Husa Líza

Husa Líza https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139287/bmid_husa-liza-Fb1-139287.jpg 5 151 28

Husa Líza by moc chtěla být jiná než ostatní husy. Chtěla by umět klapat zobákem tak silně jako tukan, plavat jako tuleň a skákat tak jako klokan. Ale když se pokusí zařvat tak silně jako lev, pochopí, že být jednou z davu taky není tak špatné.

Literatura česká Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Portál

Silly Suzy Goose , 2006

Dáma s hrnstjm
29.09.2016 4 z 5

Vtipný námět a neotřelé ilustrace. Mně by se sice víc líbilo, kdyby husa Líza nechtěla být tak světová a chtěla by být spíš nějakým středoevropským zvířetem... bučet jako kráva, válet se v blátě jako prase, skákat jako zajíc... Ale je jinak je kniha opravdu zábavná. S tím "uáááágag!" je to přece jasné, tak dělá husa, která chce být lvem :)

s.vochmelík
16.04.2016 5 z 5

Petr Horáček je z města... Možná věří, že husy dělají "uáááágag". Ale jinak je to moje oblíbená kniha.

Bablu
08.03.2016 4 z 5

Výborná knížka, velmi jednoduchá s krásnými ilustracemi, jedna z dcery oblíbených.

DannyBlakely
24.02.2016 5 z 5

Koupila jsem před 2 měsíci pro rok a půl starou dcerku a frčí u nás denně. Malá ji miluje a mně se taky moc líbí :-)

E_Lan
06.01.2016 4 z 5

Příjemné, krátké, dobře ilustrované a pro dcerku čtivé. Délka přesně na večerní přečtení na dobrou noc...

Maryška
17.09.2015 5 z 5

Skvělá, vtipná, s krásnými ilustracemi. Rok a půl starý synek ji vyžaduje denně a ideálně dvakrát za sebou. Čtyřletý ji už umí nazpamět a dokáže ji mladšímu jakoby předčítat. Jen si budeme muset časem vysvětlit, že husy nedělají "uáááágag", to umí jen Líza ;-)

anetka.repova
04.05.2015 2 z 5

Prostě super kniha, nejen pro děti. Člověk si uvědomí různé věci. Fakt super.

danazeskolky
13.09.2013 5 z 5

Prostě mám občas slabost pro některé dětské knihy. Sice je čtu svému malému synovi, ale někdy mi přijde, že to je jen taková zástěrka, že bych si ji jinak stejně přečetla sama. A takové jsou od Petra Horáčka všechny:-)

pro děti od 2 let husy

Petr Horáček