Sexy farmář

Sexy farmář https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365738/mid_sexy-farmar-5Ac-365738.jpg 4 587 125

Údolí Hudsonu série

Roxie Callahanová pracuje jako soukromá šéfkuchařka pro nejbohatší, nejzákeřnější a kaloriemi nejposedlejší hollywoodské paničky. Když jí jedna menší nehoda se šlehačkou zničí pracně vybudovanou kariéru, ještě ráda se vrátí domů na východní pobřeží, aby na chvíli převzala rodinné bistro. Poté co jí místní farmář Leo Maxwell přiveze pár krásných bio oříšků, začne Roxie přemýšlet, jestli to léto v domnělém zapadákově přece jen nebude stát za to. Jenže Leo se ne nadarmo angažuje v hnutí Slow Food a na všechno jde radši pěkně pomalu. Na všechno. Roxie je odhodlaná vrátit se zpět do L.A. Nebo ji snad vábení líně poletujících světlušek a lechtivé farmářské fantazie přinutí zůstat nadobro?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Nuts , 2015

havrmoni
21.03.2018 3 z 5

Tak já bohužel,jak jsem se těšila,tak moc nadšená nejsem. Do poloviny knihy jsem měla pocit,že čtu kuchařko-farmářský deník. Jeden trapas vtipný,no ty ostatní už ne. Ono mi to tentokràt vůbec moc nepřišlo vtipný a pohled jen z její strany a její myšlenky mě taky moc nebavili. No řekla bych,že jsem od ní četla lepší knihy.

alzbeta4340
16.03.2018 4 z 5

Lehká a veselá romance, hezký, promyšlený příběh o zapálené kuchařce a jednom farmáři. Odpočinková kniha a začátek nové - jistě zábavné série.
Na knize mě mrzela nehezká, levně vypadající obálka a také český název. Původní "Nuts" od Alice Clayton je určitě lepší.

krispa113
16.03.2018 3 z 5

Začátek nic moc a to její máslo ale no tak !!!! Pak se to rozjelo a dokonce mě i pobavila (zelený bobky) neříkám super ale dobrý

tereza1198
13.03.2018

Letní příběh vonící medem, přírodou a sexem. Perfektně odpočinkové. Sice musím uznat, že občas jsem měla větší chuť na třípatrový jižanský karamelový dort než na farmáře Lea, ale to knize nijak neubírá. Je jasně předvídatelná jako všechny tyto knihy, ale tam stejně vždycky záleží nejvíc na těch cestičkách, kterými se hrdinové doberou ke šťastnému konci. Moc se mi líbily vedlejší postavy. Hlavně Chad. A moc mě zaujal Oskar ;-)

Eeli
10.03.2018 3 z 5

Tuctová kniha, u které víte, jak se bude vyvíjet i jak skončí... Ale i když mi humor připadal tak nějak vynucený, promluvy postav umělé, četla jsem s úsměvem na rtech. Nejvíce povedené jsou asi popisy pokrmů, při nichž se vám budou sbíhat sliny... :)

-Sinéad-
05.03.2018 5 z 5

Knihy od Alice mám velmi ráda. Vždy se u nich pobavím. Těším se na pokračování série.

trynitrix
04.03.2018 4 z 5

Alice nezklame hlavně na začátku nové serie kdo by si nepřál sexy farmáře a vše kolem ty věci příroda atd. a hlavně miluji knížky o jídle :-D
Takže taková pohodová pohádka pro dospělé :-)

LilianaFalcon
03.03.2018 3 z 5

Já jsem nějak nepropadla stylu psaní autorky.
Pak je tam na můj vkus až moc trapných situací.
A příběh taková ta klasika. Holka, co celý život toužila vypadnout ze zapadákova, se tam vrací a postupně jí to přirůstá k srdci. A hlavně teda někdo jí přirůstá k srdci.

malazluta
01.03.2018 4 z 5

Tato autorka mě prostě baví, už se těším na pokračování a další díl v sérii.

