5

Je to jako závislost. Chci víc a víc. Miluji duo Sydrian :)

medvídě
11.08.2016 5 z 5

Dobře se příběh komplikuje a vyvíjí. Nevím, co mě potěšilo více, jestli to, že si Sydney uvědomila své city a neudělala chybu s odjezdem nebo ten malý Calliastra.. také bych jednoho takového chtěla, ale asi bych musela mít velké zásoby jídla :)
Hned se pouštím na pokračování, abych zjistila, jak to vlastně je s Alchymisty a Bojovníky světla + co dalšího se ještě přihodí.

IvankaM
20.07.2016 5 z 5

Nemůžu přestat. Prostě tohle nejde. Je to moje posedlost. Každý večer dočítám jeden díl a začínám další. Teď jdu na čtvrtý a bojím se blížícího se konce...

adela3429
05.07.2016 5 z 5

Všude slyším, že je tento díl nejslabší, ale mně se snad z celé série líbil nejvíc! :) Moc jsem si ho užila.

xxiixxi
01.05.2016 4 z 5

Možná trochu smutné, že nejméně uvěřitelné mi v tomto dílu paradoxně nepřipadali všechni ti vampýři a čarodějnice, ale naopak chování a plánování Sydney - viz její vloupání k alchymistům. Prostě se nemůžu smířit s tím, jak má všechno promyšlené nebo jak řeší věci za pochodu a ono jí to ještě vychází!

Jamka
05.04.2016 3 z 5

Zatím hodnotím jako nejslabší díl. Celkem nuda.

Haňulec
03.11.2015 5 z 5

Krásně napsaná knihy s úžasným dějem. Jsem ráda, že se Sydney zbavila tzv. nátlaku ze strany alchymistů, a také konečně došla k názoru, že je zamilovaná. Jsem zvědavá jak to s hlavními hrdiny bude pokračovat dále. Mohu je doporučit :-)

SoniaShadow
18.10.2015 5 z 5

Souhlasím s ostatními, že tato kniha se více věnovala Sydney a Adrianovi a ostatní bylo v pozadí a nevybouchlo to v očekávané explozi, ale i tak to byla bomba. :) Je zajímavé sledovat, jak se Sydney v průběhu knih mění - její postoj, názory a pohled na svět. S Adrianem jsou kouzelný pár :D Ale už se těším na Ohnivé srdce kvůli konci - teď to bude pěkně zapeklité.. :)

katerina8565
05.10.2015 3 z 5

Mám pocit, že do toho psaní Richelle nedává vše a absolutně nevyužívá potenciál toho příběhu. Místy už jsem se fakt nudila a víceméně to zachraňuje jen Adrian, jeho hlášky stojí fakt za to.
Kde je ta bouře, co nám byla slíbená?

PandaGirl
30.08.2015 5 z 5

Prostě tuhle sérii mám ráda. Jako obvykle mě Richelle Mead dostala do kolen. Tentokrát od smíchu, dobře většinou tam toho tolik k smíchu nebylo, ale když jo, tak to stálo za to. Rozhodně Vám ale nedoporučuji smát se v autobusu. Divím se, že ještě nejsem v Bohnicích.
Vážně se mi tenhle díl líbil a můžu k němu říct, jen: Konečně! :D

pink_ivy
05.07.2015 3 z 5

Oproti prvním dvěma se mi tahle zdála ze všech nejslabší. Sice jsem byla ráda, že Adrian dostal dost prostoru, ale přišlo mi, že ostatní postavy (Eddie, Jill a Angeline) stáli dost v pozadí, i když Angeline a její doučování z matematiky bylo k nezaplacení :D.
Tahle knížka se spíš, než kolem ostatních, točila kolem vztahu Sydney a Adriana a kolem magie. Že se tam řešil jejich vztah mi nevadilo, protože spolu mají chemii a jejich interakce jsou pro mě vždycky zábavné, ale z té zápletky o magii jsem nebyla zrovna nadšená už v minulé knížce a tady to bylo v podstatě jako hlavní téma.
Sice se to dobře četlo, ale nechytlo mě to tolik jako minulé díly. Ovšem konec byl opět dokonalý cliffhanger. 3*

Roselunda 1928
02.07.2015 5 z 5

Konečně! Nechápu, jak Sydney mohla být tak nevšímavá! Jinak, dobrý pokračování. Dost dobrý.

mišule5
25.06.2015 5 z 5

Moc moc se mi tento díl líbil, protože tam bylo hodně milostných zápletek a také mnoho zábavných pasáží mezi Sydney a paní Terwilligerovou :-Dkonec mě hodně překvapil a jsem zvědavá jak budou reagovat ostatní až se dozví o Adrianovi a Sydney. :-P

kacaaba
06.06.2015 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Hlavně mám radost, že Sydney už není bezbranná a dokáže se o sebe postarat. Už se těším n další díl.