Kekik
01.03.2018 5 z 5

DO- do pytle. Tohle je tedy úžasný začátek série. Koketuji i s myšlenkou, že nejlepší kniha od Alice. Ano, ano, ano. Já nepatřim k těm, co velebují Nabíječe k nebesům- ale přiznávám teď zpětně, když už mám Alici načtenou, a její humor mi přirostl k srdci, že kdybych teď četla Nabíječe, určitě by dostal vyšší hodnocení, než tenkrát. Asi doplatil na to, že jsem ho četla jako prvního a ještě jsem autorku nedokázala ocenit. Nu což. Prostě Sexy farmář je pro mě top (Neboj se, Hřebci, na tebe nezapomínám. Ty budeš už navždy ten, co zapřičinil, že jsem si autorku oblíbila).
PO- podržte mi koště, tahle kniha mě vážně často rozesmála. Už od první knihy, kterou jsem od ní přečetla (zmínka o Nabíječi podruhé) si říkám, že je tam dost cítit seriál Sex ve městě. Pak jsem se dočetla, že je to její oblíbený seriál (Na konci knihy Nabíječ-zmínka číslo 3). A vlastně proč ne, i já ten seriál mám ráda. Ale samozřejmě, její knihy nejsou žádnými kopiemi čehokoli.
RU- rukama tleskám autorce a děkuji za další skvělou knihu, a zároveň již netrpělivě vyhlížím pokračování. Myslím si, že tentokrát to bude o Natalii a ...(potěšilo mě, že jsem uhodla, kdo je tím tajemným *a*m***m, který Nat pobláznil hlavu). Clara nejspíš bude následovat ve třetím díle, ale jsou to jen domněnky.
ČU- čuníci, kravičky, kuřata, VČELY, ovce,..., všechny druhy ovoce a zeleniny, ořechy a farma, mnoho kuchařského umění, humoru, sympatických postav (Roxie má úžasnou mámu), Roxie, Leo, Chad... To je kniha Sexy farmář.
JI- jistě si příznivci Alice Clayton přijdou na své.

A málem bych zapomněla- Doporučuji. Počkat, moment, to jsem vlastně již napsala.

betty0888
26.02.2018 5 z 5

Za me opet parádní kniha od této spisovatelky. Na Nabíječe ovšem zatím nic nemá :)

JanaDor
24.02.2018 5 z 5

Líbí se mi pozadí knihy, kde figuruje dobré, kvalitní jídlo a výborné recepty, při jejich čtení, jsem měla chuť je uvařit. Celkově je to čtivý, pohodový, milý, jiskřivý román se sympatickou dvojicí a skvělým jídlem a přátelským prostředím v pozadí.

katslana
23.02.2018 5 z 5

Bezvadný. Knížka měla nápad a zápletku,kterou jsem nečekala. Téma farmaření mě hodně baví a zajímá. Konečně to nebylo jen o "bum bum" :-D Doporučuji :-)

Aracely
19.02.2018 5 z 5

Úžasné, úžasné a ještě jednou úžasné!
Naprosto skvostný kousek. Stále je to erotický román, ale tenhle je lehce pikantní a dráždivý, zároveň je to ale podáno decentně, víceméně :-).

Více v mé recenzi!

moore.allonsy
19.02.2018 4 z 5

Chvílemi tuctová knížka připomínající červenou knihovnu, ale hodí se jako oddechovka na jedno odpoledne. Něco jako Padesát odstínů ve slabším měřítku.

alnahu
02.02.2018 4 z 5

Je to moje první kniha od této autorky a četla se mi dobře, je napsaná vtipně s humorem, proložená sexem. Leo Maxwell v ní je popsán ,jako pan Božský a proč ne ,když je to farmář ohromně sexy a Roxi pro něj úplně ztratí hlavu. A máte děvčata pravdu, že obálka této knihy není moc vydařená.

Evka3814
21.01.2018 5 z 5

I když mě ze začátku kniha vyděsila jelikož mám tuto spisovatelku ráda a nemohla jsem se nějak začíst do děje, tak asi po 4 kapitole mě kniha úplně vtáhla a přelouskala jsem ji jedním dechem.Takže Alice děkuji opět jsi nezklamala;)))

Schalli
13.01.2018 3 z 5

Knihu jsem sice dočetla až do konce, ale řekla bych, že je to nejslabší kniha od Alice Clayton.

zuzikis
11.01.2018 5 z 5

skvělá oddychovka, knihu jsem slupla za dva dny a zároveň se dobře pobavila :-)

keiko33
06.01.2018 4 z 5

Taka jednohubka na zimne vecery, ked je vonku zima a vy sa prenesiete do horuceho leta v malom mestecku a par hodin stravite so sexy farmarom. Obalka k Leovi vobec nepasuje, je taka lacna, gycova. Pribeh ma velmi neohuril, ale ako oddychovka ujde.

láska erotika venkov farmy, hospodářství

Alice Clayton
americká, 1950